Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюк-підлеглий – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Близнюк-підлеглий, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

І мовив Морж: «Прийшла пора
подумати про справи;
Про черевики і сургучі,
Капусті, королях,
І чому, як суп в котлі,
Кипить вода в морях».

Чи помічали ви серед свого персоналу швидко пересуваючихся (майже літаючих), розумних, їдких, оригінальних, неспокійних людей, що виглядають куди молодше своїх років? Якщо так, то це безсумнівно Близнюки.

У Близнюках, а також деяких інших знаках (Дівах, Овнах, Левах, Скорпіонах) закладена вроджена здатність зберігати присутність духу в надзвичайних обставинах. Коли всі інші, мов страуси, намагаються сховати голову в пісок у надії, що пронесе, або ж впадають в істерику, Близнюки мобілізують всі свої внутрішні сили і починають діяти вдвічі швидше. Близнюк, якого нудна, монотонна робота здатна довести до нервового розладу, буде чудово почуватися там, де від нього потрібні блискавичні рішення і дії.

Тому, якщо серед ваших підлеглих є Близнець, не прив’язуйте його до робочого місця від 9 і до 5 і не стежите за тим, як він проводить час. Якщо робота його зацікавить, він і сам не відвернеться ні на секунду. На різного роду порушення, а іноді навіть слизький шлях Близнюків нерідко штовхають люди, які намагаються впорядкувати і регламентувати його нестандартність. А бідному Близнюку в таких випадках тільки й залишається, що пускатися, нехай і в не зовсім чесні, зате оригінальні ігри.

Краще всього, якщо ви постараєтеся, маючи на увазі його здатності красиво говорити і легко пересуватися, використовувати його в рекламній діяльності вашої фірми або в якості комівояжера. Близнюк може бути прекрасним секретарем. Вона буде не тільки найшвидшою друкаркою і стенографісткою, але їй цілком можна довірити відредагувати текст листа і навіть дозволити самій його написати. Вона прекрасно з цим впорається. Крім того, завдяки чарівності і здатності умовити будь-кого, вона може врятувати свого начальника від багатьох незручних ситуацій, захистивши від небажаних візитів.

Раджу вам ніколи не запрошувати Близнюків для участі в обговоренні підвищень і пересувань по службі, вони можуть умовити вас вибрати не саму відповідну кандидатуру. У таких випадках слід прислухатися до думки Козерігів, Тельців або Дів.

Присутність серед ваших підлеглих Близнюків розташовує до неофіційної, вільної і розкутої атмосфері в офісі. Але врахуйте, що деяка необов’язковість і фривольність цього знаку може легко поширитися на оточуючих.

На закінчення зазначу, що жоден з інших знаків (за винятком, мабуть. Овна) не здатний до генерації такої кількості конструктивних ідей, як Близнюк, а одна з них може легко обернутися мільйонними прибутками.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,168