Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюк-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Близнюк-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Ловлю я метеликів великих
На березі річки ..
Потім я роблю з них.
Млинці та пиріжки.
І продаю їх морякам.
Три штуки на п’ятак.
І загалом, з горем, навпіл,
Справляюся абияк.

Одного разу вашого начальника-Близнюка охопить раж пунктуальності. Він буде раз у раз дивитися на годинник, фіксуючи кожен ваш вихід в курильну кімнату і п’ятихвилинне запізнення з обіду. Зате іншим разом він взагалі не помітить, що вас не було півдня. Передбачити заздалегідь його настрій неможливо. Ви ж не знаєте, з якої ноги встанете вранці? Тому найкраща порада – припускайте, що завтра він буде не таким, як сьогодні.

Близнюк блискучий, хоча і дещо метушливий лідер. Йому набагато більше, ніж іншим знакам, підходить президентське крісло, хоча довго всидіти в ньому він не зможе. Для таких випадків непогано запропонувати йому крісло яке крутиться, почасти сприятиме нервовій розрядці.

Перебуваючи в своєму кабінеті, начальник-Близнюк більшу частину часу ходить взад-вперед, частенько ґрасуючи в килимі доріжку. Сидіти на місці з 9 ранку до 5 вечора він просто не в змозі. Ось чому йому більше підійшла б посаду віце-президента, головного консультанта або головного експерта фірми, в чиї обов’язки не входить щоденне присутність в конторі. Близнюк – генератор нових ідей і проектів, якими він охоче поділиться з підлеглими.

Якщо вашим начальником став Близнюк, зміни в роботі послідують негайно. Його не задовольнять збудовані службові стереотипи, він вважатиме їх нелогічними і затягнутими. Виправдання типу «Ця наша звичайна практика» або «Ми звикли так робити» анітрохи не переконають його у вашій правоті. Близнюк ні в якій мірі не є хранителем і шанувальником традицій; все, що здається йому невірним, негайно відкидається і замінюється новим. Він – безумовний новатор у всьому.

Єдине, чого ви безумовно будете позбавлені, – це монотонності і нудьги. Він змусить переставити меблі в своєму кабінеті, вкаже секретарці на недоліки в роботі, введе нову систему заохочень і штрафів та багато іншого. Від його проникливості не зможуть сховатися ніякі, самі ретельно масковані промахи.

Іноді вам буде здаватися, що він володіє не тільки зайвою парою очей і вух, а й додатковими парами рук та ніг – інакше не пояснити, як йому вдається в один і той же час бути в декількох місцях.

Не бійтеся мстивості свого начальника-Близнюка. Його цікавить так багато справ одночасно, що він навряд чи зосередиться на своїх негативних емоціях більш, ніж на годину.

Будучи по натурі яскраво вираженим індивідуалістом і маючи на все власну думку, Близнюк не завжди буде поважати в вас особистість і рахуватися з вами. Це не означає, що він не вислухає вашої думки. Вислухає, і навіть з цікавістю, якщо вам є, що сказати. Близнюк сприймає людей не самих по собі, а як квінтесенцію тих ідей, думок і здібностей, які визначають особистість. Звідси і його кілька абстрактне ставлення до певного індивіду.

Хоча Близнюків оточують безліч людей, більшість з яких йому симпатизують, він рідко вступає з ними в глибокий духовний контакт. Відбувається це через деяку холодність його натури, властивої йому від народження.

Людина гострого, глузливого розуму, Близнюк цінує хороший жарт. Він завжди гідно оцінить почуття гумору, особливо присутність його в критичних ситуаціях.

Але не намагайтеся розжалобити його сльозами – швидше за все ви досягнете негативного результату.

Ваш начальник – майстер по частині дискусій. У суперечці з вами він закидає вас купою фактів і аргументів і так блискуче їх витлумачить, що з противника незабаром зробить вас своїм союзником. Варто повчитися у нього не тільки майстерності ведення дискусій, але й манері виголошення промов і доповідей. Причому вчитися слід невідкладно. Начальник-Близнюк рідко надовго затримується на який-небудь роботі. Варто йому, досягнувши певних успіхів, отримати визнання, як його негайно потягне в інші, незвідані і невипробувані місця. І він піде за цим покликом, будучи не в змозі йому противитися. Пристрасть до подорожей, зміни місць і всього нового буде володіти Близнюком все життя, аж до глибокої старості.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 85 T. 0,436