Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюк-дитина – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Близнюк-дитина, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Каже тріска равлику:
– Швидше, дружок, йди! Мені на хвіст дельфін наступить – він плентається позаду.

Якщо у вашому будинку з’явився малюк-Близнюк, будьте готові до того, що наступні півтора-два десятиліття вам доведеться крутитися вдесятеро швидше, ніж раніше. Інакше ваша дитина, порівнянна хіба що з кулькою ртуті, вислизне з ваших рук так, що ви й не помітите.

Статистикою встановлено, що в першій половині червня народжується більше Близнят, ніж у будь-якому іншому місяці, але навіть якщо у вас народилися не двійнята, а всього лише одна дитина, клопоту і турбот він принесе не менше, ніж двоє, а то і троє дітей. Почати з того, що він надзвичайно рухливий і вам доведеться весь час бути напоготові. Ходити і говорити Близнюк почне раніше інших дітей. Причому пересувається він з такою швидкістю, що вам весь час здається, що в очах у вас двоїться. Тільки що вам насилу вдалося схопити його за руку, коли він намагався засунути палець в ввімкнутий міксер, і ось він уже на балконі, з небезпекою для життя звісившись через перила, намагається дотягнутися до квітки петунії. Просто диву даєшся, як йому вдається бути в двох місцях одночасно. І тут я раджу вам пригадати, що Близнюкам протегує Меркурій – бог часу, що зображається у блискучому срібному шоломі і з крильцями на сандалях. Тепер розумієте, звідки у вашого нащадка така прудкість?

Вам навряд чи вдасться надовго помістити вашого Близнюка в манеж. Йому, як носію знака повітря, потрібний постійний рух, а манеж буде сильно обмежувати його свободу, що негативно позначиться на формуванні характеру Близнюка.

Дитина-Близнюк часто дратує дорослих швидкими, метушливими рухами. Потрібно бути терплячими, пам’ятаючи, що така вже натура Близнюків, і робити дві-три справи одночасно для них так само природно, як для більшості – одну. Тому не змушуйте його бути равликом.

Коли він виросте, він порадує вас відкриттями, причому не в одній, а відразу в декількох областях Безліч здібностей – відмінна риса Близнюків.

У школі Близнюки схоплюють все на льоту. Завдання, які більшість учнів ставлять у глухий кут, у Близнюків зазвичай не викликають жодного утруднення. Діти-Близнюки обожнюють спілкуватися зі своїми однолітками, часто стаючи центром уваги завдяки яскраво вираженим ораторським здібностям.

У Близнюків нерідко однаково добре розвинені обидві руки: вони можуть писати і малювати як правою, так і лівою. Пальці у Близнюків, як правило, тонкі і гнучкі, тому багато з них згодом стають хорошими хірургами, зубними лікарями, годинникарями. Близнюки непогано грають на музичних інструментах, а спритність пальців сприяє тому, що фокусниками найчастіше бувають люди саме цього знака.

Близнюки чудово копіюють людей, помічаючи їх щонайменші особливості.

Через яскраву, розвинену уяву та вміння барвисто описувати події Близнюкам часто дорікають у брехні. Але це пояснюється не фальшивістю його характеру, а бажанням пожвавити розповідь, додати йому якомога більше гостроти. Тому Близнюка з раннього віку треба привчати говорити правду і відрізняти вигадку від брехні.

Володіючи прекрасними мовними здібностями, Близнюки з легкістю оволодівають іноземними мовами.

Роблячи уроки, Близнюки часто включають радіо, телевізор або магнітофон. Всі доводи проти такої системи натрапляють на наполегливий опір. Раджу вам (звичайно, в тому випадку, якщо це не відбивається на відмітках) не перешкоджати вашій дитині робити так, як він вважає за потрібне. Пам’ятайте, що він без всякого для себе збитку здатний робити кілька справ одночасно.

Основні небезпеки, що підстерігають Близнюка, – це нетерплячість і не наполегливість. Близнюк не відрізняється і пунктуальністю. Він частенько перебиває співбесідника, позбавляючи його можливості висловитися, що не може не викликати роздратування. Близнюк часто відволікається, йому важко зосередитися на головному.

Хлопчик-Близнюк може півдня висіти на телефоні, змінює захоплення і друзів мало не щотижня. Дівчатка-Близнюки мають масу шанувальників і по сто разів на день то гірко плачуть, то заразливо сміються. Коротше, з ними не засумуєш.

Близнюки з породи тих людей, які всюди сунуть свій ніс; їм цікаво все, що їх оточує, і такими вони залишаються на все життя. Вам може здаватися, що Близнюк нічого не доробляє до кінця, вічно метушиться і кудись біжить, а він просто прагне пізнати те, що відомо лише йому одному.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

  • Як розпізнати Близнюка
  • Чоловік Близнюки
  • Жінка Близнюки
  • Дитина Близнюки
  • Начальник Близнюки
  • Підлеглий Близнюки

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,165