Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на травень 2022 року – Марфа Бомбушкар


Я пишу гороскопи для знаків Зодіаку з липня 2013 року, в наступному році буде 10 років, правда в останні пару років мені з їх написанням допомагали, а з 2020, і особливо з 2021 року, більше займалася редагуванням і переглядом для знаків Зодіаку, сама ж писала загальні гороскопи, про це все було зазначено в назви гороскопи та завершальний підпис. На жаль, а може бути і на радість, поки у мене небагато бажання писати публічні гороскопи. А гороскопи для знаків Зодіаку навіть не розглядаю до написання. Все написання та побудова гороскопів лягли на мої плечі. Мене поки що вистачає тільки на загальний гороскоп, та й з тим я не дуже поспішаю. Пишу по п’ятницях та вихідним. Персональні гороскопи я не пишу клієнтам, але можете запитувати щодо консультацій. Загальні гороскопи для знаків Зодіаку поки що виходитимуть у випадкові дні та із затримкою. Може так навіть і краще, адже Ви можете самі контролювати своє життя, а по гороскопах просто звірятися було щось або не було.

Що було і/або почалося в минулому гороскопі на квітень 2022 або раніше

Четвертий місяць, другий місяць весни. Дивіться загальний гороскоп на квітень та гороскоп на рік.

Що буде нового важливого у гороскопі на травень 2022

Початок нових проектів краще перенести на червень, а у травні відпочивати. Сприятливий місяць для стихії вогню, багато харизми, привабливості, енергії (а з кінця травня взагалі дуже багато енергії та розвитку) та багато важливих періодів, сприятливих для цих знаків. Інтелектуальний тонус та помітні новини для стихій повітря та землі. Почнеться важливий період, який триватиме до жовтня та повториться з грудня 2022 по травень 2023 – цей період дасть масштабні зміни та зростання для кожного знака Зодіаку та персональному гороскопі у своїй сфері.

Два піки. Перший дуже негативний, другий лише посилить тренди, які можуть бути негативними.

  • – 16 травня, кілька днів до та після – кульмінації, рішення, усвідомлення, результати. Пік пов’язаний з багатством, доходами та витратами, інвестиціями, цінностями духовними та матеріальними, психологічними змінами, операціями. Негативний пік, обмеження, розчарування, брак енергії та віри. Не ризикуйте, плануйте, обмірковуйте майбутнє обережно, обережніше з репутацією, кар’єрою, публікою.
  • 30 травня, кілька днів до та після – пік, нового, новин, початку. Пік новин, спілкування, навчання, подорожі, проекти, але краще для старого. Пік нейтральний, посилить тренд, який має вплив на конфлікти, вони можуть кардинально посилитись або ослабнути. У ці дні треба бути обережнішими з переговорами, торгівлею, навчанням.

З 2 по 28 травня харизма та привабливість для знаків стихії вогню, Левам та Стрільцям, особливо Овнам. Овнам помітний період для багатства та стосунків. Для людей активність у відносинах, завоювання інших.

З 10 травня до 3 червня не починайте поїздки, відрядження, переговори, навчання. Не починайте нове оформлення документів та будь-якої бюрократії. Краще не купувати техніки та електроніки, книг, всього що можете використовувати в роботі та навчанні. Чекайте на затримки з бюрократією, поїздками, спілкуванням. Буде повернення старих знайомих та новин. По-іншому подивитесь на інформацію та знання. Сприятливий період для повторного навчання, завершення старих проектів, переробки старого.

З 23 травня по 13 червня інтелектуальний тонус для знаків землі, Козерогам та Дівам, особливо Тельцям. Тільцям помітні та їх буде багато новин, переговорів, поїздок, навчання, проектів по 3 червня про старе і для старого, а після – нове. Усім це період інформації, вивчення, проектів для багатства, джерел доходів, переговорів для збагачення, проектів з інвестицій та накопичень, депозитів, дорогих покупок, що стосується цінностей, колекцій, заробітків. Цей період вже був з 11 по 29 квітня, можливо повторення того, що було тоді.

З 25 травня по 5 липня більше енергії у знаків стихії вогню, Левів та Стрільців, особливо Овнів, будуть легкі на підйом та початок дій, активніші, більш егоїстичні. Для людей час діяти із особистих бажань, починати нове. На жаль, у цей період можуть бути сварки, агресія, конфлікти, особливо, якщо хтось у чомусь буде проти Вас. Та й сам період посилить конфліктні ситуації.

З 28 травня по 23 червня сприятливий період для знаків землі, Дівам і Козерогам, особливо Тельцям, цим знакам харизма, привабливість, можливо збагачення. Для Тельців період помітніший, більше сприятливих можливостей для відносин, шлюбу, судів, партнерства, багатства, гармонії на душі. Для людей це сприятливий період для багатства, покупок дорогого, важливих проектів, але краще починати нове після 3 червня.

Дуже важливі тренди\періоди

Юпітер в Овні

Про те, що Юпітер буде в Рибах, я писала в гороскопі на грудень 2021 року, як він вплине на знаки Зодіаку я і A.S. писали в гороскопах для знаків на грудень. Юпітер був у Рибах з 29 грудня 2021 року по 11 травня 2022 року і буде з 28 жовтня по 20 грудня 2022 року. Це був і ще буде сприятливий період для Риб і всім водним та земним знакам, негативний був повітряним та вогненним, та знаку Діви. З його відходом усім водним знакам і деяким земним знакам стане трохи складніше, найнегативніше Скорпіонам і Тельцям, невелике полегшення буде Дівам.

Юпітер в Овні буде з 11 травня по 28 жовтня 2022 року та з 20 грудня 2022 по 16 травня 2023 року. Це буде сприятливий період для символів стихії вогню, особливо Овнам, непоганий для символів стихії повітря, хоча для Терезів буде негативніше. Негативний Козерогам та Ракам, Дівам та Скорпіонам будуть трансформації, зміни, усунення.

Я сама не бажаю писати гороскопи на місяць для знаків Зодіаку.

Кожному знаку в якійсь сфері він дасть масштабні зміни, події, починання, у 2022 році вони будуть більш сприятливими. У 2023 році період буде негативнішим. Лаконічно, для кожного знака опишу, що дасть Юпітер в Овні:

Овен – масштабні зміни у житті, везіння, бажання більшого.
Телець – духовна, таємне, усамітнення, ескапізм.
Близнюки – плани, дружба, публічність.
Рак – кар’єра, статус, цілі, репутація.
Лев – закордон, духовний та інтелектуальний розвиток, світогляд, філософія, освіта.
Діва – трансформації, втрати, багатство, витрати, борги, кредити, психологія.
Терези – відносини, суди, шлюб, ворожнеча.
Скорпіон – робота, здоров’я, обов’язки, звички, вихованці.
Стрілець – кохання, діти, творчість, захоплення та хобі.
Козеріг – сім’я та будинок, місце проживання.
Водолій – навчання, поїздки, знайомства, спілкування.
Риби – багатство духовне та матеріальне, джерела доходів, колекції.

Короткі періоди та тренди в гороскопі на травень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) та ділові переговори, документи, недалекі подорожі:
Нейтральний – з 20 до 22 травня – багато помітного в новинах, спілкуванні, поїздках, проектах.

З 3 по 7 травня – нейтральний тренд. Прискорення всього, несподівані зміни, звільнення. Негативний він у бажанні революції та все руйнувати, егоцентризм.

З 13 по 17 травня – негативний тренд, занепад сил та вітальності, обмеження, необхідно бути серйозними та стриманими, розглядати проблеми та вирішувати їх, а не тікати від них. Гірше для багатства, публічності, планів.

З 15 по 20 травня – сприятливі дні допомагати іншим, займатися творчістю, духовним розвитком. Негативні дні для обману, тяжкої праці, багато розпилення у бажаннях, цілях.

Перший пік 16 травня.

З 17 до 21 травня – сприятливі дні для змін, трансформацій, операцій, відродження. Найкраще для багатства, цілей, кар’єри, статусу, творчості, вагітності.

З 22 по 31 травня – сприятливо глибоко вивчати цікаве та потрібне, розглядати, аналізувати, відроджувати знання. Найкраще для багатства, влади, кар’єри.

З 25 по 28 травня – болючі будуть втрати у відносинах та багатстві, багато ревнощів, скандалів, не треба ризикувати.

З 26 травня до 1 червня – нейтральний тренд. Масштабна енергія, багато бажань, кардинальних вчинків, захисту себе, реалізації проектів. Негативне у тренду – це посилення всіх конфліктів та агресії, егоцентризму.

З 28 травня до 8 червня – обережніше з документами, проектами, переговорами, торгівлею, поїздками. Дні обмеження, порушення правил, обмани.

Другий пік – 30 травня.

Гороскоп опублікований 23 травня 2022 – М. Бомбушкар. Тільки сайт goroskop2.com.ua Копіювання дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,162