Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на квітень 2022 року – Марфа Бомбушкар


Колись давним-давно, в якійсь країні, був час, коли не можна було нічого поганого писати, говорити, показувати, про глобальні речі та життя, сфери, хіба що в родинному колі. І люди любили той час. Може бути і мені час так, у своїх гороскопах і доглянути за знаками Зодіаку, все ж хто його знає, що буде можна і не можна, вже завтра. Так буде на сайті goroskop2.com, де я публікую гороскопи.

Гороскопи українською мовою та на українському сайті goroskop2.com.ua будуть показувати негативні тренди та періоди, не лякайтеся, краще знати, коли можуть бути нещастя та приготуватися. На російському сайті цього не буде, у самій російській мові вже й слова війна немає, то навіщо їм знати про негативне? Так багато слів вже майже «немає» в російському світі, у всьому російському Інтернеті, йде оптимізація російського словника.

Гороскопи російською будуть продовжуватися публікуватися, все одно в Росії тепер можна використовувати без дозволу іноземні інтелектуальні ресурси або якось так, сірий імпорт. Так що з українського сайту могли б тирити гороскопи та перекладати російською, використовуючи їх для себе, свого збагачення, репутації.

Важливе оголошення

Мені писали, що в Інтернеті з’явилися сайти, які без реєстрації за SMS дозволяють читати гороскопи від Марфи Бомбушкар. Я вже колись писала і повторюсь, що публікую гороскопи лише на сайтах goroskop2.com та української версії goroskop2.com.ua.

Що було і/або почалося в минулому гороскопі на березень 2022 року або раніше

Минулого місяця був місяць березень, третій місяць на рік.

Я сподіваюся, що війна все ж таки завершиться швидше.

У березні 2022 A.S., 24 березня, опублікував гороскоп війни в Україні, я розглядала лише гороскопи деяких персон, про це я напишу коментарі в Facebook, коли зможу. Та й сама війна, що розпочалася у лютому, новий виток від 2014 року (як було розглянуто картину в гороскопі війни), теж підпадає під негативні лютневі тренди. Чекатимемо на травень-червень.

У Китаї розпочалася нова епідемія коронавірусу, як і писав A.S. у гороскопі на 2022 рік. Але це звичайно тьмяніє на тлі того, що відбувається в Україні, коли вбивають дітей, ґвалтують дітей та жінок, скоюють військові злочини.

Що буде нового, важливого в гороскопі на квітень 2022

Насичений місяць для поточних періодів, три піки, мало важливі тренди. Картина місяця досить розмита. Багато невизначеності, неясності, підвішеності, помітний місяць для духовного, релігійного, таємного, прихованого, творчого, благодійного. Сприятливий місяць для знаків стихії води, багато енергії, активності, харизми, реалізації бажань. Інтелектуальний тонус знакам стихії землі.

У квітні буде три піки у гороскопі:

  • – 1 квітня, кілька днів до та після – пік, нового, новин, початку. Помітні новини, спілкування, переговори. Для людей помітний для особистих бажань, активності, відносин, конфліктів.
  • – 18 квітня, кілька днів до та після – негативний пік, руйнівний, болісний, глибокий та грубий, кульмінації, рішення, усвідомлення, результати. Для людей поганий для здоров’я, втрат, агресії, конфліктів.
  • – 30 квітня, кілька днів до та після – пік, нового, новин, початку. Багато активності, енергії, активних сфер багатства, кар’єри.

З 2 по 23 квітня рідкісний тренд, раз на 12 років, таємного, духовного, прихованого, релігії, творчості, благодійності. Цей тренд розмиває місяць, після, у травні, пелена спаде. Для людей це сприятливий тренд для допомоги іншим, прохань про допомогу, духовний розвиток, творчість, таємний, відпочинок, усамітнення, таємні любовні романи.

З 5 квітня до 2 травня сприятливий період для знаків стихії води, Рибам, Ракам, Скорпіонам. Помітніше Рибам. Для знаків стихії води харизма, чуттєвість, емоційна гармонія, таємна товариськість, таємні романи, допомога іншим, помітно для сфер відносин, любові, розваг, багатства. Рибам період важливіший і найсприятливіший для відносин, публічності, багатства, харизми. Жінкам Рибам можливість показати, можете змінити новий гардероб і можна міняти зовнішність, стиль, зачіску, робити пластичні операції, зайнятися собою.

З 11 по 29 квітня інтелектуальний тонус для знаків стихії землі, Тельцям, Дівам, Козерогам, особливо Тельцям. Усім це період інформації, вивчення, проектів для багатства, джерел доходів, переговорів для збагачення, проектів з інвестицій та накопичень, депозитів, дорогих покупок, що стосується цінностей, колекцій, заробітків.

З 15 квітня по 25 травня більше енергії у водних знаків, Риб, Раків, Скорпіонів, особливо у Риб, покази емоцій, почуттів, фізичних сил, емоційних сил, енергії фізичної та емоційної, реалізації бажань, непостійної цілеспрямованості, таємної активності, допомоги іншим. Людям час таємної активності, допомоги іншим, заступництва, захисту ображених, таємних романів, духовного розвитку, релігійного фанатизму.

З 24 квітня по 13 травня рідкісний тренд, раз на 4-5, приблизно, років, трансформації, рятувань, очищень, відроджень, заглиблень у духовному, таємному, релігійному, благодійності, владі держави, сили волі у людей. Людям можна змінювати релігію та свої погляди на духовне, містику, таємниці, свій вплив на інших.

З 28 квітня по 16 травня більше енергії для знаків стихій землі та води, особливо Тільцям та Рибам. Більше енергії та активності за допомогою іншого, духовного, збагачення, багатства. З негативного тренд зробить помітнішими конфлікти.

З 29 квітня по 9 жовтня фоновий період, помітний не всім, помітніший Скорпіонам і Козерогам. Період уповільнення у трансформаціях та змін політичних, державних, повторення старого. Для людей більше сили волі всередині та зміни себе. Скорпіонам та Козерогам перегляд життя, змін у житті, трансформацій, рятувань, сила волі для зміни себе.

З 29 квітня по 23 травня інтелектуальний тонус для знаків стихії повітря, Близнюкам, Терезам, Водоліям, особливо Близнюкам. Період нового та повторення, повернення, перегляду старого. Всім цей період інформації, навчання, спілкування, поїздок, угод, торгівлі, знайомств.

Короткі періоди та тренди в гороскопі на квітень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) та ділові переговори, документи, недалекі подорожі:
– Негативні: з 9 по 11 та з 23 по 26 квітня.

Перший пік 1 квітня

З 1 по 4 квітня – багато помітних новин, можливо про таємне, що було приховано раніше, про духовне, релігійне, допомогу, жертовність, благодійність. Людям сприятливий для таємного спілкування, таємних виступів, духовного інтелектуального розвитку, творчості.

З 1 до 7 квітня – помітні конфлікти, обмеження, руйнування.

З 16 до 20 квітня – помітні конфлікти, руйнування, усунення, трансформації, травми.

З 17 по 19 квітня – несподівані зміни, вчинки, активність, егоїзм, бунтарство, бажання революцій. Не поспішайте витрачати гроші, бережіть багатство.

Другий пік 18 квітня.

З 26 по 29 квітня – нейтральний тренд, розмитість, творчість, невизначеність. Тренд для любовних романів, багатства, допомоги іншим, допомоги інших, але таємного. Сприятливе у ньому – це чуттєвість та співчуття, бажання допомагати, творча енергія, романтичний настрій. Негативне – таємні романи, обмани у проектах, дурна трата грошей можуть обдурити з благодійністю.

З 26 до 30 квітня – сприятливі для зміни спілкування, навчання, проектів, багатства, ділових переговорів.

З 28 квітня до 2 травня – сприятливі для масштабних покупок, продажів, договорів, переговорів, любовних відносин, ділових та особистих відносин.

Третій пік 30 квітня.

Гороскоп опублікований 25 квітня 2022 – М. Бомбушкар. Тільки сайт goroskop2.com.ua Копіювання дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,426