Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп війни в Україні. Про війну України з Росією


Щоб не бути голослівним – цей гороскоп війни буде дійсним до тих пір, доки в війну не втрутиться ще одна країна чи більше. В відкриту війну, а не матеріальна, моральна, фінансова, збройна чи інші допомоги та домовленості, чи добровольці, чи таємне втручання. Інформація для гороскопу: дати народження лідерів країн які воюють, початок війни в Україні 24 лютого о 5 годині ранку і початок в 2014 року, річний гороскоп світу 2022 року. Проте, 5 година ранку ймовірно хибна (похибка в якісь хвилини) й для розрахунку ці дані, вірогідно, не дадуть точних результатів. Додатковий фактор – причинність, причинно-наслідковий зв’язок. Зараз до цих слів придеруться інші астрологи, для мене 24 лютого – це лише новий етап у війни, яка почалась в 2014 року. Далі я це все буду називати ВІЙНОЮ.

«До кінця весни та наприкінці року багато невизначеності у світі» цитата з гороскопу на 2022 рік. В травні все стане зрозуміло.

Важливі факти. Про війни в 2022 році я казав багато в гороскопі подій для світу на 2022 рік https://goroskop2.com.ua/goroskop-2022-svit-a-s-ta-marfy-bombushkar. На сторінці Марфи Бомбушкар в Фейсбуці ми зробили, ще 18 лютого, гороскоп ймовірної війни до 18 березня.

Що чекає на Україну та Росію? Не можу нічого сказати, маса різних факторів. Якою буде Україна – це потрібно рахувати гороскоп на дату закінчення війни та лідера, та України. Якою буде Росія – те саме.

Здатний прорахувати війну з тими даними які є.

Коли закінчиться війна? Найкращі вказівки з кінця травня до початку червня. Це навіть не для закінчення всієї війни, а для цього конфлікту\війни (початого в лютому). Сама ж війна (почата в 2014) може закінчитися в жовті-січні 2022-2023. Найгірша ймовірність, що лютневий конфлікт\війна, протриває до початку 2024 року. Значна корекція і інформація про подальше в травні.

Марфа Бомбушкар казала, по гороскопу, наступним лідером РФ може бути Кадиров. Гороскопи Навального погані, шанс на усунення та погані наступні роки, у Навального вище вірогідність лідерства від Кадирова, якщо не вмре.

Глави гороскопу війни

Розділи:

 • – Про війни з гороскопу на 2022 рік;
 • – Початок та закінчення війни в Україні;
 • – Перемир’я, заморожений конфлікт, домовленості про мир;
 • – Травень 2022;
 • – Етапи і фази війни;
 • – Політика;
 • – Післяслів’я;

Про війни з гороскопу на 2022 рік

Копія, кусочки, з гороскопу на 2022 рік. Гороскоп опубліковано 24 січня 2022.

2022 рік: воєн, таємниць, епідемій, соціально-економічної кризи, змін соціуму, революцій, проблем природного характеру, релігії та релігійних інститутів. Час нового – весна.

Економічна криза… 2022 року проблеми почнуться від агресії, революції, конфлікту. Висока можливість техногенної катастрофи, війни, революції, крах резервів, запасів.

Перша по силі вказівка на початок війн на травень-червень, друга на лютий-березень (збулась), третя – на жовтень-січень (вірогідне повторення старого, посилення та відродження старих війн).

2022 рік – війни, нові та посилення старих, міжнародні, великі.

У 2022 та 2023 роках високі шанси для нових воєн та довгострокових конфліктів. В 2023 році сильніше жорстокість у війн.

Цікавий факт, для США, Німеччини, Китаю, Росії, побічно для Франції та України, восени вказівки на конфлікти, рівна ймовірність військових дій чи торгових воєн, чи всі разом. Мінімум активні дії, напруга у стосунках.

Україна

Важливий рік для конфліктів, багато хорошого та поганого, гарні вказівки з квітня до червня та з вересня до січня 2023 року, погані – перші паралельно з хорошими з березня до червня. Хороший для міжнародних відносин, найкраще з березня до серпня, паралельно найгірше для них з квітня до травня і з жовтня до січня 2023 року. З 2023 року і до 2025 року в міжнародних відносинах більше обманів.

У 2023 році погана вказівка для конфліктів, що була з березня до червня 2022 року, повториться з січня до серпня 2023 року і з листопада 2023 до лютого 2025 року. Зміцнення міжнародних відносин.

РФ + РБ

РФ

Конфлікти з квітня до травня і з жовтня до січня 2023 року.

Проблеми у міжнародних відносинах з січня до січня 2023. Різкі зміни у міжнародних відносинах з травня та до червня 2024, у 2023 та 2024 нові союзи.

2023 року зміцнення влади, до 2024 року. У наступні роки, з травня 2022 до червня 2024 року, сильні зміни в міжнародних відносинах. 2023 поганий для економіки, людей, конфліктів.

РБ

Конфлікти з квітня до червня і з серпня до лютого 2023 року.

Міжнародні відносини добрі з березня до квітня.

Початок та закінчення війни в Україні

Війна розпочалась нераціонально. Раціонального кінця у війни не буде.

Для Путіна був поганий гороскоп на початок бойових дій в той час. Результатів не досягне.

Коли за гороскопом завершиться війна? Коли до війни приєднаються нові країни (гравці) потрібно перераховувати гороскоп. Ті розрахунки які є, при вступі нових гравців в війну, зміняться. Гороскоп побудований на даних – Україна та Росія (проксі Білорусь).

Вірогідніше посилення, чи початок нових міжнародних війн, на це буде маса вказівок в травні, з кінця квітня (середини травня) 2022 до початку червня 2023 року.

Наразі кардинальна перша корекція, екстра важливий час, це чи закінчення, чи новий етап, чи щось інше. Головне – важливі зміни. Вказівка з кінця травня до початку червня. Травень дуже важливий для війни, до нього повернусь потім.

Друга вказівка на кульмінацію, посилення чи кінець війни – з кінця березня до середини травня в 2023 році.

Третя вказівка на завершення, остаточне – з січня до лютого 2024 року. Вірогідніше січень 2024.

Розумію, що звучить «Закінчення війни в січні 2024» погано. Проте, всі гороскопи можуть змінитись. І травень 2022 року – це місяць кардинальних подій для війни. Сильна вказівка на закінчення війни в 2024 році – вона може мовити про те, що в 2024 році настане абсолютне закінчення, відбудова, звільнення та інше.

Перемир’я, заморожений конфлікт, домовленості про мир

Важливий час для гороскопу війни з кінця жовтня 2022 року до початку січня 2023 року. Слова з гороскопу на рік: «Повторення, посилення, з ймовірним завершенням або новою фазою, старих воєн… Нові війни або конфлікти, що розпочалися з жовтня до січня, затягнуться на роки. У 2022 році посилення воєн між сусідніми країнами…». Але для цього етапу війни цей час буде вливати залежно від ситуації яка складеться до жовтня.

Якщо війна припиниться цілковито в жовтні-січні, з виводом військ, компенсацією та іншим – тоді вірогідно це остаточне закінчення війни 2014 року.

Якщо війна триматиме – то з жовтня зменшення активності бойових дій – замороження конфлікту з жовтня до січня.

Якщо перемир’я буде заключено – то війна повернеться з жовтня-січня.

Якщо домовленості, особливо міжнародні, про мир підпишуть з 28 липня до 24 листопада – вони не дадуть результатів.

Безрезультатні дати для переговорів та документів, в 2022 році, з 10 травні до 3 червня, з 10 вересня до 2 жовтня, з 29 грудня до 18 січня 2023, в ці дати перемовини стануть стопоритись, переоцінюватись, повертатись, безрезультатність нового.

Перемовини в березні не дадуть результатів, будуть проходити твердо до 2 квітня. Паралельно посилення агресії, раптове з 21-25 березня, жорстке (погане для суспільства) з 29 березня до середини травня.

З останньої неділі квітня до першої неділі травня гарна вказівка на перемовини, договори, міжнародні відносини, допомогу, але все таємне. Ймовірності двох сценаріїв цієї вказівки. Перший – таємні перемовини про допомогу, а потім вони подіють як посилення війни, допомогу в війні, початок міжнародної війни з середини травня та на початку червня. Другий – початок миру з середини травня до середини червня, який потім може продовжитись (хоча б до жовтня). Але домовитись, оформити, підписати документи мусять до 10 травня, з 10 травня поганий час для нових перемовин та договорів.

Травень 2022

Ситуація кардинально зміниться в травні. Сильна корекція війни в Україні та лютневого етапу \ війні. Значні зміни і події. Все стане зрозуміло.

Наведена нижче інформації взята з гороскопу подій на 2022 рік. Більше інформації там, коротко тут:

  – Міжнародні війни, масштабні, сильні – травень-жовтень і грудень 2022 – травень 2023;
  – Війни розпочаті стануть трендами на 5-12 років;
  – Початок нових, посилення старих, кардинальні зміни існуючих, завершення існуючих в травні.

В травні найбільш сильні вказівки на завершення війни в Україні в цьому році, мінімум цього етапу. Якщо не завершення, то гарне послаблення, перемир’я. Може бути навпаки – посилення. Кінець квітня дасть інформацію про це.

В травні найбільш сильні вказівки на початок нових міжнародних війн в інших країнах, закінчення війни в Україні, переростання війни в Україні до міжнародної.

З березня до травня маса невизначеності, в травні все стане зрозуміло. Якщо в травні почнеться міжнародна війна для неї буде інший гороскоп.

Етапи і фази війни

Війна розбита на етапи агресії та впливу на рік. Нагадую, є ймовірність тривання, завершення, війни в січні-лютому 2024 року.

Фази про посилення та послаблення бойових дій, з вірогідністю напрямків. Я буду розповідати про атомну зброю, хімічну зброю, та інше, але це означає, що воно буде, в гороскопі інколи можна по вказівкам вирахувати види атак, дій, проблем. Фази, сила бойових дій, незмінні від кількості країн.

Перший етап – з 24 січня до 6 березня

Частково розписаний в пості. На день публікації цього запису немає резону вказувати минулі дати.

Другий етап – з 6 березня до 15 квітня

На день публікації цього запису немає резону вказувати минулі дати.

Дуже важливий та руйнівний для України. Багато сили.

Ненабагато краще для РФ.

Дати важливих фаз:

21-25 березня – різкі зміни, авіація, енергія, масова зброя, ризик атомних.
28 березня до 12 квітня – серйозні бої, напружений час, крайність, розрухи, проблеми для громадян. Проблемні дні для революцій, бунтів, громадськості, з одної сторони – жорстке придушення, з іншої – тиск громадськості. Дуже погані дні в цьому етапі.
31 березня до 4 квітня – посилення війни. Початок нових воєнних дій. Вірогідність втручання Білорусії. 1 квітня Молодик, Лунація, посилення нових тенденцій буде за +/- 3 дні.

Третій етап – з 15 квітня до 25 травня

В цілому буде послаблення війни, весь травень чи мінімум до 25 числа, більше таємних дій, диверсій, ніж прямих зіткнень. Більшість боїв стануть швидкими. Зростає ймовірність отруєнь, хімічної зброї, боїв на великій воді (морських, осад).

Гарний для України.

У США з’явиться політична воля, більше дій, сил, впливу.

Дуже поганий етап для РФ.

З 25 квітня до 6 травня важливі переговори, домовленості, договори, раніше казав про це.

З 20 травня до 6 червня – посилення війни або можливість миру, або міжнародні війни, таємні операції.

Дати важливих фаз:
22-23 квітня – кардинальні втрати, ймовірно політичні чи державні.
12 квітня – день\дні посилених бойових дій.
19 квітня – день\дні посилених бойових дій.
25-26 квітня – кардинальне посилення, кардинальні дії.
1-7 травня – слабке послаблення, малі швидкі бої.
11 травня – день\дні посилених бойових дій.
З 15-21 травня – ослаблення бойових дій, є ймовірність застосування хімічної зброї, таємні операції, морські операції.
20 травня – 6 червня – важливі дні, кардинальні варіанти: ослаблення, посилення, зміни. Самі сильні з 24-27 травня.
25 травня – день\дні посилених бойових дій.

Четвертий етап – з 25 травня до 5 липня

Весь етап посилення конфлікту. В цей етап розпочнуться важливі травневі вказівки, можливо до початку етапу, про які сказав в розділі «Травень 2022».

Гарний етап для України.

Гірше етап для Росії. Для Путіна розпочнеться черга поганого на декілька років. Перша ступінь посилить все негативне з травня до жовтня в 2022 році та з грудня 2022 до травня в 2023. З 2023 року інше погане розпочнеться для Росії та Путіна. 2023 дуже поганий рік для Росії.

Дати важливих фаз:
1 червня – день\дні посилених бойових дій.
9 червня – день\дні посилених бойових дій.
15-16 червня – день\дні посилених бойових дій.
21-23 червня – день\дні посилених бойових дій.
З 29 червня до 4 липня – найгірші дні, масові втрати, жорстокість. Ймовірність політичних та владних усунень. Ця вказівка споріднена до тої, яка була в кінці лютого.

П’ятий етап – з 5 липня до 20 серпня

Поганий для РФ. Сильні, масові, крайні дії в міжнародному.

Гірше для України.

З 29 липня (мінімум 25) до 5 серпня (максимум 10) – найгірші дні, раптові дії, атомна зброя, авіація, масові втрати, нові війни.

Залишу без фаз іншу частину липня та серпня.

Шостий етап – з 20 серпня до 25 березня 2023 року

Важливий етап. За майже півроку безліч чого, не все рахував.

Краще Україні.

Гірше Росії.

Восени, з жовтня до січня 2023, дуже активний для України (гарний). Вірогідність закінчення війни 2014 року.

Залишу без фаз іншу частину цього довгого етапу.

Політика

Мої слова про політику, одного з лідерів цієї війни – Лукашенко. Марфа Бомбушкар у себе їх цитувала, посилання про кінець Лукашенка як президента.

Якщо Білорусь в відкриту вступить в війну – це кінець для Білорусії як країни та їх народу, але не для Лукашенко, він ще протримається.

Війна для РБ стане поганою, як я казав в гороскопі на 2022 рік: «Конфлікти з квітня до червня і з серпня до лютого 2023 року.». Для їх країни гороскоп для війн повністю поганий. Навіть у Росії краще ніж у Білорусії. І наступні роки стануть руйнівними, сильніше в диктатурі, жорстокими для населення країни.

Післяслів’я

П’ятий та шостий етапи я залишив без коротких фаз. При потребі зроблю.

Є потреба написати політичні та економічні гороскопи, як ця війна вплине на все.

Мені не подобається спілкування в коментарях, схильний не відповідати.

Автор: A.S. Дата публікації 22.03.2022. Тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,501