Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на серпень 2019 – Марфа Бомбушкар


Серпень найкращий з місяців в 2019 році, найбільш гармонійний і хороший, про що було зазначено в гороскопі на 2019 рік. Він найкращий для творчості і веселощів, відпочинку, розваг, любові. Ніщо не віщує біди, можливість відпочити, почати нове. У цьому місяці буде багато нових починань або завершень, змін, цілих три піки, перший негативний, другий сприятливий. Останній пік хоч і гармонійний, але вказує на агресію, несподівану, але він буде лише 30 серпня, а це вже майже вересень. А ось вересень буде складним місяцем, досить багато негативу.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на липень 2019 або раніше

На жаль, липень і серпень в мене завантажені. Я не буду порівнювати гороскоп на липень з подіями, місяць що минає був складним і конфліктним, можете самі перечитати минулий гороскоп і порівняти.

Що буде нового важливого в гороскопі на серпень 2019

Дуже активний і швидкий місяць, багато акценту на любов і творчість, розваги. Серпень буде мати більше значення для людей, ніж для світу, «персональний місяць», а не глобальний. Він хороший для творчості і розваг, відпочинку, любові і любовних романів. Він дуже хороший для творчих особистостей, публічних особистостей, музикантів, акторів, спортсменів, різних «зірок». З більш серйозних сфер, гороскоп гарний для політиків, брокерів і взагалі всім, у кого професія і заняття пов’язані з ризиком і творчістю, громадською діяльністю, гравцям. Всі три декади дуже хороші, крім перших днів серпня, протягом перших двох декад буде сприятливий тренд для фінансів і відносин (особливо любовних), творчості. Найбільш завантажена буде третя декада гороскопу, коли буде дуже багато трендів, енергійних «дій» і «прагнень». У серпні багато можливостей для вогненних знаків, зірки будуть сприяти Вам, особливо Левам. А у вересні зірки повернутися до земних знаків, особливо Дівам. Серпень і вересень, гороскопи на ці місяці – це гороскопи нових початків, багато важливого для людей почнеться або перейде в щось інше в ці два місяці. Може бути вплив буде і на глобальному рівні. У серпні – це питання любові, багатства, важливих відносин. У цьому місяці вже можна починати нове навчання, поїздки, проекти, питання бізнесу і бюрократії. Стане простіше розвивати масштабне.

У гороскопі буде 3 піки, місяць почнеться з пікових днів 1 серпня, потім 15 серпня і в кінці місяця – 30 числа, так що енергії в цьому місяці буде дуже багато, місяць активний, з важливими подіями, багато підсилень для сформованих трендів. Тільки перший пік буде негативним, другий сприятливим, а третій начебто і сприятливий, але стимулює конфлікти. Піки:

– 1 серпня, кілька днів до і після – нове, негативний пік, несподівані зміни, вчинки, порушення, розриви, нові починання. Обережніше з відносинами і багатством, закоханостями, романами і інтригами. Може початися несподіваний роман або відносини. На глобальному рівні, пік може, принести нове або зміни в світові ринки та економіку.
– 15 серпня, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, гармонійний пік, усвідомлення, можливість розібратися і усвідомити, дізнатися щось важливе. Пік хороший для конфліктів, важливих переговорів, угод. Знову акцент на любов і творчість, але ще і дружбу, соціальну активність. Можна прийняття рішень щодо відносин і багатства, отримання результатів. На глобальному рівні, пік може, принести важливі звістки або події для бірж, спорту, політики, масового мистецтва, науки і технологій.
– 30 серпня, кілька днів до і після – нове, пік хоч і гармонійний, але вказує на підвищену активність, конфліктність, цілеспрямованість. Нові можливості і нові починання. Конфлікти, скоріш за все, будуть лише на глобальному рівні. Для людей пік краще, дає можливість щось почати, краще всього починати зі здоров’ям і роботою, проектами, нові обов’язки або нова робота. Знову, можуть бути зміни в глобальній економіці.

З 7 по 21 серпня дуже хороші дні для відносин особистих і ділових, фінансів і збагачення, можна ризикувати в інвестуванні. Ці дні особливо гарні для любовних відносин, особливо для несерйозних романів і інтриг. Показати свою любов, приділити увагу коханим, спокушати інших. Можна змінювати любов, знаходити нову і забувати стару. Для бізнесу дні теж підходящі, особливо хороші для угод і виступів, ділових відносин. Можна встановити контакти з керівництвом, інвесторами, клієнтами і конкурентами, підняти свою популярність. Дуже хороші дні для інвестування і дорогих покупок. Ця частина місяця хороша для творчих і публічних людей, політиків, зірок, масовиків.

11 серпня завершиться фоновий період, який був помітний не всім (найбільше помітний Стрільцям), він впливав на розвиток масштабних проектів і цілей, навчання, зарубіжних питань, життєвої філософії, для суспільства був вплив на релігію, право, медицину, міжнародні відносини. Він почався ще 10 квітня. Період уповільнював нове, повертав старе, сповільнював і давав можливість переоцінити існуюче. Після його завершення ці питання будуть розвиватися швидше і ефективніше, час починати щось масштабне.

З 11 по 28 серпня інтелектуальний тонус для вогненних знаків, особливо Левам. Багато новин і спілкування, можливості для поїздок. Навчайтеся, займіться своєю творчістю, хороші дні для письменників і поетів. Це повторення періоду, він вже був в цьому році з 27 червня по 19 липня.

З 12 серпня 2019 року до 11 січня 2020 року фоновий період, найбільш помітний для Тельців перших днів знака Зодіаку і Водоліїв, суспільства. Для людей він має значення не для всіх, в залежності від особистого гороскопа. Період матиме вплив на політику, революції, науку і техніку, економіку і ринки. Він сповільнить розвиток нового, буде переоцінка існуючого, повернення старого. У політиці період посилить тенденції до повернення революцій, бунтарства, якщо вони були в минулому, але послабить – якщо їх не було, повернення старих політичних тем. Посилить тоталітаризм влади і послабить демократичні режими. В економіці та ринках може бути невелике уповільнення розвитку, як і в науці і технологіях, це не криза, як я думаю криза буде в 2021-22 роках (про що ще в гороскопі на 2019 рік було написано), а якась корекція.

До 18 серпня багато енергії у вогненних знаків, особливо у Левів, період розпочався 2 липня. А з 18 серпня до 4 жовтня буде багато енергії для земних знаків, особливо Дівам. Всім людям варто зайнятися здоров’ям, обов’язками на роботі і в житті, оновити проекти. Буде більше енергії щоб працювати, виконувати свій обов’язок, реалізовувати проекти, можливість зміцнити здоров’я – зайнятися спортом або лікуванням. Буде маса трендів, сприятливих і негативних. На глобальному рівні цей час питань праці та здоров’я.

До 21 серпня багато харизми і чарівності для вогненних знаків, особливо Левам, період почався 28 липня. А з 21 серпня по 14 вересня багато харизми і чарівності у земних знаків, особливо для Дів. Всім людям варто налагоджувати відносини на роботі, можна зайнятися косметичними процедурами. А на глобальному рівні цей період не має великого значення, хіба що придумають нові правила або закони для роботи, нові засоби по догляду за тілом і здоров’ям.

І останній період, з 28 серпня по 14 вересня інтелектуальний тонус для земних знаків, особливо Дівам. Всім людям в цей час буде більше роботи і питань здоров’я, можливості вивчити нове для роботи і здоров’я, спілкуватися, проектів і завдань. Період хороший для структуризації і аналізу.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на серпень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
З 15 по 17 серпня – багато ідей і спілкування, але мало результатів, схильність до несподіваних вчинків у спілкуванні, навчанні, поїздках і справах. Тренд трохи негативний, неуважність, імпульсивність.
З 20 по 22 серпня – ще раз багато ідей і спілкування, можливості для масштабного, тренд хороший! Особливо для навчання і поїздок, публічних виступів, бізнесу.

Перший пік 1 серпня.

З 5 по 9 серпня – хороший тренд для публічних виступів, навчання, зарубіжних питань, релігії, судових питань, послабляє будь-які конфлікти і дає можливість розібратися з ними – знайти справедливість. Тренд дасть оптимізм і віру, добропорядність, творчі сили. Можливості для розваг і ризику.

З 7 по 10 серпня – займайтеся відносинами, судами, робіть дорогі покупки, укладайте важливі угоди і проводьте важливі переговори. Це не тільки діловий тренд, але і любовно-романтичний, відпочивайте і розважайтеся.

Другий пік 15 серпня.

З 21 по 27 серпня – любовно-романтична тренд, хороший для розваг і відпочинку. Для бізнесу він теж підходить, можливість відстояти свої бажання і права, енергія для важливих справ і переговорів, збагачення.

З 25 по 28 серпня – ще один любовно-романтична тренд, можуть бути несподівані закоханості і події в стосунках. Але, в цей раз він більш прагматичний і більше підходить для бізнесу, капітальних вкладень і угод, покупок. У бізнесі і багатстві можуть бути несподівані можливості і зміни, хороші.

З 25 по 31 серпня – багато енергії і наполегливості, активності в роботі і здоров’я. Для людей тренд хороший, а на глобальному рівні, може бути, конфліктний.

З 27 серпня по 8 вересня – ще один тренд, який дасть енергію і активність, особливо для роботи і здоров’я. Але він нейтральний, залежить від особистих гороскопів. І, знову, на глобальному рівні він може бути конфліктний.

З 28 по 31 серпня – енергійний тренд для вираження себе і своїх бажань, творчості, швидких вчинків, суспільних процесів, масових заходів та зміни у всьому цьому.

Третій пік 30 серпня.

З 31 серпня по 3 вересня – тренд дає можливість зміцнити і стабілізувати відносини (особисті і ділові) і багатство (фінанси, матеріальне, заробітки). Дні для капітальних покупок і інвестицій, важливих переговорів і договорів.

Гороскоп опублікований 25 липня 2019 року. М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua копіювання гороскопів тільки з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,521