Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – серпень 2016 – Марфи Бомбушкар


Ось і підійшло до кінця літо 2016 року, останній літній гороскоп… Якщо червень був місяцем складним, липень був досить хорошим (не рахуючи 2х періодів), то гороскоп для всіх обіцяє дуже активний серпень – це моя особиста думка. Місяць принесе багато подій, торкнеться багато різних сфер і багато різного досвіду щодо них. Місяць принесе собою нові тренди, зміну енергійності для водних знаків – вони стануть менш енергійні, а так само для вогненних – більш енергійні. Постарайтеся розпочати всі бюрократичні справи до 31 серпня!

Це був короткий огляд серпня, більш детально далі в гороскопі на місяць.

А зараз до минулого – пост-огляду гороскопу на липень.

Місяць обіцяв бути дуже приземленим, простим, не так вже й орієнтованим на події в суспільстві, а більш духовний і психологічний світ.

Нафта продовжує падати, про це я писала вже давно і цей тренд буде тривати ще довго.

На жаль, а може й на краще, гороскоп на липень 2016 року, я вважала (і продовжую вважати) одним з найлегших в цьому році. Я прогнозувала, що особливо важливих подій не буде і місяць буде плавним. Що з 15-19 буде маса енергії і що це буде напружений період. Особливо ближче до 19 числа, та й до того ж 19 числа плюс-мінус пару днів – несподівані події, різкі зміни трендів, емоційні дні.

І ось 14 вночі – теракт в Ніцці, а після спроба перевороту в Туреччині з 15 на 16 липня.

Ще в гороскопі на червень 2016 року, я писала дослівна цитата:

Досить довгий період з 12 червня по 9 липня – дозволить Вам допомогти трансформувати свою філософію, погляди на релігію і владу, а так само ідеї і плани на майбутнє. Це дуже хороший тренд для сфери юриспруденції і влади, він впливає на соціум. Ймовірно будуть переглянуті міжнародні договори і домовленості.

Ймовірно, цей аспект 12-9 тривав довше, ніж я розраховувала, але в серпні він вже 100% не буде мати сили.

Що чекає нас і світ в серпні

Радує те, що в серпні настільки «кардинальних» періодів не буде, нехай будуть складні і легкі періоди, але настільки кардинальних я не бачу.

Не тішить те, що в серпні буде цілий тиждень не надто приємного періоду, з великими перепадами – конфліктного, перепадів від активності до пасивності, схильності до великої агресивності і жорстокості. Від апатії і байдужості до своїх прав перепад до бажання їх відстоювати навіть із застосуванням сили і агресії. Цей період буде в кінці місяця з 21 по 29 серпня. Не найкращий час для підписання договорів, якщо потрібно вести ділові переговори. Та й для держав, влади – це так само не найкращі дні – люди можуть бути дуже агресивні у відстоюванні своїх прав і просто не стерпіти.

Крім цього поганого аспекту, буде маса хороших! А так же поганих, але вже коротких і менш значних періодів.

Серпень дуже-дуже насичений місяць, буде так що одночасно будуть відбуватися і хороші і погані аспекти.

Ближче до кінця місяця буде маса новин, спілкування, бажання витрачати гроші або навпаки – заробляти і накопичувати!

Ділові договори, обговорення їх, переговори, навчання чомусь новому (навіть читання нових книги або навчання інших людей, публікації), нові поїздки кудись, покупку нових інструментів і будь-якого обладнання (потрібного Вам для роботи), а так само комп’ютерів або продаж – це все краще зробити до 31 серпня, а ще краще до 26-28 числа! Після з 31 серпня до 22 вересня в усьому пов’язаному з цим будуть затримки, проволоки, проблеми. Але з 31 по 22 вересня буде час повернутися до старих проектів, переоцінити і перезавантажити їх, завершити їх, якщо раніше відкладали.

Взагалі відносини, як любовні, так і ділові – будуть одним із трендів в цьому серпні! Крім цього розмови і спілкування, навчання. А так же гроші, фінанси, накопичення, заробіток, розтрати! Ці всі питання і сфери будуть багатими на події! Для кожного знака Зодіаку по-своєму більш-менш успішними.

З 1 серпня по 7 жовтня у всіх знаків стихії землі буде період інтелектуальної активності, дуже хороші 2 з хвостиком місяці для навчання, написання книг, запам’ятовування і вивчення важливих даних. Дуже гарний час для розумового навантаження – вчіться, вивчайте, запам’ятовуйте, пишіть (книги, дипломні роботи, та що завгодно). Але для вивчення нового підходять найбільше періоди з 1 по 31 серпня і з 22 вересня по 7 жовтня, а для повторення старого з 31 серпня до 22 вересня.

І ще один помітний тренд – це зростання кількості активності й енергійності у вогненних знаків, а особливо у Стрільців! Для Стрільців це буде маса енергії, для інших вогненних знаків – менше, але все ж всі вони стануть більш активні та енергійні, можливо навіть сексуально, а так само агресивні з 3 серпня до кінця вересня.

З березня місяця відчувалися деякі затримки, перегляди та переоцінки в законах і правилах, а так само історії і часу (розкладу). Вони мали більше значення для держави і органів влади, ніж для суспільства і персонально, найбільше це стосувалося закону і порядку. Рішення приймалися повільно і з затримками, був перегляд правил, а люди могли просто більше запізнюватися «менше відчувати час» – цей період підійде до кінця 14 серпня. На жаль, це слабо помітний період, але все одно з його закінченням є шанс на більш активну зміну законів, а так же правил.

Ну а тепер більше уваги періодам і менше деталей.

З 1 серпня по 7 жовтня – інтелектуальний період у земних знаків, хороший час і для ділових переговорів, особливо земним знакам і водним.

2 серпня, плюс мінус пару днів – піковий період, час хороших емоцій, ймовірно дуже награних і особливо драматично. Хороший період, бажання розваг, любові, інтрижок. Є шанси на швидкі романи, особливо у Левів і Овнів, час романтики. А ще в ці дні, майже весь Зодіак (якщо Ви тільки не дуже жадібна людина) буде кидатися грошима – хороший час продавати і купувати!

Починаючи з 3 серпня по 27 вересня – зросте енергійність у вогненних знаків, а особливо у Стрільців. Подібний період вже був з березня по червень місяць!

З 5 по 10 – ще один романтично-любовний період, але вже відрізняється від першого. Тепер люди можуть бути більш грубі у відносинах і ревниві, можливі скандали з коханими. Але в той же час і пристрасть, сексуальне лібідо, знову можливі романи на стороні або бажання більшого від партнерів. Варто бути обережніше з грошима, вірогідні необдумані розтрати або втрати. А так же готуйтеся до скандалів.

З 6 по 30 серпня – час кохання і харизми для земних знаків, особливо для Дів. А якщо і не любові, то в фінансах. У всякому разі, більше гармонії.

З 6 по 9 – будьте обережніше в ділових питаннях, не обманіться.

З 9 по 13 – час для глибокого мислення, аналізу.

З 12 по 16 – дуже насичений час для відносин, законів, правил, релігії, віри. Слід бути обережніше в стосунках (будь-яких), обережніше з правилами і законом – в цьому всьому багато неясності, плутанини, ідеалізування і обмежень. Дуже ймовірно порушення правил. У фінансових питаннях постарайтеся не бути обдуреними, не надто вже вдалий час для покупок. Ймовірно розчарування у відносинах, строгість і прохолодність.

З 14 числа час почне текти трішки швидше, все буде наступати вчасно, закінчиться період затримок, особливо на державному рівні, законів, розкладу і правил.

З 15 по 19 маса енергії, дуже швидкий і стрімкий час! Особливо для знаків вогню, і особливо для Левів і Овнів, а на другому місці повітряні знаки. Плануйте масу справ на ці дні, все встигнете!

З 17 по 20 – час глибоких почуттів, час сексуальних бажань, особливо у жінок, а особливо у Дів і Козерігів. А з практичного боку – цей час добрий для фінансових трансформацій, особливо для позбавлення від чогось в фінансових питаннях, а так само поглиблення в фінансових питаннях. Для відносин – це так само період поглиблення, в будь-яких відносинах і любовних і діловий – час більш глибоко розібратися в партнерстві, а так же час позбутися від відносин (якщо Ви збиралися це робити). Досить жагучий період.

18 серпня, плюс мінус пару днів – ще один піковий період. Цього разу він ще більш яскравий і емоційний. Посилення всіх трендів, несподівані зміни, маса енергії. Я не думаю, що зміни будуть поганими, у всякому разі, переживати їх буде не складно, на душі має бути легко. Але вони буду швидкими і стрімкими, несподіваними і революційними. Плануйте масу справ на ці дні все встигнете, особливо пов’язаних із закінченням чогось.

Відмінний час для навчання з 19 серпня по 6 вересня, до того ж цей час буде багатим на новини, спілкування.

З 21 по 30 серпня буде той період, про який я писала спочатку гороскопу на серпень – напружений період, час скандалів, агресивності, перепадів активності від понад активності з агресивністю до пасивності. До того ж скандали з керівництвом, так і на рівні держави так само можливі конфлікти, повстання. Багато буде розмито і невизначено. Чи не найкращий час для активних дій, якщо є можливість – краще перечекайте, фізичні навантаження так само постарайтеся регулювати.

З 26 по 30 серпня – останній романтичний період в серпні! І один з найсильніших! А так же, паралельно з любов’ю і романтикою – маса спілкування, ділових угод, навчання. Гарний час для планування на майбутнє, всього, що стосуються відносин і бізнесу, ділових переговорів. Тільки ось з керівництвом можуть бути скандали. А ще в цей час, знову, зростуть витрати, а так само доходи – дорогі покупки або продажу чогось плануйте на ці дні.

З 30 серпня по 24 вересня – харизма, привабливість і гармонія перейде до повітряних знаків, а особливо Терезам.

Останній день серпня буде не зовсім приємним, в якійсь мірі депресивний період настане з 31 серпня по 4 вересня, можливий брак сил і енергії, песимізм, скутість. Слід берегти серце і спину в ці дні. Досить песимістичний час.

І нагадаю, що з 31 серпня по 22 вересня – не час для нового: навчання, поїздок, укладення договорів, покупок інструментів (для Вашого «ремесла») і електроніки, бюрократії – це все може затягнутися в часі. Вірогідні проблеми в цих сферах – поломки, втрати, спотворення, будьте обережніше.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 25 липня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,179