Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – червень 2016 – Марфи Бомбушкар


І ось він перший місяць літа. Нам синоптики обіцяють спекотне літо, на жаль, я не знаю, як про це судити за зірками… Але можу сказати, що початок червня буде дійсно дуже активним, емоційним, мрійливим, ілюзійним, можливо трохи депресивним або засмучуючим.

Але це буде потім, а поки що, як завжди, давайте почнемо з минулого гороскопу.

У своєму загальному гороскопі на травень, я писала, що життя буде монотонним до 20тих чисел, а ось після почнуться різні активності.

На жаль в минулому гороскопі я не бачила нічого такого, що могло б бути помітно та стосується життя. Все було або абстрактно, або стосувалося психології та філософії. Були вказівки на емоційні періоди – на початку місяця і середині. Були вказівки на деякі психологічні обмеження, перепади різкі настрою – від оптимізму до песимізму.

Травень приніс з собою довгий розмиваючий межі і правила тренд, який буде тривати до осені. Але його дії і результати можна буде оцінити тільки з часом.

Ну ось і все, можна сказати, що травень був місяцем тихим … І не яскравим. Не для всіх, але гороскоп загальний, так що для більшості він був таким.

Що чекає нас і світ в червні

У червні маса енергії буде у водних знаків, особливо у Скорпіонів і особливо починаючи з кінця червня і по серпень місяць. На другому місці будуть земні знаки, крім Тельців, у Тельців енергії буде найменше – зате агресивності додасться.

На відміну від травня червень не змусить чекати енергетичного сплеску, готуйтеся з самого початку місяця до емоційного періоду, дуже вже смиканому і балакучому – маса новин, маса всього…

До 15 червня триватиме романтичний період, багато спілкування, та й для фінансів він так само не поганий, але! Будьте обережніше спочатку місяці, не перемрійте, що не обманіться, не опускайте ніс але і не беріть на себе багато в питаннях грошей і любові, бережіть свою репутацію і почуття.

До 10 червня все ще будуть перепади настрою від оптимізму до песимізму, апатії до активності і навпаки.

З другої декади червня і до листопада місяця буде період, який змінить тренд пов’язаний з нафтою і релігією. Я вже говорила 2 рази про зміну цін на нафту, в минулих гороскопах, один раз я була права, а один раз ціновий тренд не змінився. Як я думаю, зараз або буде перегляд ціни на нафту і вона почне падати (скоріш за все з липня) так і можлива фіксація її. Але я все ж вважаю, що буде падіння. Що щодо релігії, теж можливі деякі перегляди її – але як всі довгі тренди, це буде відчуватися на фоновому рівні. Багато людей можуть побажати повернутися до своєї старої віри, а не переглядати її. Так само цей період буде мати вплив на творчість і фантазії, мрії.

Як я вже писала, початок місяця буде дуже активним, емоційним, багатогранним – вже з 1 червня по 8, а для деяких знаків і по 10 число. Ці 8 днів будуть наповнені різними подіями, перепадами настрою, мріями і надіями, страхом більшого і бажанням нового і більшого. Це так само і романтичний час, але з іншого боку він змушує і більш серйозно поглянути на них. Вимагає одночасно і серйозного ставлення до сфери відносин і розмитості їх. Можливі інтрижки або занадто велике ідеалізування партнера. Будьте обережніше з фінансовими питаннями.

З 3 по 7 червня – хвиля оптимізму, у всякому разі його стане більше ніж песимізму.

Досить скандальний період з 8 по 11, він не найкращий для ділового співробітництва.

Досить довгий період з 12 червня по 9 липня – дозволить Вам допомогти трансформувати свою філософію, погляди на релігію і владу, а так само ідеї і плани на майбутнє. Це дуже хороший тренд для сфери юриспруденції і влади, він впливає на соціум. Ймовірно будуть переглянуті міжнародні договори і домовленості.

Починаючи з 13 по 30 червня – маса спілкування, особливо багато його буде у повітряних знаків, і особливо у Близнюків. Всім повітряним знакам раджу – вчитися.

15 червня закінчується любовно-романтичний період, який почався в кінці травня, а так же період фінансових питань.

З 18 червня по 12 липня – час романтики для водних знаків, особливо для Раків. Та й фінанси повинні будуть порадувати їх.

З 16 по 24 червня – емоційний період. Можливі конфлікти в діловому співробітництві, не найкращий час для укладення договорів і угод, ділових переговорів.

Романтичний і творчий період з 26 по 29 червня! Творіть, кохайте і мрійте!

З 30 червня по 14 липня більше спілкування і новин буде вже у водних знаків. Пора вчитися, знайомитися з новими людьми, та й поїздок буде більше.

Для більшості представників Зодіаку додасться енергії, легше її стане направляти до зовнішнього світу, а не «обробляти» всередині себе після 30 червня! Нарешті закінчиться цей період «застою» і «затримок» пов’язаних з енергійністю, який розпочався 18 квітня.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 24 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,414