Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – травень 2016 – Марфи Бомбушкар


Гороскоп виходить з великим запізненням, кінець квітня був дуже завантаженим, початок травня – свята, і я намагалася встигнути вчасно закінчити гороскопи для знаків Зодіаку персональні, а не загальний гороскоп.

Нагадаю, що мій загальний гороскоп на місяць – це лише загальні тренди для всього Зодіаку або більшості знаків (із зазначенням їх), а так само тренди які стосуються соціуму.

Що чекає нас і світ в травні

До 20тих чисел травня, кінця 2й декади, місяць буде спокійним і вальяжним, тихим і монотонним для більшості.

Багато, трендів, які почалися в квітні триватимуть до кінця травня і навіть в червні.

Наприклад, чекайте проблем з новими бюрократичними питаннями до 24 травня, а так само частіше будете втрачати інформацію, будуть ламатися комп’ютери і засоби комунікації і тд. тп. Не найкращий час для нових договорів, їх написання та підписання.

З квітня місяця і до 2 червня – час ліні, ілюзій, мрій, масштабних і нічим не підкріплених планів і надій, а так само сверхоптімізму. Це і добрий і злий час – дивлячись з якого боку поглянути, іноді помріяти і бути оптимістом – добре, а іноді і ні… Станьте більш реалістичні, прагматичні, постарайтеся бути. Детальніше цей період описаний в загальному гороскопі на минулий місяць, а так само для кожного знака він матиме індивідуальний вплив. Для соціуму в цілому – це час плутанини в вірі і релігії, право, надіях на майбутнє, а так само схильність робити з себе «Козла відпущення», жертву.

А ось 1 травня розпочнеться ще один тренд, який триватиме до 10 червня, він знайомий Вам, він уже був з 9 березня по 20 квітня – перечитайте мій гороскоп на березень! А тут коротко – час перепадів від песимізму до оптимізму, бажання більшого і страх більшого, бажання стабільності і бажання змін – внутрішні конфлікти, для кожного в своїй «сфері життя». А ще страшний догматизм, бажання відстоювати свою віру і релігію, бажання зміщення влади і бажання керувати іншими. У соціумі цей період позначений агресією, конфлікти будуть пов’язані з релігією і системою, правом, порядком і законом. Я помітила, що під час цього періоду (він вже був пару раз протягом року) часто траплялися якісь масштабні теракти, подивимося… Свого роду терористичний теракт – це хороший приклад бажання звалити існуючу систему, налякати «її» і людей. А так же, більшість з них були з домішкою релігії і догматизму.

6 травня, плюс мінус пару днів – маса емоцій і енергії. Хоча і ліні має в ці дні так само вистачати, за справу (будь-яку) братися буде складно, але якщо взялися – зупинитися буде майже неможливо. Цілком ймовірно, що цей період ліні, а так само «повільного старту» і до переможного кінця – тривати до 20 чисел травня.

З 6 по 11 – романтичний час.

З 9 по 13 – хороший момент для покупок, час витрачати гроші! Для більшості Зодіаку, а так само хороші дні для відносин з партнерами.

З 10 по 18 травня і з 27 травня по 3 червня – час позбавлятися від зайвих думок, ідей, знайомств. Час заглиблюватися в ідеї, думки, знайомства. Час відроджувати і змінювати – ідеї, знайомства і думки! Міняйте мислення, позбавляйтеся від настирливих ідей, відродіть старі ідеї!

Гарний час для спілкування, любовного і ділового, так і просто поговорити з 13 по 16 травня. Це хороший період для позбавлення, відродження, зміни – відносин і фінансів.

З 17 по 29 травня – час вчитися і подорожувати, не для всіх, але для багатьох.

А ось з приходом 20тих чисел життя сильно «оживе»

Конфліктний період з 21 по 24, можливі не такі вже масштабні, але все ж конфлікти.

22 травня, плюс мінус пару днів – дуже емоційний час, багато новин, багато змін. Посилення всіх трендів, періодів які почалися раніше.

З 24 по 27 травня – дуже пристрасний час. Можливий як бурхливий роман, посилення лібідо, так і бурхливі скандали. Кожному своє… Слід бути обережніше з грошима і партнерами, та і з коханими не особливо скандальте.

Найдовший зоряний аспект цього року розпочнеться 24 травня і триватиме майже півроку до 4 жовтня. Це час невизначеності, жертовності, розмиття структур і руйнування фантазій, догматизм або переоцінка релігії і віри. Період довгий, а як всі довгі періоди він має не великий особистий вплив, але досить сильний на соціум. Як я думаю, під час цього періоду багато договорів буде зруйновано, не дотримано. Буде деяке розчарування в мріях і релігії і віри, переоцінка їх або ж фанатичний догматизм. Чи не найкращий час для правил і порядку – всі вони будуть досить розмиті і невизначені. Не час стабільності і порядку.

З 25 травня по 18 червня – більше спілкування, особливо для повітряних і вогненних знаків! Більш гармонійне час для знаків повітря, особливо Близнюків.

З березня місяця енергії у вогненних знаків додалося, але цей час підходить до кінця 28 травня. З 28 травня буде приріст енергії у водних знаків, а особливо у Скорпіонів, цей період триватиме з 28 травня по 3 серпня. Це повторення періоду з січня по березень 2016 року!

Дуже славний період для любові, творчості, діток, відносин, а так же трішки для фінансів, буде з 31 травня по 15 червня! Але все ж він найкраще для любові, можливо нові закоханості і інтрижки.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 11 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,417