Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – липень 2016 – Марфи Бомбушкар


Середина літа наближається, а середина року вже історія… Липень буде місяцем значно простим, легким, простіше ніж був червень – це стосується більшості знаків Зодіаку. Липень допоможе позбутися від зжившого себе, реформувати, прибрати з життя – нехай це і заподіє біль, але прийшла пора – таких періодів буде всього два в цьому місяці. Та й ці реформаторські дні будуть пом’якшені хорошими аспектами, що полегшить їх. Липень буде емоційним місяцем, але вже по-доброму.

У моєму минуло-місячному гороскопі я писала про зниження ціни на нафту. На даний момент прогноз збувається – нафта падає в ціні.

Про перегляд міжнародних договорів з 12 червня по 9 липня – Брексіт, але я особисто вважаю, що з Брексітом ще нічого не закінчилося. Просто буде перегляд договорів, я зовсім вже не впевнена у виході Англії з ЄС. Не бачила вказівок на несподівані зміни з розривом, а лише зміни. Подивимося як вони змінять угоду до 9 липня.

Що чекає нас і світ в липні

Особливих масштабних змін на міжнародному рівні я не бачу.

Місяць значно легше червня, можна відпочивати або працювати, але головне – час розібратися і заспокоїтися. Так, без проблем місяців не буває, так і в липні буде 2 напружених періоди, але не особливо масштабних (хоча багато що залежить від персональних гороскопів).

Напружені періоди будуть з 6 по 10 липня (можливо трішки раніше почнеться) і з 15 по 19 (можливо трішки пізніше закінчиться).

Масу енергії та емоцій слід чекати на самому початку липня – з 2 по 7 число (для деяких знаків період почнеться раніше і триватиме довше) – це хороші дні для нових начал. А так же ближче до кінця місяця – 16 по 22 липня (комусь більше) – час завершувати, цей період буде більш напруженим, ніж на початку місяця. Період з 4 по 19 дуже хороший, після 19 більш проблемний і стрімкий.

З 2 по 6 – музика і творчість, добре б направити творчість в сімейну сферу. У міру романтичний період.

4 липня, плюс мінус пару днів – час емоцій, дуже сильних, глибоких, жіночних! Хороший період, маса новин, спілкування, планів на майбутнє. Багато розмов, гарний час для ділових починань, особливо пов’язаних з переговорами, бюрократією, торгівлею та відрядженнями! А ще це час позбавлення від чогось (для кожного знака своє). Підсилення всіх трендів, помітний період.

Перший, сильний, романтично-сексуальний період буде з 5 по 8 липня! Він так само дуже «активний» у фінансовій сфері, можна і добре заробити, але і багато витратити.

Конфліктні дні з 6 по 10 число, дуже глибокі, можливо, Ви і не будете висловлювати свою агресію, а будете вести таємні ігри, а особливо з 6 по 8 Багато впертості і конфліктів на словах з 6 по 8 число. Імпульсивні вчинки і нетерпіння в стосунках і з фінансами, витрачайте гроші з розумом.

З 10 по 12 – період поспішного мислення, дивіться не бовкніть зайвого, думайте перед тим як сказати. Але з іншого боку – ці дні дуже інтелектуально продуктивні, слухайте свою інтуїцію і чекайте прозрінь!

З 14 по 19 – час для інтелектуальної творчості – писати вірші, книги; хороший період для художньої творчості, фотографії, кіно. Ці 5 днів підходять для ділових переговорів, а так само спілкування з близькими партнерами. Дуже приємний для комунікації період.

Маса енергії з 15 по 20 липня! Не у всього Зодіаку, але у більшості, особливо у водних знаків. І в той же час з 15 по 19 – дуже стрімкий період, егоцентричний і ексцентричний. Вагітні жінки, будьте обережніше!

19 липня, плюс мінус пару днів – другий емоційний сплеск в цьому місяці, другий «переломний» період, що змінює тренди місяці. Знову буде маса емоцій, але тепер вони будуть більш затиснуті, не так легко буде їх висловлювати і через їх «вибухи» можливі проблеми. Слід бути обережніше в ці дні, щоб не було травм, особливо до 20 числа. Підсилення всіх трендів, помітний період.

Час зміцнювати відносини з 19 по 22 липня – гарний час для відносин. Так само це гарний час для зміцнення фінансової сфери, укладення договорів. Вдалі дні для довгострокових інвестицій і капітальних покупок.

З 26 по 31 липня – інтелектуальний період, маса новин. Слухайте свою інтуїцію і намагайтеся швидше приймати рішення з 26 по 28, а з 28 по 31 зросте кількість конфліктів в спілкуванні. Не найкращий час для укладення угод з 28 по 31 числа.

З 31 липня по 3 серпня буде ще один романтичний період, любовний, дуже стрімкий і швидкий. Час швидких романів, швидких закоханостей, поспішності в стосунках – але це гарний час! Так само ці дні хороші для ділових угод, покупок, продажів – все це буде відбуватися дуже швидко, так що якщо Ви шукайте дати, коли швидше укласти договори – кінець місяця.

Початок серпня буде емоційним і дуже енергійним, час приймати серйозні рішення з 31 липня по 4 серпня. Вдалий час для серйозних вчинків!

Кінець липня буде хорошим, так і серпень в перші декади обіцяє бути не гірше липня місяця! Вже на самому початку серпня буде енергетичний сплеск, маса енергії, сили, емоцій і бажань! Гарний час для нових починань, але про це докладніше в гороскопі для Зодіаку на серпень.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 27 червня 2016 року.

  1. Один комментар до “Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – липень 2016 – Марфи Бомбушкар”

  2. Катя в 28.06.2016 | Відповісти

    Дякую за Вашу працю. Чи можете порекомендувати ссилку на сайти, де найточніше можна скласти космограму для натальноі карти?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,169