Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ці чоловік Близнюки і жінка Близнюки – хоча правильніше було б назвати їх хлопчиком і дівчинкою, яким би не був їх справжній вік, – іноді сходяться разом тільки з тієї причини, що здорово, коли є хтось, хто перебігає вулицю поруч з тобою! Якщо ця людина Близнюки, ви можете укладати парі, чи встигнете ви проскочити це на зелений або вас застане червоний. Це небезпечно, але, збуджує …

Кут вулиці або житлова кімната, офіс або класи – все це схоже на клітини шахового поля, на якому люди знака Близнюків ведуть свої ігри самі з собою і один з одним. Коли ти довго один, ти можеш стільки всього напридумувати! Близнюки не здаються самотніми, але це так.

Правда, вони рідко виявляють свою самотність, і я не здивуюся, якщо вони самі про це не здогадуються. Людині може бути цілком непогано на самоті, потрібно тільки попрактикуватися. Це як їздити на велосипеді. Через якийсь час ви вже не помічаєте, як зберігаєте рівновагу і натискаєте на педалі, ви усвідомлюєте тільки рух і вітер у вашому волоссі.

Коли типові Близнюки зустрічаються вперше, обидва можуть багато базікати, ніби вони не думають один про одного всерйоз. І все ж у цій балаканині кожен з них більш серйозний, ніж здається. Просто це дає їм час вивчити один одного. Але вони ніколи не відкривають все, що у них на думці; ці двоє, навіть коли люблять один одного багато років, щось завжди залишають при собі.

«Забавно, – може думати вона про себе. – Коли ми так близькі, треба стримуватися і пам’ятати, що є речі, про які не треба йому говорити». Ну, раз є речі, яких він про неї не знає, не дивно, що є й речі, яких він їй не скаже. Ви уявляєте, що буде, якщо ці двоє скажуть все, що вони відчувають, який це буде каскад слів? Але вам тільки здається, що ви розумієте цього чоловіка і цю жінку – цих хлопчика і дівчинку …

Таємничість Близнюків не така, як у Риб, Рака або Скорпіона, і причини у неї інші. Справа в тому, що вони просто не можуть схопити і висловити деякі ширяючі у повітрі думки, при всій своїй мовній обдарованості. Якими словами можна описати невимовне бажання відкрити країну Шангрі-Ла насправді?

«Якщо це так чудово, – думає кожен з них, – тоді десь просто повинно бути щось ще прекрасніше! Зможемо ми знайти це разом?» Меркурій не дає їм насолоджуватися чимось довго. Всього лише коротка мить – і таємне друге «я» вже шепоче: «Так, звичайно! Ця слава, яка з тобою зараз, – тільки доказ, що існує ще більша слава … більше трепетна, більш реальна – якщо тільки тобі вистачить сміливості погнатися за нею. Звідки ти знаєш, що може бути за наступним кутом, за наступним поцілунком, за наступною мрією, за наступною обіцянкою? Не зупиняйся ж, не оглядайся! Йди далі … » Це поклик, що тягне більше, ніж пісня Лорелеї, і він переслідує всі серця, керовані Меркурієм.

Велику частину часу дівчинка-Близнюки сміється. Іноді, не так вже й часто, вона плаче. Плаче тому, що грудку самотності всередині неї душить її так, що повинен перетворитися в сльози, інакше вона може просто померти від цього почуття … Ах, друге «я»! Де ти тепер, коли ти так потрібно? Ганяєшся десь за зірками або граєш у квача з вітром? Чоловік-близнята зрозуміє її, і його ніжність і тонкість сприйняття будуть так дивовижні для людини, яку завжди звинувачували в холодності і відстороненості. При всьому своєму цікавому, допитливому характері він не стане задавати питання, коли відчуває, що жінка-Близнюки, яку він любить, мліє від невимовної самотності, тому що її близнюк покинув її на час. Він, можливо, прикинеться, що не помічає цього, приховавши своє розуміння таким, наприклад, заявою: «Давай самі стрибнемо у воду на щастя, замість того щоб кидати туди монетки, і подивимося, що буде!» Або, може бути: «Пішли купимо два квитки навколо Ірландії і будемо займатися любов’ю на Камені Обману!» Потім він ніжно поцілує її в щоку і дуже спокійно скаже: «Все в порядку. Я тут».

Так, частково він розуміє раптову паніку, яку відчуває дівчина-Близнюки, коли її близнюк зникає і залишає її одну, тому що-його власний близнюк проробляє таке і з ним. Він розуміє її і розумом, і серцем. Що стосується серця, то в ньому багато потаємних кімнаток, де заховані співчуття, благородство, гумор, надія і сонячне світло. Деякі з них замкнені там все життя, і ключ є тільки в іншого близнюка.

Двоє люблячих знака Близнюків можуть запитувати себе, чи є у іншого в одній з таких кімнат якості, звані «вірністю» або «відданістю»? Так. Але двері саме в цю кімнату його серця опечатана, і буде потрібно набагато більше, ніж просто підходящий ключ, щоб відкрити її. Буде потрібна довіра і час. Два види довіри: повна довіра один одному і довіру, потрібну, щоб повірити в себе, зрозуміти, що твоя любов – це саме те, що тобі потрібно зараз і буде потрібно завжди. (Ось для чого буде потрібно час.) Відповідь потрібно знайти в собі … Якщо вона буде знайдена і двері відкриються, людина знака Близнюків буде завжди вірним і розуміючим другом.

Проте не треба чекати від нього занадто багато чого – наприклад, що він назавжди припинить фліртувати, чарувати і піддражнювати. Все-таки він живе більше уявою, і йому хочеться втримати людські відносини в тій, уявній реальності. Таким чином, цим двом іноді легше бути технічно вірними одне одному, ніж уникати періодичних фантазій. І все ж вона в його фантазіях може належати йому, а він в її фантазіях – їй. Іноді буває забавно повірити в це, от і все. Чим більше вони відрізняються один від одного – і в особистому житті, і в професії, – тим менше вони будуть мати потребу в фантазіях типу: «А цікаво, як було б, якби вона …» або «А ось що було б, наприклад, якби він … » Якби вона що? Якби він що? Все що угодно. Деякі з них уявляють навіть образу або гнів, а потім розходяться, тому що їм цікаво, на що буде схожий разрив. Коливони це з’ясують, вони знову повертаються, щоб наново відкрити реальність любові. Ось це так! Любов реальна. Вона дійсно реальна. Їй і справді можна майже довіряти. Таке відкриття може і не потрясти середню людину, але ви повинні пам’ятати, що велику частину життя Близнюки проводять за відділенням можливого від справжнього, і любов дає їм оживляючий проблиск Шангрі-Ла.

В сексуальній любові відносини між ними – це та калейдоскопічна модель, якою можна було очікувати, коли Повітря з’єднується з Повітрям в супроводі мінливого Меркурія. Ці відносини і легкі, і бурхливі, то що досягають урагану пристрасті, то остигаючі до спокійної, м’якої ніжності. Їх способи виражати свою любов фізично так само різноманітні і мінливі, як і емоції: це можуть бути і акробатичні обійми на Камені Обману, і заняття любов’ю під водою або в вертольоті. Щоб зрозуміти потенціал їх фізичної сумісності, двоє близнюків повинні просто вдатися до уяви. Мало, не єдині слова, які не підійдуть до їх можливих моделей сексуальної поведінки, – глибокий, земний і хтивий. Але вони можуть придумати деякі цілком задовільні заміни. Наприклад, магічний.

Але двом закоханим знака Близнюків краще забути про романтичну формулою «двоє стають одним», тому що їх завжди буде четверо. Але це також учетверяє їх шанси на щастя. Так що дивацтва не страшні, якщо у них є додаткова подвійний захист великої довіри … і великого терпіння.

Загальний гороскоп Близнюків від Лінди Гудман.
Сумісність Близнюки і Близнюки — Лінда Гудман
Гороскоп Близнюки жінка — Лінда Гудман
Гороскоп Близнюки чоловік — Лінда Гудман

 1. 2 коментарі до “Сумісність чоловік Близнюки і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

 2. Євгенія в 14.11.2014 | Відповісти

  Як на мене то 100 % правда.Особливо про уявну реальність,ігри з самим собою,і робити багато чого просто з цікавості.

 3. НАТАЛІЯ в 15.04.2019 | Відповісти

  ЗАПИТАННЯ до АСТРОЛОГІВ :
  Яка сумісність у відсотках
  між близнюками і близнюками ? ? ?? ? ?
  50%на50% чи більша ?? ? ??
  Чи може бути ідеальна сумісність між самими близнюками ?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,188