Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Близнюки і Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Перш ніж зайнятися психологічними хитросплетіннями, намагаючись проаналізувати цю сумісність одного й того ж знака Зодіаку – Блізнюки і Близнюки, розберемося з арифметикою. Одна людина знака Близнюків плюс ще одна людина знака Близнюків – це вже група з чотирьох яскравих, активних особистостей, які до того ж весь час змагаються між собою і з усім світом.

Їх погляди на життя іноді не співпадають, адже вони схильні розглядати її в різних масштабах крізь ширококутну опуклу лінзу, і часто на бігу, а йдуть або біжать вони з різною швидкістю. Але всі четверо об’єднуються в одному: всі вони розуміють потребу один одного в свободі. Їх вібрації починаються з одних частот, а їх ритми зазвичай гармоніюють. Переривчастий ритм може і не бути загальноприйнятою музикою, але він створює великий джаз. Проблема в тому, що, граючи джаз разом, вони можуть втратити один одного в постійно мінливих декораціях.

У кожного з двох одного знака Близнюків є образ-дзеркало, що відображає позитивні і негативні сторони його особистості. Це тому, що кожен з них – душа, яка переживає стадію щойно відкритого знання, що вона не одна у Всесвіті і що в характері будь-яких чоловіка і жінки є дві різні сторони, і потрібно знайти гармонію усередині себе, перш ніж звертатися до інших. Проблема в тому, що Близнюки рідко знають, яка з його розколотих особистостей справжня. Якби хтось попросив: «Будь ласка, нехай встане і здасться справжній близнюк», – вскочили б двоє різних людей, і гра в хованки почалася б спочатку.

Природно, коли двоє сплітають свої характери в один знак Близнюків, все може здорово заплутатися. Мало хто з них здатні відокремити себе від масок і суперечливих бажань своєї натури. Близнюками управляє обманщик-Меркурій, планета блискавичної швидкості (хоча і не такою, на яку здатний стрімкий Уран). Саме він змушує цих чоловіка, жінку і дитину приміряти тисячі масок, а потім скидати їх в неспокійному пошуку істинного себе.

Близнюки – ментальний знак Повітря, і ці люди змушені майже постійно ворушити мізками. Навіть уві сні вони думають, теоретизують, обчислюють, схвалюють, бракують і аналізують холодні, тверді факти; та в той же самий час біжать вперед по своїм фантастичним снам. Бачите, вони самі – людська головоломка.

Керовані Меркурієм мандрують по світу – в думках або наяву, в пошуках невловимого ідеалу, досконалої істини і щастя, але часто повертаються додому, щоб послухати спів птахів на високому дереві – і це та сама птиця, та сама пісня, те саме дерево, які вони знали в дитинстві. Пройшовши по всіх континентах своєї уяви, іноді, якщо випаде щастя, вони усвідомлюють, що були так близькі до істинного, коли їх дитяче сприйняття було чисто і не зіпсовано дорослої логікою і цинізмом.

Будь-яке поєднання однакових знаків Зодіаку приносить особливе задоволення від союзу з людиною, близькою вашому власному «я», хоча тут завжди є небезпека надлишку подібних якостей. Близнюкам подобається мати друга, родича, сусіда, коханця або чоловіка, який настільки ж заплутаний, як і вони. Це рятує від безлічі виснажливих пояснень і вибачень. Але це ж може і дратувати, адже це ще й означає, що всі ваші хитрощі та маневри відомі заздалегідь.

Принаймні, ці Сонячні знаки легко впізнають один одного. Вчора він був м’яким, сором’язливим, трохи відстороненим, спокійним і замисленим. Сьогодні він же цинічний і саркастичний, дратівливий і нестриманий – і дуже напружений. Завтра він може бути спокійним, урівноваженим і консервативним. А потім, без найменшого попередження, він повернеться до блукаючих вогників або феєрверку мрій, буде розкидати ідеї, немов конфетті, стане невгамовним, стрімким і розкріпаченим. Це жахливо загадково для інших, але ще більше – для нього самого. Особливо якщо у нього близькі стосунки з іншою людиною знака Близнюків. Тоді загадковість подвоюється і стає болісною подвійно.

Таке поєднання неможливо без розуміння свободи думки і пересування: і ці відносини не ускладнені дріб’язкової ревнощами і підозрами. Емоційний клімат між такою парою буде порівняно вільним і легким. Вони можуть нагадувати своїм друзям два яскраво розфарбованих повітряні кулі, які весело проводять час, пливучи крізь хмари, але куди? Або ці повітряні кулі можуть злетіти занадто швидко і зникнути з виду, тому що вони були занадто легковажним …

Однак, при гармонійних аспектах світил в їх картах їм відкрита висота для творчих поривів, наукових відкриттів, інтелектуальних досягнень і матеріального благополуччя. Що стосується щастя і гармонії, ну … це дійсно їх власний вибір.

Сумісність чоловік Близнюки і жінка Близнюки — Лінда Гудман
Гороскоп Близнюки жінка — Лінда Гудман
Гороскоп Близнюки чоловік — Лінда Гудман

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,420