Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Стрілець-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Ні, спочатку, пригоди, – нетерпляче перебив її Грифон. – Пояснювати дуже довго.

Ваш новий начальник-Стрілець з першого дня роботи буде постійно вас інтригувати. Хто він? Геній або майже дурень. Дон Кіхот або невихований грубіян? То він незграбний, наче слон, то граціозний, як породистий скакун. Створюється враження, що ви бачите не саму людину, а його відображення в кривих дзеркалах.

Попрацювавши з ним тижнів два-три, ви будете перебувати щодо нього в такому ж подиві, як і в перший день, але вирішите залишитися на якийсь час, щоб подивитися, що ж все-таки буде. Після ще декількох днів ви перейметеся твердою впевненістю, що в усьому винні його батьки. Це вони зіпсували його в дитинстві. (І помилитеся. У них просто не було на це часу, так як він рідко знаходився вдома.) Тоді ви вирішите, що вам на нього взагалі-то наплювати, так як ви скоро підете. Нехай ця проблема турбує когось іншого, наприклад, його дружину. (Але його дружина і так частенько ллє сльози, бо рідко його бачить. Зате коли бачить – щаслива до небес.) Вам здається, що він вас просто ненавидить. (Ще б пак, при всіх влаштувати такий рознос, і було б за що!) Потім ви подумаєте, що справи в принципі йдуть не так вже й погано, адже він обіцяв вам швидке підвищення. (Боюся, що з підвищенням доведеться почекати. Просто у нього був гарний настрій і він від надміру почуттів обіцяв це місце відразу чотирьом співробітникам.)

Нарешті два місяці по тому ваше терпіння лопається і ви рішуче прямуєте до свого начальника, бажаючи остаточно з’ясувати стосунки. (Але він, на жаль, вчора відлетів до Лондона.) Добре, ви почекаєте його повернення і вже тоді скажете все, що про нього думаєте. (Боюся, що вам доведеться чекати досить довго. Прилетівши з Лондона, він через кілька годин відбув до Токіо, а по шляху намірився заглянути в кілька країн Південно-Східної Азії.)

Що ж вам робити? Коли нарешті ви зможете поговорити з ним відверто і викласти все, що накопичилося у вас на душі?

Хочете правду? Ніколи. З самого ранку ваш начальник «намилює лижі» і з такою швидкістю носиться всюди, що просто не в змозі зупинитися, навіть якби захотів. А він до того ж і не хоче. На світі стільки цікавих справ, і нудне перерахування його недоліків не входить в їх число. До всього іншого він і не думає поліпшуватися, у нього і так маса достоїнств. Ось на них-то і слід зупинитися – заняття куди більш благородне. Його мати завжди так робила. І дружина робить. І від цього обидві тільки виграють. Так чому б не повчитися їх мудрої тактики?

Отже, пункт перший. Він рідко бурчить і злиться. Настрій найчастіше прекрасний. Пункт другий. Він щедрий і в разі якихось фінансових невдач завжди дозволить вам взяти платню за місяць вперед. А якщо це чому-небудь неможливо, позичить зі своїх. Пункт третій. Він правдивий і завжди до кінця відстоює те, чому відданий. Пункт четвертий. Він демократичний, щирий і доброзичливий. Чи не правда – цілий сонм чеснот, які рідко зустрінеш в інших начальниках.

У начальника-Стрільця маса друзів і просто знайомих у всіх сферах соціального життя: глави фірм і політики, кореспонденти і міністри, радіокоментатор і архітектори, балерини і бармени, професори і спортсменки. Іноді подібний вінегрет знайомств важко зрозуміти, але Стрілець міряє людей за своїми власними стандартами.

Начальник-Стрілець любить тварин, яскраве світло, думаючих співробітників, хорошу їжу та випивку, подорожі, грандіозні плани, відданість, свободу, зміни. Не любить нечесність, жорстокість, егоїзм, скритність, скупість, песимізм і лицемірство.

Працювати з такою людиною приємно. Правда, ніколи не знаєш, що буде завтра, зате сьогодні буде весело….

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,380