Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Стрілець-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Ви нічого собі не зламали?
– Нічого істотного, – відповідав Лицар, немов одне-два ребра не йшли в рахунок. – Як я і говорив, велике мистецтво верхової їзди, полягає в тому, щоб … правильно тримати рівновагу. Ось так … – Він відпустив вузду і розпростер руки в сторони, щоб показати Алісі, що він має на увазі. На цей раз він впав навзнак, прямо під копита свого Коня.

Мені не хочеться відразу вас розчаровувати, але Стрільці – люди важковловимі (і в прямому, і в переносному сенсі).

Почати з того, що Стрілець вічно зайнятий якоюсь справою. Він або рятує когось із біди, або кудись поспішає, а якщо раптом і стоїть на місці, то неодмінно не один, а серед натовпу, розповідаючи веселі історії. Тому вам потрібно або дуже швидко бігати, або вміти працювати ліктями, щоб підібратися до Стрільця.

Основна якість Стрільця-чоловіка – непереможний, невикорінний оптимізм, що випливає від того, що доля занадто часто робить йому подарунки.

Якщо він відправляється з пошуковою партією на пошуки золота, то може його і не знайти, зате мимохідь відкриє уранове родовище. Ви можете сотні разів, побачивши щось блискуче на тротуарі, нахилятися і виявляти, що це всього-на-всього обгортка від жувальної гумки, тоді як йому попадеться колечко з діамантом, випадково упущене пасажиркою таксі. Подібна удачливість не може не розташовувати до оптимізму.

У Стрільця маса друзів і знайомих і майже немає ворогів. Цей факт також не може не відбиватися на його веселій і щасливій натурі.

А тепер ми дісталися до проблеми любові. Жінки часто схильні недостатньо розуміють справжнє ставлення Стрільця, приймаючи його за щось більш серйозне. Стрільці дуже легковажні і влюбчиві. Але це не означає, що він закоханий на все життя. Частіше це просто невелике захоплення. І якщо предмет його захоплення, не зрозумівши істинних намірів, побажає в нього вчепитися, він або втече, та так швидко, що вона й оком не встигне кліпнути, або зверне все на жарт.

Але якщо ви тямуща дівчина, у якої голова існує не тільки для того, щоб носити капелюшок, і якщо ви все-таки хочете залучить його в свої мережі, то на цей рахунок я можу дати вам декілька рекомендацій.

Не будьте ревнивою і підозрілою. Дозвольте йому гуляти на довгому повідку. Чи не розпитуйте, де він був, не влаштовуйте істерик, ще не скигліть і не погрожуйте, що залишите його. Надайте йому повну свободу, постарайтеся дивитися на світ його очима і прийняти його правила гри.

Спробуйте бути такою, яку він хоче бачити. Будьте рухомий. Любіть спорт. Ходіть з ним в походи. Заведіть собаку (переважніше велику). Будьте щедрою, розкутою і захопленої. Дайте йому зрозуміти, що в вас живе той же дух свободи, що і в ньому. Переконайте його в тому, що крім нього у вас є ще маса інших інтересів у житті. Повірте, переконавшись у цьому, він незабаром скаже вам, що саме така жінка йому і потрібна. Тут вам слід ще трохи його підігріти. Скажіть йому, що ви також не проти з’єднати з ним своє життя, якщо він і надалі зобов’язується не обмежувати вашої свободи. В іншому випадку вам, на жаль, доведеться розлучитися. Тут було б непогано (доведеться, звичайно, заздалегідь це організувати), якби в цей момент пролунав телефонний дзвінок одного з ваших шанувальників. Прямо на очах Стрільця домовтеся з ним про побачення. Потім, повісивши трубку і мило посміхнувшись своєму Стрільцю, скажіть, що незважаючи ні на що, ви залишитеся друзями.

Запевняю вас, незабаром після цього ви станете його дружиною.

Стрілець-чоловік, невеликий любитель і шанувальник родинних зв’язків, не буде обтяжувати вас своєю ріднею, ви ж у відповідь не мучте його своїми родичами.

Ставши дружиною Стрільця, дотримуйтеся тієї ж політики, яка привела вас до вінця. Дозволяйте йому проводити поза домом стільки вечорів, скільки він захоче. Не допитуйте, де він був. Якщо він іноді починає скипати, дайте йому випустити пари. Не прислухайтеся до пліток, а вірте його словам.

Стрілець – пристрасний уболівальник, тому вам доведеться дивитися разом з ним по телевізору спортивні передачі. Якщо ви приємні зовні і у вас весела вдача, він запросить вас піти з ним в гості.

Якщо ви володієте якимись талантами, можете сміливо їх йому продемонструвати. Це буде дуже йому імпонувати. Ставши його дружиною, не кидайте книги. Стрілець не любить жінок, з якими нема про що говорити. Приготуйтеся до того, що він може вас покритикувати, іноді не дуже тактовно. Але що поробиш, такі правила гри.

Стрілець майже не цікавиться маленькими дітьми, зате в міру того, як вони будуть підростати він буде приділяти їм все більше уваги. Мабуть, ближче йому все-таки сини, хоча з дочками він буде особливо ніжний. Стрілець із задоволенням займається з дітьми спортом, здійснює з ними тривалі прогулянки. В одному тільки він завжди суворий: вони ніколи не повинні говорити неправди.

Що ж стосується вашої поведінки після появи дітей, то ви повинні твердо пам’ятати: як тільки він покличе вас з собою, вам слід здати дітей на руки няні і відправитися з ним у похід або куди там він вас запросить.

Якщо ви завжди будете дотримуватися схеми, яку я вам накреслила, ваш життєвий успіх з Стрільцем повністю забезпечений.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,385