Все про вагістність
Все про вагістність

Риби-підлеглий – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Риби-підлеглий, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Як добре було вдома! – Думала бідна Аліса. – Там я завжди була одного зросту! І якісь миші і кролики мені були не указ. Навіщо тільки я полізла в цю кролячу нірку? І все ж … все ж … таке життя мені до душі – все тут так незвично.

Здібності Риби-підлеглого розкриваються в залежності від того, якою справою він зайнятий. Якщо заняття його не задовольняє, він присутній на роботі лише фізично, а всі думки і почуття знаходяться дуже далеко. Якщо ж робота йому подобається, ви це негайно відчуєте за його крайню зацікавленість і відповідальностю, з якою він виконуватиме доручену справу.

У роботі Риб надихає одна з двох ідей: співчуття людству або служіння великій прогресивній меті. Тільки в цих випадках Риби будуть істинно щасливі.

Риби воліють трудитися в областях, так чи інакше пов’язаних з мистецтвом. Риби із задоволенням працюють освітлювачами в театрі, зверхниками музеїв і картинних галерей, костюмерами, гримерами, перукарями, оформителями. Вони із захопленням викладають в дитячій танцювальній студії, прикрашають квітами зали засідань або надувають кульки та чистять духові інструменти для майбутнього параду або карнавалу.

Зустрічаються серед Риб і математики, але тема, якою вони займаються, завжди має виключно абстрактний характер.

З Риб виходять непогані викладачі, не тільки глибоко знаючі предмет, але і володіють даром проникнення в розум і душі студентів.

Риби прекрасно реалізують свої здібності на ниві медицини. Крім лікарів, діагностів і фармацевтів з них виходять компетентні медсестри, санітарки та доглядальниці (згадайте тягу Риб до співчуття всім і вся).

Ну, а вже про благодійні установи і говорити нічого. У цій області з Рибами ніхто не в змозі змагатися.

Будучи дуже чутливими, Риби миттєво реагують на зміну обстановки, змінюючись в повній відповідності з нею. Помістіть вашого співробітника-Рибу в погано обставлену, сумовиту і похмуру кімнату, і через день Риби будуть виглядати точно такими ж смутними, забитими і нещасними. Але варто пересадити його в затишну, світлу, з квітами на вікнах кімнату, і ваша Риба вмить перетвориться і стане перед вами у всій своїй красі.

Підпорядкована-Риба завжди м’яка, уважна і чудово ладнає з усіма оточуючими. До неї часто приходять поплакатися в жилетку і розповісти про свої проблеми.

Підлеглого-Рибу слід хвалити по можливості частіше, це додасть йому впевненості в собі. Але не забувайте: похвали повинні бути щирими. Риба тут же відчує фальш. Пам’ятайте про гостру чутливості Риб і постарайтеся робити їм зауваження (якщо потрібно) в тактовному і спокійному тоні. Інакше ви надовго виведете їх з ладу.

Гроші не мають великого значення в житті Риби (якщо тільки у нього на руках невелика сім’я). Риба цілком задовольняється скромним заробітком і не прагне до багатства. Правда, якщо йому не вистачає грошей, він може позичити якусь суму у вас, а борг забуде повернути. Це відбувається через те, що Риби часто позичають не для себе, а для інших, і тому про це забувають. Після вашого нагадування Риби неодмінно повернуть вам борг. Зате якщо ви будете мати потребу в грошах, можете сміливо звернутися до Риб. Навіть якщо у нього (швидше за все) не виявиться власних грошей, він позичить їх у кого-небудь зі своїх знайомих.

Риб-підлеглих майже ніколи не звільняють. Вся справа в тому, що вони рідко затримуються на одному якомусь місці. Риби заздалегідь відчувають, якщо ними незадоволені, і вважають за краще вислизнути перш, ніж їх про це попросять.

Риби-підлеглий навряд чи стане претендувати на ваше місце. Він потай навіть співчуває, що вам доводиться тягнути на своїх плечах важкий тягар відповідальності. Правда, співчуття Риби вельми недовговічне. Через якийсь час вона вільнет хвостом і сховається на ваших очах, кинувшись на пошуки нового і незвіданого, що чекає її у величезному океані життя.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 32 T. 0,391