Все про вагістність
Все про вагістність

Риби-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Риби-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Розмова серед співробітників під час обідньої перерви:
– Як звуть шефа, який прийшов до нас на минулому тижні?
– Ти маєш на увазі того, з ким ми вчора так мило пили каву?
– Ну, звичайно.
– Тоді ти запізнився. З сьогоднішнього ранку він у нас уже не працює.
-?!

Це може бути і перебільшення, але типовий начальник-Риби протримається на роботі дуже недовго. Риби люблять плавати поодинці. Їм більше підходять професії письменників, акторів, художників. Для керівництва фірмою та підприємством його характер абсолютно непристосований.

Але існує ряд областей, де Риби проявляють себе дуже успішно. Наприклад, керівництво радіостанцією чи телестудією, бюро з реклами добре поєднуються з творчою натурою Риб, володіють багатою уявою. Риби можуть стати відомим кінорежисером чи видатним театральним режисером (за умови, що з ним працює дуже компетентний продюсер). Керувати балетною студією доведеться Рибам вельми до смаку. Риби із задоволенням очолять бюро подорожей. Або контору приватних детективів, де зможуть проявити свої неабиякі телепатичні здібності. А вже благодійна організація – блакитна мрія будь-яких Риби. І, нарешті, диригент хору, ансамблю або оркестру, шеф прогресивних газет, журналу або видавництва і управляючий заміським готелем або клубом (неодмінно невеликим, затишним, елітарним).

Всі ці посади, як ви встигли помітити, хоч і вештаються начальницькими, але несуть в собі заряд творчості, розкутості і необов’язковість. Звичайні керівні пости з їх суворою дисципліною, строгим регламентом і масою всякого офіціозу тонким, чутливим Рибам протипоказані. Сама натура Риб привертає служінню людству, а не концентрації влади і створенню імперій. Риби бояться брати на себе відповідальність за долі інших.

У розмові начальник-Риби буде поперемінно висловлювати суперечливі ідеї, щоб оживити бесіду і вивудити із співробітників їх таємні думки і плани. Причому, якщо розмова виявиться неінтересною, думки Риб помчать далеко-далеко, хоча він буде продовжувати робити вигляд, що слухає вас із задоволенням. Начальник-Риби рідко дозволить собі перервати підлеглого, боячись його образити.

Риби-начальник (як Близнюки і Стрілець) з задоволенням відправиться у відрядження. Такі подорожі дозволяють швидше розсіятися меланхолійному настрою, в якому краще лишатися їм.

Творчим натурам слід бути особливо обережним з начальником-Рибами. Хоча у важкі хвилини саме ці люди допомагають фірмі вибратися з біди, їх-то Риби швидше за все звільнять в першу чергу (якщо знадобиться скоротити кількість робочих місць). Пояснюється це тим, що творчого начала в самих Рибах більше ніж достатньо, зате їм не вистачає завзятості, стабільності і дисциплінованості, яку вони намагаються найти у своїх співробітниках. Саме тому сокира падає на голови ентузіастів і щадить тих, хто більше підходить Рибам, доповнюючи їх тими якостями, які в них самих відсутні.

Знаючи за собою слабкість – невміння відмовити людям в проханнях, – Риби-начальник в інтересах справи часто споруджує між собою і підлеглими паркан у вигляді тих людей, хто в змозі сказати «ні» там, де це необхідно (наприклад, Тельця або Козеріга).

Володіючи містичним баченням, начальник-Риби набагато тонше інших відчуває і стан справ фірми, і настрої окремих співробітників, але не завжди може сформулювати те, що відбувається на підсвідомому рівні. До його натяків слід прислухатися – вони несуть в собі те, що іншим людям відкриється лише якийсь час опісля.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

  • Як розпізнати Риб
  • Чоловік Риби
  • Жінка Риби
  • Дитина Риби
  • Начальник Риби
  • Підлеглий Риби

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,170