Все про вагістність
Все про вагістність

Рак-підлеглий – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Рак-підлеглий, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

А ще вони малювали … всяку всячину … все, що починається на М -… мишоловки, місяць, математику, мрію …

Якщо серед ваших підлеглих є Рак, знайте, що ви зробили хороше придбання. Тому що він працює не заради слави, задоволення самолюбства чи якихось туманних химер, а в ім’я власного благополуччя або, конкретніше, грошей, які він отримує за свою роботу.

Правда, необхідно пам’ятати, що підвищувати зарплату вашому підлеглому Раку слід адекватно його праці, а так як трудиться він не за страх, а за совість, то і розраховує на хороші гроші. Якщо ж ви не будете платити йому гроші, які він заслужив, він від вас піде. Однак це буде для нього моральною травмою, бо Рак не любить змінювати насиджене місце. Але й працювати з чисто альтруїстичних міркувань він не стане. За свою відповідальність, серйозність, працьовитість і талант він хоче отримувати стільки, скільки це коштує, і ні центом менше.

Гроші потрібні Раку насамперед для того, щоб забезпечити собі стабільне становище в суспільстві, без страху за завтрашній день. Крім того, Рак любить оточувати себе старовиною, а антикварні речі, старовинні замки та автомобілі коштують нечувано дорого. До того ж Раку завжди потрібна певна сума грошей для підтримки менш щасливих родичів, до яких він має ніжні почуття.

Крім грошей, щоб відчувати себе комфортно не тільки матеріально, а й духовно. Рак потребує також в увазі та симпатії з вашого боку.

Виявляючи увагу до підлеглого-Рака, будьте обережні з раками-жінками. Якщо вона незаміжня, то будучи по натурі власницею, здатна прийняти звичайні знаки уваги за особливе до себе розташування і міцно в вас вчепитися. Добре, якщо і ви не обмежені сімейними узами, в іншому випадку така поведінка багато в чому ускладнить ваше життя. Заміжня жінка-Рак в силу своєї природної скромності може, навпаки, порахувати нічого не значущу увагу образливою. Так що раджу бути дуже і дуже обережним. Якщо у вас є підлеглі-Раки, ви, самі того не бажаючи, опинитеся в курсі їхнього сімейного життя. Їдучи у відрядження. Рак неодмінно доручить комусь із товаришів по службі щодня дзвонити додому його матері або дружині, а швидше за все і тієї й іншої, справлятися про їх здоров’я, справи і при необхідності всіляко допомагати їм. Але це ще не так погано. Гірше, якщо ваш або ваша підлегла-Рак розлучається. Ви прекрасно розумієте, що розлучення сам по собі досить неприємна процедура, але Рак, будучи людиною практичною, боїться втратити не тільки супутника життя, а й забезпечення, яке він від нього отримував. Тому ваша підлегла-Рак може на цілий місяць кинути роботу, щоб щодня бути присутньою в суді і розмовляти з юристами з боязні втратити хоч один цент з того, що, як вона вважає, належить їй по праву.

Якщо ви маєте намір обговорити з підлеглим-Раком важливу справу, раджу запросити його в ресторан. Хороша їжа в приємній обстановці настільки розташує його до вас, що він охоче виконає будь-яке ваше доручення або дасть ту саму ділову пораду, якого ви від нього чекаєте.

Підлеглі-Раки – працьовиті, серйозні, вдумливі працівники, на них завжди можна покластися. Вони також віддані й турботливі друзі, правда, до тих пір, поки впевнені, що друг не перебіжить їм дорогу. Варто Раку запідозрити, що приятель по роботі розраховує на його місце або на те, яке він для себе намітив, Рак оголосить йому мовчазну війну доти, поки ворог не буде повністю розбитий, а сам він не отримає те, що йому належить. Раку слід працювати в тих областях, де найкраще проявляється його натура, як-то: у торгівлі, збуті товарів, закупівлі та продажу обладнання, харчовій промисловості, ресторатором і в готельній справі. Підходящі для нього види мистецтва: скульптура і живопис, музика, музейна справа, дизайн та інтер’єри будинків, фотографії, література. Він може знайти себе в банківській справі, продажу нерухомості, навчанні дітей, читанні лекцій, садівництві, роботі в соціальних установах, політиці. Загалом. Раку підвладні майже всі сфери життя, причому не тільки чоловікові, але і жінці.

Отже, набуваючи працівника-Рака, ви можете сміливо вирушати у своїх справах, залишивши його своїм заступником. А вже він подбає, щоб у вашу відсутність все йшло так само гладко, як і при вас. У кінцевому підсумку це ж не тільки ваша фірма, але і його теж. І він не дозволить, щоб в його фірмі що-небудь було не так, як слід.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,419