Все про вагістність
Все про вагістність

Рак-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Рак-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Бачиш, – продовжував, він, помовчавши, – потрібно бути готовим, до всього! Ось чому у мого коня на ногах, браслети.
– А це навіщо? – Зацікавилася Аліса.
– Щоб акули не вкусили, – відповів Білий Лицар.

Знаючи про те, що Раки мають почуття гумору, ви швидше за все будете схильні уявити собі офіс, на чолі якого стоїть Рак, таким собі балаганом, повним жартів, сміху, подтруніванія, веселощів і хіба що не конфетті укупі з бенгальськими вогнями.

І тут-то ви помилитеся.

Подібна атмосфера, можливо, і буває, але тільки в тому випадку, якщо Рак очолює кіно- або телестудії. В інших випадках справа йде далеко не так. Тому, влаштовуючись на роботу до Рака, забудьте про жарти і веселощі, зробіть акуратну зачіску, придбайте строгий галстук і приготуйтеся багато і напружено працювати. Серйозний, працьовитий Рак не потерпить під своїм початком халтурників і нероб. На його думку, 7:00 59 хвилин з 8-годинного робочого дня повинні бути віддані роботі. А властиве Раку почуття гумору проявиться в тому випадку, коли він посміється над залишеної в дурнях конкуруючою фірмою або загадково посміхнеться підлеглому, який намагається вибити з начальника нічим не виправдане підвищення зарплати.

Боюся, що після такого вступу вам перехотілося працювати під керівництвом Рака. Але не поспішайте з висновками. Для тих підлеглих, хто викладається на роботі, у Рака припасені зовсім інші дари.

Пам’ятайте, що Рак любить свою справу тільки й лише тому, що вона дає йому гроші, які означають владу, престиж, розкіш і Бог знає що ще. Чим більше і якісніше ти працюєш, тим більше грошей отримаєш. Це життєве кредо Рака, і, якщо ви хочете бути з ним довго, вам слід його перейняти.

Якщо ви заглянете в довідник «Хто є хто» по розділу торгівлі і промисловості, то найбільшу кількість представлених там людей виявиться народженими в сузір’ї Рака. І це, як ви розумієте, не простий збіг.

Запитайте як-небудь в дружній бесіді свого начальника-Рака, коли він вперше відклав зароблені ним гроші. Б’юся об заклад, що ви будете здивовані, почувши, що це сталося в 6-7-річному віці. Раки не вважають негожим будь-яку роботу, на якій можна заробити гроші. Навіть належачи до дуже заможної родини, яка цілком може його забезпечити, він не погребує робити гроші і самостійно, без допомоги батьків, оплачувати свої витрати.

Якщо ви доведете свою відданість фірмі, він ніколи не забуде вас віддячити, причому не тільки словами, але і солідною грошовою сумою. У Рака відмінна пам’ять, тому він не забуває ні відданості, ні ліні і несумлінності. Варто вам хоч раз проявити себе з непристойного боку, вважайте, що ваша кар’єра у Рака закінчилася.

Володіючи навіть величезним спадком, якого з лишком вистачило б не тільки йому, але і його нащадкам, Рак все одно буде працювати в поті чола. Важливим і престижним для нього є насамперед те, скільки заробив він сам.

Не думайте, що Рак дуже жадібний. Він із задоволенням ділиться накопиченим з тими, кого любить. Це в першу чергу домашні, потім – фірма. Ну, а потім і всі інші, кому він симпатизує.

Цікаво, що серед начальників-Раків чимало жінок. Справа в тому, що жінки-Раки, незважаючи на любов до сім’ї і затишку, відчувають себе обділеними, якщо в їхньому житті крім цього нічого немає. Не варто забувати і про те, що поряд з сімейними прихильностями гроші для них – головне в житті. Тому вони прагнуть не тільки до того, щоб їх заробляв чоловік, але й воліють заробляти самі. Серед працюючих жінок величезна кількість народжених в сузір’ї Рака. А якщо з яких-небудь причин жінка-Рак не працює, наприклад, через маленьких дітей, вона неодмінно піде працювати, як тільки діти трохи підростуть.

Завдяки сильно розвиненій інтуїції. Раки-начальники добре знають про те, що коїться в душі підлеглих, і, якщо це в їх силах, завжди їм допомагають.

Працювати під керівництвом Рака дуже добре хоча б тому, що у нього за місяць можна навчитися тому, чому від інших начальників не вивчив і за рік. Начальник-Рак добрий, чесний і справедливий. Благородство і співчуття для нього – не порожні слова. І якщо ви належите до тих, хто поділяє його погляди і дотримується його принципів, вважайте, що вам пощастило. А щодо жартів – краще розповідайте їх в обідню перерву. Якщо вони дотепні. Рак із задоволенням посміється разом з вами.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,420