Все про вагістність
Все про вагістність

Один з найбільш важливих астрологічних періодів – Сатурн у Козерозі – 2 липня до 18 грудня 2020


З 2 липня буде повернення планети Сатурн в Козерога до 18 грудня 2020 року. 22 березня 2020 Сатурн перейшов в Водолія і пробув у Водолії до 2 липня, в грудні повторно повернеться в Водолія і пробуде в ньому до 8 березня 2023 року.

Про Сатурні в Козерозі було написано в гороскопах на грудень 2017 року, дуже детально ми його розібрали в гороскопі на 2018 рік.

Цитата короткого опису Сатурна в Козерозі із загального гороскопу на грудень 2017 ріку від М. Бомбушкар:

«Починаючи з 20 грудня 2017 року по 18 грудня 2020 року період, коли Сатурн буде йти по Козерогу. Ймовірно, що це буде складний час для Терезів, Раків і Овнів, якщо вони були не відповідальні і не серйозні по життю, занепад сил, розчарування, можливо і Козерогам настануть складні часи. Чому «можливо», тому що Сатурн їх планета і, може бути, він буде більш прихильний до них. Про все це детально в гороскопах для знаків Зодіаку. А на рівні світу, загальних трендах, період принесе більше амбіцій, влади, бажання престижу і авторитету. Будуть великі зміни пов’язані з державними структурами, диктатури, влади авторитетів – зміцнення і корекція, слабке буде зруйновано, нове сильне побудовано, можливої втрати влади і авторитету. Подивимося, що дасть Сатурн на політичному рівні. Гороскоп на 2018 рік куди краще, ніж був на 2017 і 2016, так що особливих змін бути не повинно, або будуть «м’які» зміни. Але, думаю, що через страх влади втратити свою силу \ авторитет \ влада, буде посилено бажання захищати свої структури і влада, говорячи простими словами «портфелі» і посади – це спонукає до «диктатури». Сатурн завжди змушує звернути увагу на свої недоліки, змушує заплатити за свою безтурботність і лінь, вимагає роботи, руйнує слабке і через обмеження і біль, розчарування, втрати, жорсткість. У гороскопі є вказівки на зміни, в кінці 2019 року і 2020 року, кардинальні (шляхом трансформацій, усунень, відмирання, позбавлення), а до тих пір буде відбуватися зміцнення авторитетів і правил. А ось з кінця 2020 року почнеться час революцій… Точно з приходом 2021 року! ».

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,610