Все про вагістність
Все про вагістність

Лев-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Лев-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

А тепер слухай і не перебивай
мене!
Я тобі все скажу …

Спочатку Аліса ніяк не могла зрозуміти, що ж це таке, але через хвилину зрозуміла, що в повітрі самотньо ширяє посмішка.

Що таке Лев-начальник, можна зрозуміти на наступному класичному прикладі. Лев викликає свою секретарку (між іншим, Діву за знаком Зодіаку), щоб продиктувати їй важливий лист. Секретарка виймає блокнот. «Отже, можна написати йому наступне … – Він на хвилину замислюється, потім посміхається променистою усмішкою. – Втім, ви самі знаєте, що потрібно відповісти в такому випадку ». І, зробивши таке «цінне» зауваження, він видаляється з важливих справ. Повернувшись в офіс до кінця робочого дня, він довідується, чи готовий лист. Секретарка простягає йому папір. Швидко пробігши її очима, він залишається дуже задоволений і починає дзвонити своєму заступникові, час від часу цитуючи рядки з листа. «Сподобалося тобі мій лист? По-моєму, я прекрасно все виклав, так стисло і ясно, що краще і бути не може. Як по-твоєму? У мене явні здібності до літератури. Недарма дружина каже, що з мене вийшов би непоганий письменник ». Цієї скромної фразою завершується телефонну розмову. Може бути, це і рідкісний випадок, але в ньому є частка істини.

Лев-начальник воліє бачити в своєму офісі людей, що генерують оригінальні ідеї, але досить скромних, щоб не видавати їх за свої. Звичайно, таких працівників він дуже любить, цінує, поважає і заохочує. Але ідеї-то все-таки не їх, а його. Це він підвів їх до відкриття, а їм не залишилося нічого іншого, як його зробити. Істинний першопроходець саме він. Пам’ятайте про це.

Лев-начальник іноді може здатися вам невдячним. Крім вашої звичайної роботи йому нічого не варто підкинути кілька десятків листів – він повинен прочитати їх сам, але йому лінь. І якщо ви в кінці дня не встигнете (крім своєї основної роботи) дочитати лише один-інший лист, він пожурить вас за недостатню старанність. Підлеглі Лева повинні часом мати олімпійський спокій, щоб не вибухнути від подібної несправедливості, а прийняти її як звичайну Левову манеру поведінки.

Робочий кабінет Лева в переважній більшості випадків нагадує щось середнє між королівськими апартаментами і великосвітським салоном. Товсті, пухнасті килими на підлозі, приглушене освітлення, величезні букети квітів в настільних і підлогових вазах, низькі оксамитові дивани, мармурові підставки і меблі з дорогоцінних порід дерев. На стінах відмінні репродукції з картин відомих художників, фотографії господаря кабінету і на найвидніших місцях у витончених рамочках всі коли-небудь отримані Левом дипломи, нагороди та ін.

Якщо ви працюєте під початком Лева, вам потрібно не тільки самому бути творчою, оригінальною, сміливою і працелюбною особистістю, а й визнавати, що ваш начальник оригінальніше, розумніше, сміливіше і трудолюбивіше вас. Відмови начальник не терпить. Якщо все ж у вас немає іншого виходу, ви повинні підсолодити гірку пігулку такою кількістю компліментів, щоб він її практично не помітив.

Леви – природжені організатори та командири, які знають кому, коли і яку доручити роботу. Вони ніколи не помиляються у виборі виконавця. Коли за відмінно виконану роботу Лева нагородить високе начальство, він не забуде подякувати тим, хто брав у ній безпосередню участь. Зате за недоліки в роботі він може так накричати на недбайливого працівника, що людині з хворим самолюбством краще під початком Лева не служити – це може підірвати його здоров’я.

Лев не виносить плітки, інтриги і секрети, які будь-яким чином його минуть. Він зобов’язаний бути в курсі всіх справ своїх співробітників і вчасно давати їм дружні поради, в яких швидше за все вони потреби зовсім не мають.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 87 T. 0,503