Все про вагістність
Все про вагістність

Лев-дитина – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Лев-дитина, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Раз Труляля і Траляля
Вирішили надути один одного,
Через те, що Траляля
Зіпсував брязкальце –
Хороше і нове зіпсував брязкальце.

Типове Левеня – веселе, щасливе, грайливе створіння. Правда, тільки в тих випадках, коли все робиться так, як він захоче. Спробуйте стати у нього на шляху і не дати йому бажане – він тут же підніме такий рев, що ви поспішите без зволікання виконати його вимогу. Діти-Леви ще в дитинстві стають заводилами в іграх і ватажками. Вони люблять підпорядковувати інших своїй волі, чому матері скромніших і замкнутих дітей їх не люблять. У подібному управлінні в принципі немає нічого поганого, треба тільки вчасно порадити Левенятам бути більш уважними і співчутливим до інших дітей.

Дітям-Левам притаманне вроджене почуття гордості, частенько рясно приправлене марнославством. Вони з великою гідністю, як належне, приймають поклоніння, обожнювання і любов не тільки найближчих родичів, але і всіх оточуючих.

Діти-Леви активніше, рухливіші, а часом і неспокійніші, ніж інші діти. Потім раптом на них нападає період ліні, коли вони не бажають поворушити навіть пальцем. У цьому випадку не варто йти у них на поводу і заохочувати їх лінь, інакше дитина може перетворитися на домашнього тирана. Ті Леви, яких у дитинстві навчили зважати не лише на власні примхи, але і з бажання інших, надалі стають чарівними, приємними створіннями. Виховуючи Левеня, слід в рівних частках застосовувати ремінь і пряник; тільки одна з цих речей виявиться не просто малоефективною, але принесе велику шкоду.

Діти-Леви бувають двох типів. Найбільш поширений тип: рухомий, веселий, грайливий, відкритий. Другий, більш рідкісний тип: тихий, немов би забитий. Це ті Левенята, чия гордість і самолюбство сильно постраждали в дитинстві або від недоліку уваги, або від занадто владних батьків.

Не думайте, що ваших хлопчика або дівчинку Левів буде легко змусити робити по дому неприємну роботу, якось: виносити сміття, мити посуд, прибирати. Вони, звичайно, можуть допомогти батькам, але тільки в якихось особливих випадках, наприклад, перед приходом гостей. Тут вони, особливо дівчатка, із задоволенням візьмуть участь в сервіровці столу, прикрасі будинку квітами і т. д.

Вчителі можуть цілком покластися на учнів Левів у питаннях допомоги однокласникам. Леви з дитинства люблять розпоряджатися і давати поради, і тому таке доручення буде сприйнято ними із захопленням.

Діти-Леви розумні, швидко схоплюють матеріал і могли б бути кращими в класі, якби не одвічна лінь. Вона часто заважає їм у навчанні. Вони воліють вчити те, що дається відразу, а решту просто ігнорують. Тому у дітей-Левів треба виробляти навички посидючості і працьовитості. Найкращий спосіб змусити Лева добре вчитися – присоромити його при всіх в ліні і несумлінності. Гордість і марнославство Лева будуть уражені, і він тут же вивчить урок від корки до корки, щоб довести всім, що він перший учень.

Відносно грошей Діти-Леви дуже вимогливі. Їм потрібні не тільки кращі, ніж у інших, сукні, черевички і курточки, але і кишенькових грошей у них повинно бути більше, ніж у інших. При цьому вони з презирством відкинуть вашу пропозицію заробити гроші самим. Витрачати вони люблять, а ось заробляти їм краще повчитися у Раків або Дів.

Подорослішавши, діти-Леви раніше інших виявляють цікавість до протилежної статі. У перехідному віці і в юності вони часто і пристрасно закохуються, хворобливо переживають любовні невдачі, часто сваряться і тут же миряться з друзями – коротше їх емоційне життя наповнене понад міру. Всі діти-Леви дуже люблять вечірки, зборища і ходіння в гості. Вам доведеться надати їм свободу, інакше вони скористаються нею без попиту.

Виховувати дитинчати-Лева не так-то просто, зате якщо ви виростите його гордим, сміливим і розумним Левом або прекрасною, ласкавою і гордою Левицею, ваші зусилля будуть винагороджені сповна.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,167