Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Частково хороший гороскоп для Водоліїв. Гарна активність, вітальна енергія, фізичні сили, посилення інтелектуального тонусу, багато важливих новин і спілкування, поїздок. Погане в стосунках, які впливають на статус, кар’єру, репутацію. Встигніть нове в бізнесі, знайомствах, поїздках, навчанні, саморозвитку почати до 27 вересня, після поганий час новому і краще старому.

З липня і серпня тривають різної важливості вказівки для Водоліїв, теми саморозвитку, зарубіжжя, витрат, багатства інших і іншого.

З 3-9 вересня енергія для саморозвитку, духовного розвитку, таємниць, езотерики, змін себе, таємного бізнесу. У фінансовій сфері змінюйте витрати, впливайте на кредиторів і боржників.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, прискорений розвиток подій, легкі і швидкі починання. Водоліям пік для чужих грошей, отримання допомоги від інших, кредитів, витрат, тем спадщини і боргів. Хороший для психологічних змін, сексуальної сфери, операцій. Хороший пік для швидких змін в сімейній сфері, нерухомості, місця проживання, ремонтів.

З 10 вересня до 7 жовтня не зовсім хороший, багато сильних поганих вказівок на старті, краще в кінці, період відносин для кар’єри, статусу, репутації, цілей. Обережніше з зрадами, бізнесом, договорами по відносинах, шлюбним договором, угодами, проблеми в цьому погано вплинуть на Вашу кар’єру і статус. У відносинах для кар’єри і статусу не вимагайте багато, не порушуйте і чекайте порушень, використання, маніпуляції. Обережніше з фліртом до керівництва і високопоставленим. Не поспішайте з заручинами, договорами, початком серйозних відносин.

З 12-16 вересня погані дні для бізнесу, витрат, боргів, дорогих покупок, фінансових маніпуляцій, пожертвувань.

З 15-19 вересня хороші дні для зміни себе, відродження психологічного і фізичного. Час натиснути, краще таємно, на боржників, спонсорів, кредиторів, використовувати чужі кошти.

З 15 вересня до 30 жовтня сили для дій, енергія для просування ідей, публічних виступів, саморозвитку, захисту своєї віри і філософії життя, бізнесу, судів, закордонних тем. Хороший період для Водоліїв, в жовтні посилення, більше енергії і цілеспрямованості.

З 18-24 і 30 вересня до 6 жовтня інтелектуальний тонус, успіх в навчанні, поїздках, публічних виступах, просуванні ідей, бізнесі. З 30 вересня до 6 жовтня краще для старого, а не нового.

З 19 вересня до 4 жовтня обережніше з плітками, таємницями, таємним бізнесом. Не потрапте під вплив поганих людей.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, важливі новини, завершення або новий етап. Для Водоліям пік для тем багатства, доходів, витрат, покупок цінного, заробітків, роботи, спадщини, виплат, боргів. Добре приймати рішення по своїй системі цінностей, джерелах доходів, дорогих покупках, психології, зміні себе, позбавлення від непотрібного. Поліпшення здоров’я, гарні дні для операцій, психологічних змін.

З 23 вересня до 2 жовтня дуже хороші дні для зміцнення себе, складних цілей, для захисту репутації, реалізації планів, публічних виступів, судів, навчанню важкому, наставляти інших. Вітальність, сили для дій, багато енергії.

З 27 вересня до 18 жовтня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Водоліїв переоціните, пере почніть, спілкування з іноземцями, бізнес, саморозвиток, ідеали і прагнення, вищу освіту, життєву філософію. Не починайте суди, далекі поїздки, важливе навчання, контакти з іноземцями, наставниками, учнями. Переоцінка витрат, чужих коштів, творчості, любові, відносин з дітьми.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, витрати, чужі кошти, спадок, багатство від інших, психологічний стан.

З 10 вересня до 7 жовтня – відносини для кар’єри і статусу.

З 15 вересня до 30 жовтня – енергія, активність.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, навчання, поїздки, закордон, суди, публічні виступи, життєва філософія.

З 27 вересня до 18 жовтня – затримки, повернення, переоцінка знань, життєвої філософії, бізнесу, поїздок.

Гороскоп опублікований 25 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,166