Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Поганий початок у місяця, друга половина гороскопу на серпень найкращий час у 2021 році для Водоліїв. З кінця серпня до жовтня багато хорошого. У першій половині серпня витрати і багатство від інших, у другій половині багато хорошого, що люблять Водолії, саморозвитку, реалізації, успіху. Піки серпня сильного вплинуть на Ваше життя і відносини. Уповільнення в житті, повторення старого.

У гороскопі на липень 2021 для Водоліїв почалося повторення важливого періоду та інші періоди.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – сильний, поганий, один з найважливіших в році, несподівані події, новини, починання, руйнування, революції. Пік важливий Водоліям для відносин, сімейної сфери, життя, свого Я. Починайте руйнування, якщо хочете все остаточно зруйнувати.

З 11 до 30 серпня період інформації, знань, бізнесу, новин про Ваші витрати і доходи, спадщину, аліменти, кредити, боржниках і кредиторів, спонсорів. Вчіться новому, ідеями, знаннями, знайомтеся, спілкуйтеся, виступайте, дізнавайтеся про борги і виплати. Вивчайте секс, психологію, містику і езотерику. Вивчайте від чого можете позбутися в житті. З 17-21 серпня стійте за свої права, остерігайтеся втрат, сварок, травм.

З 16 серпня по 10 вересня дуже хороший період для Водоліїв, впевненість у своїй філософії, вірі, харизма, вплив на інших. Гармонія, легкість характеру. Удача в боротьбі за істину і правду, судах, просуванні ідей, пошуку компромісів. Легкість в навчанні, бізнесі, спілкуванні, закордонних темах. Гарний розвиток відносин з наставниками, покровителями, підлеглими, іноземцями, учнями та вчителями. Хороші закордонні поїздки і бізнес.

З 17-21 серпня багато сил інтелектуальних і фізичних для бізнесу, боргів, виплат. Бійтеся сварок. Стійте за свої права в боргах і виплатах, спадщині, багатстві від інших. Сили для трансформації інтелектуальної, психологічної, сексуальної, вивчення містичного та езотеричного.

З 19-25 серпень добра вказівку для активних дій або змін з боргами, виплатами, сім’єю, нерухомістю, психологією. Реалізації завдань і цілей.

З 20 серпня до 18 січня 2021 року фоновий період, уповільнення життя, повернення старих змін. Сильна вказівку для повернення бажань і подій, які були в першому півріччі 2021 і кінця 2020 років. В сімейній сфері, зміни себе (психологічних і фізичних, зовнішності, самореалізації та самосвідомості).

Пік 22 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – масштабні події, експансія, кульмінації, результати, важливі новини, завершення або новий етап. Пік подібний до того, що був в кінці липня з більшою експансією, другий за важливістю пік для Водоліїв в цьому році, ще більше бажань, емоцій, енергії. Важливий для життя і стосунків.

З 30 серпня до 10 вересня погана вказівка для витрат і доходів, боргів, спадщини, інвестицій, багатства. Скандали і втрати.

З 30 серпня до 5 листопада хороший період для Водоліїв, інтелектуальний тонус, товариськість, здатність до навчання, інтерес до знань, поїздки, бізнес. Займіться саморозвитком, розвитком ідей, філософії, знань. Період для нового і старого, час нового до 27 вересня і після 18 жовтня, старому з 27 вересня до 18 жовтня. Під час старого не розпочинайте нове. Легко писати книги, промови, діліться знаннями з іншими, виступати публічно, займатися пропагандою ідей, презентацією проектів. У періоду буде погана вказівка з 19 вересня до 4 жовтня, Водоліям слабкіше. Буде дуже добра, паралельна, сильна для Водоліїв вказівку з 18-25 вересня і з 30 вересня до 6 жовтня.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на серпень 2021

Пік 8 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, несподіване, руйнівний, Ви, життя, сім’я, стосунки.

З 11 до 30 серпня – інформація про багатство і витрати, психологію, секс.

З 16 серпня до 10 вересня – харизма, гармонія, удача на публіці, бізнесі, навчанні, закордонних темах.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 5 днів – кульмінації, завершення або новий етап, важливі новини, все масштабно, експансія, Ваше життя і відносини.

З 30 серпня до 5 листопада – інтелектуальний тонус, товариськість, саморозвиток.

Гороскоп опублікований 3 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,164