Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій — січень 2022 року від Марфи Бомбушкар та A.S.


Гороскоп добрий для відпочинку. Занепад фізичних сил, бережіть здоров’я. Зростання інтелектуальних сил, комунікабельності, навчальності, багато важливої інформації про нове у першій половині гороскопу, з другого – про старе, з кінця про таємне та духовне. Для роботи та бізнесу місяць поганий. Для стосунків та грошей (багатства) – добрий, але тільки для старого. З кінця січня прискорення змін у житті.

У гороскопі Водоліїв на листопад 2021 року почалася погана вказівка, посилення у грудні та першій половині січня, завершиться у лютому. З листопада період таємних стосунків та відпочинку. З гороскопу на грудень 2021 року вказівки різної важливості, річний період для багатства.

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – остаточні завершення старого, нове, новини, старти відкладеного. Прискорення старого у темах сім’ї, місця проживання, духовного, таємниць. Пік хороший для початку відпочинку, духовного розвитку, таємного.

З 2 по 26 січня важлива інформація, робота, навчання, поїздки, спілкування, знайомства. Сильний інтелектуальний тонус, щоб вчитися, розвивати знання. У роботі реалізуйте цілі, курси, нові переговори та оформлення документів до 14 січня. Нові договори плануйте на лютий. Найгірший час із 10-18 січня. Після 14 січня повернення старого, переоцінка, уповільнення існуючого.

З 9-14 січня погані дні для багатства, сварки від грошей, витрати, публічні скандали. Менше витрачайте на плани та дружбу.

З 10-18 січня погані дні для роботи, здоров’я, покупок, бізнесу, подорожей. Обережніше з несподіваним.

З 14 січня по 4 лютого уповільнення інформації, праці з документами, навчання, поїздок, роботи, бізнесу, повернення проблем зі здоров’ям. До 24 січня Водолії переоцінять своє життя, себе, повернення старих контактів, легко завершувати старі справи. Але не поспішайте до 18 січня. Після 24 січня до 4 лютого повернення старих таємниць та духовного. Весь період Водоліям переоцінка кохання, творчості, захоплень, витрат, боргів, грошей, психології, втрат, криз. Для всіх це проблемний період для нового у бізнесі, роботі, поїздках, навчанні, з новим в документах, знайомствах, бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважне з будь-якою інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, будь-що з документами. Повернення старих контактів.

Пік 18 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – рішення, важлива інформація, завершення чи новий етап. Водоліям для роботи, таємниць, духовного, здоров’я, звичок. Вказівка на серйозні психологічні зміни, операції, краще переробляти старе і не починати нове. У роботі не втратьте важливе, небезпека прихованих сварок, таємних ворогів. Звільняйте співробітників, звільняйтесь самі, відмовтеся від поганих клієнтів.

Після 18 січня життя прискориться, швидше зміни, більше нових змін, уповільнення було з серпня. Сильніше для Водоліїв другої декади.

З 20 січня до 8 лютого гарна вказівка для кохання, відносин сімейних, шлюбних, ділових, для покращення будинку, всіх видів таємних відносин, для відпочинку духовного та фізичного. Це гарна вказівка до 29 січня для старого в бізнесі, заробітку грошей, договорів, після нового.

З 24 січня до 6 березня бережіть таємниці, розвиток таємниць, руйнування чужих обманів та Ваших. Сили для духовного розвитку. Легко працювати на самоті. Поганий час для конкуренції. Мало фізичних сил.

З 26 січня до 14 лютого повторення періоду, був з 13 грудня до 2 січня. Зменшиться кількість спілкування та справ. До 4 лютого більше інформації про старі таємниці, обмани, духовне, релігію, містику. Переосмислення старого. Повторне таємне спілкування, знайомства, бізнесу. Добре перенавчати таємне, вивчати свій внутрішній світ, психологію, містику, чужі секрети та свої. Після 4 лютого нове у цьому.

Гороскоп на лютий 2022 для Водоліїв розпочнеться з найважливішого річного піку, важливіше народженим у дні піку. Пік 1 лютого, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – швидкі дії, новини, раптові старти, прискорення життя та змін. Водоліям для стартів у своєму житті та змін себе, егоцентризм, бунтарство, руйнування правил. Сильні зміни у сімейній сфері, будинку, із сім’єю. Обмірковуйте наслідки.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Водолія на січень 2022

З 2 по 26 січня – інтелектуальний тонус, робота, навчання, спілкування.

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, таємниці, духовне, усамітнення.

З 14 січня до 4 лютого – переоцінка інформації, у різному уповільнення та повернення.

Пік 18 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важливе, таємниці, здоров’я, робота, усамітнення.

З 24 січня до 6 березня – мало фізичних сил, активні у таємному.

З 26 січня до 14 лютого – інформація про таємниці, духовне, прихований бізнес.

Гороскоп опубліковано 12 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,477