Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій — листопад 2021 року від Марфи Бомбушкар та A.S.


Поганий гороскоп, небезпека сильних сварок та травм. Гірше для кар’єри та статусу, сім’ї. Важливі новини про кар’єру, відрядження, спілкування, навчання. Повторення вказівки на руйнування, несподівані зміни, екстремізм у житті. Хороші таємні стосунки, таємний бізнес, відпочинок, духовний розвиток.

З гороскопу на жовтень 2021 року для Водолія продовжуються небезпечні вказівки для кар’єри та статусу, інтелектуальний тонус.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – новини, нове, старти, революції, руйнування, звільнення, несподіване. Водоліям пік поганий. Кар’єра, професія, цілі у житті, статус, влада, репутація, керівництво.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року важливий період для таємних відносин, обманів у відносинах, зрад, таємного бізнесу, прихованої ворожнечі, ескапізму у відносинах. У листопаді період дуже добрий. У грудні період змінить відносини, усуне, відродить, посилить скандали, кардинальні дії. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нового. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого. Гарний період для відпочинку, усамітнення, духовного розвитку.

З 5 до 24 листопада період інформації, новин, знань, спілкування про кар’єру, статус, репутацію, цілі. Період поганий, плануйте, дотримуйтесь правил, серйозніше з бізнесом, інформацією, просуванням ідей. Корисна обережність та стриманість у розмовах з керівництвом та важливими людьми, клієнтами. Відрядження, курси підвищення кваліфікації, завдання – беріться за досяжне.

З 7-20 найгірші дні для Водоліїв у гороскопі на листопад. Сварки, агресія, травми, погані операції, сильні скандали, сексуальні проблеми. Ця низка вказівок гірша для кар’єри, сім’ї, особистої поведінки, здоров’я.

З 9 листопада до 4 лютого, сильніше з 8 грудня до 9 січня, повториться тренд, що був з січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Він описаний у гороскопі на січень, часткова цитата: «Впливатиме на Ваше здоров’я, Ваше Я (вираз себе, поведінка, відстоювання своїх прагнень і цілей), кар’єру, професію, репутацію, духовний світ, духовні цінності, будинок і нерухомість, місце проживання , сім’ю та рідних, віру, плани на майбутнє. Якщо нічого не робити, під час вказівки буде зруйновано все слабке у цих сферах. Під час цієї вказівки відчуватимете обмеження та розчарування, бажання все кинути та зруйнувати. Ваша безвідповідальна поведінка та бунтарство будуть руйнівними. Потрібно все планувати, структурувати, відповідально підходити до проблем, посилено працювати. Тяжка вказівка для життя.».

З 10-14 квітня – інтуїція, творчі ідеї, активність для кар’єри, багатства, репутації. Допомагайте іншим – це допоможе з репутацією та кар’єрою. Хороші дні для покупок, інвестицій, бізнесу.

З 13 листопада до 7 грудня, якщо працювати і цілеспрямовано рухатися, йти на компроміси та таємниці, отримайте хороші результати у кар’єрі, репутації, спільних цілях, стосунків з керівництвом, таємницях, таємному бізнесі. Хороший відпочинок, приємно вивчати містику та езотерику.

З 16-21 листопада харизма, добрі дні для відносин, прискорення у таємних відносинах, бізнесі, зрадах, сім’ї, бізнесу з нерухомістю. Хороші дні для відпочинку, несподіваних покупок, швидкого бізнесу.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – кульмінації, важливі новини, рішення, завершення чи новий етап. Водоліям кар’єра, сім’я, цілі, статус, нерухомість.

З 24 листопада до 13 грудня Водоліям хороші новини про плани, майбутнє, друзів, колективи. Спілкування із цими людьми. Легко ділитися ідеями, спілкуватись, заводити нових знайомих. Нові знання про суспільство та друзів. Час планів на майбутнє.

З 25 листопада до 2 грудня найкращі дні для публічних виступів та просування ідей.

З 26 листопада по 2 грудня енергія для роботи, кар’єри, реалізації цілей, заробітків багатства.

З 28 листопада до 3 грудня зміцнюйте себе, репутацію, кар’єру, становище у суспільстві, лідерські позиції у колективі та дружбі.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Водолія на листопад 2021

Пік 4 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, новини, кар’єра та репутація.

З 5 до 24 листопада – інформація для кар’єри та репутації.

З 5 листопада по 6 березня – таємні відносини, бізнес, відпочинок.

З 9 листопада до 4 лютого – руйнування та зміни у житті та кар’єрі.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливі новини, завершення чи новий етап, кар’єра, сім’я, цілі, будинок.

З 24 листопада по 13 грудня – публічне спілкування, друзі, плани.

Гороскоп опубліковано 26 жовтня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,410