Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – жовтень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Сильний місяць, в гороскопі на жовтень для Водоліїв багато сил для реалізації ідей, цілей, бізнесу, саморозвитку, навчання інших. Маса активності і дій. Хороший період відносин з друзями і суспільством. З жовтня прискорення в життя, завершення старого, початок нового. Жовтня один з кращих місяців для Водоліїв у 2021 році, після різкий перепад, проблемний, скандальний, листопад.

У гороскопі для Водоліїв на вересень 2021 почалися періоди для кар’єри, бізнесу, саморозвитку, ідей і іншого.

З 2-14 жовтня для Водоліїв це гарне вказівка, сили, активність, цілеспрямованість. Розвиток, просування, реалізація ідей, бізнесу, навчання. Перемоги в скандалах, судах, заступництві. Сильні скандали.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – приріст сил, віри, цілей, впевненості. Нове і новини. Посилення скандалів, легко руйнувати і будувати. Для Водоліїв далекі поїздки, закордон, іноземці, вищу освіту, філософія життя, публічні виступи, суди, саморозвиток, наставництво, бізнес.

З 7 жовтня до 5 листопада період відносин з друзями і суспільством. Харизма, успіх на публіці, в виступах, заходах. Розвиток відносин з друзями, любов з друзями, спільні плани та цілі, приємне проведення часу. Добре вступати в клуби, розвивати відносини з колективами, укладати публічні договори.

З 11 жовтня прискорення в життя. Період старих проблем, уповільнення в розвитку, необхідність розібратися з минулим був з травня. Тепер завершення старих проблем, якщо встигли їх вирішити. Необхідність нового зміцнення в житті, рішення нових проблем. Необхідність зміцнювати нове в житті, ставити перед собою нові цілі.

З 13-22 жовтня дуже успішні дні, везіння, оптимізм, зростання у всіх темах життя, маса енергії. Удача для вищої освіти, закордону, судів, відносин, дружби, публічності, бізнесу.

З 15-25 жовтня проблеми з таємницями, таємними ворогами, репутацією, здоров’ям, обманами.

З 18 жовтня друге прискорення в життя. Період не реалізації, а мрій, затримок, обмірковування про плани, ідеї, поїздки, навчання, бізнес був з червня. Багато саморозвитку, віри. Тепер швидше буде початок і реалізація великих задумів, далеких поїздок, судів, саморозвитку, життєвої філософії. Мрії швидше будуть втілюватися в реальність.

З 18 жовтня починайте нове навчання, поїздки, бізнес, спілкування. Період затримки був з 27 вересня.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – енергія і вітальність для Водоліїв. Важливі новини, рішення, завершення або новий етап. Водоліям пік для сфер спілкування, бізнесу, навчання, життєвої філософії, ідей, вищого навчання, покровительства, знайомств.

З 28 жовтня до 1 листопада погані дні занепад сил, мало енергії, депресія. Гірше для кар’єри, репутації, складних завдань.

З 30 жовтня місяць різко зміниться, зростання скандалів, агресії, дратівливості. Сильніше скандали з керівництвом, батьками, за статус і владу. З 30 жовтня до 13 грудня поганий період для Водоліїв, незначне ослаблення скандалів з 13 листопада до 7 грудня, якщо шукати компроміси, допомога таємних відносин. Період дасть енергію для кар’єри, досягнення цілей, репутації, багато боротьби і скандалів. Краще робити свою кар’єру самим, без вимог до інших. Сварки з конкурентами, ворогами, керівництвом зруйнують кар’єру і репутацію.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на жовтень 2021

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, нове, бізнес, ідеї, філософія, саморозвиток, закордон, навчання.

З 7 жовтня до 5 листопада – відносини з друзями і суспільством.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, навчання, поїздки, бізнес, філософія, ідеї.

З 30 жовтня до 13 листопада – сили, руйнування, для кар’єри, цілей, репутації.

Гороскоп опублікований 24 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,167