Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій — грудень 2021 року від Марфи Бомбушкар та A.S.


Активність у суспільстві, дружбі, планах. Таємне спілкування, бізнес, інформація, стосунки. Річний період багатства.

У гороскопі для Водоліїв на листопад 2021 розпочалося повторення поганого, у грудні посилиться. З минулого гороскопу таємні стосунки та багато інших вказівок.

З 4-12 грудня сварки, травми, необачність у силах та можливостях, гірше для репутації, кар’єри, руйнувань у житті.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове. Водоліям дружба, плани, суспільство, спільні цілі.

З 6-30 грудня зміни у таємних відносинах, нейтральна вказівка, можливе поглиблення, руйнування. Вплив на таємних партнерів, ворогів, кохання. Зради, обмани, погані маніпуляції у відносинах призведуть до руйнації репутації, матеріальних втрат. Хороша вказівка для глибоких психологічних та духовних трансформацій віри та цінностей.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року активні в дружбі, реалізації планів, громадська та політична активність, просування ідей, наставництво. Сили на навчання інших, настанови. Сили саморозвитку, навчання себе, захисту ідей. Час боротися за правду і знання, навчати інших як жити, для чесних судів, публічних виступів, захисту дипломних робіт.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року інформація про таємниці, обмани, духовне, релігію, містику. Таємне спілкування, знайомства, бізнес. Навчатися таємницям, вивчати свій внутрішній світ, психологію, містику, чужі секрети та свої. Зменшиться кількість спілкування та справ.

З 17-22 грудня найкращі дні для Водоліїв у грудні, впевненість, удача, успіх. Хороші для дружби та суспільної активності, судів, бізнесу, виступів, закордону, навчання, спілкування, багатства.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важлива інформація, результати, завершення чи новий етап. Водоліям кохання, хобі, спорт, діти, творчість, друзі, суспільство, плани, прагнення, серйозне навчання.

З 19 грудня 2021 до 29 січня 2022 року поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, відносинах з керівництвом, дорогих покупках та інвестиціях, особливо таємному. Уповільнення розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, відродження та завершення старого. Водоліям повернення старих таємних відносин, бізнесу. Водоліям хороший період для відпочинку від світу, усамітнення та ізоляції.

З 26 грудня до 2 січня 2022 року багато цілеспрямованості, сил, активності, краще для зміцнення статусу та репутації, складних завдань, кар’єри, впливу на суспільство, публічної активності у суспільстві та з друзями.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року, повторення важливого періоду для багатства та цінностей. У грудні та січні ймовірність повторення того, що було з травня до липня. Цитата з гороскопу для Водолія на травень 2021 «З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 року важливий і сприятливий період для багатства. На жаль, з початком цього періоду, Ви можете помітити, що у вас настає сіра ніч, багато поганих вказівок і трендів буде під час цього періоду для життя посилені (дивіться гороскоп на грудень 2020 та січень 2021). Але для багатства цей період є сприятливим. Починайте масштабні проекти для збагачення, шукайте, куди вкласти гроші, щоб отримати більше. Можна починати збирати гроші, накопичувати багатство, можна розвивати свої колекції або починати нові. Легше збагачуватиметься, зароблятиме гроші, успіх у збагаченні. Ви станете багатшими. У цей період у Вас буде зміна оцінки багатства, що вважаєте дорогим для себе, філософії багатства як матеріального, так і духовного, нові цінності та розвиток існуючих.».

Важливі дати та періоди в гороскопі для Водолія на грудень 2021 року

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове, дружба, плани, суспільство.

З 6-30 грудня – зміна у важливих та таємних стосунках та багатстві.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року – інформація про таємне.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року – активні в дружбі та суспільстві, планах.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – кульмінації, завершення або новий етап для творчості, дружби, кохання, дітей, планів.

З 19 грудня до 29 січня 2022 року – переоцінка відносин та багатства, уповільнення, повернення.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року – розвиток багатства.

Гороскоп опубліковано 1 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,163