Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Багато духовних сил і мало фізичних. Багато різного таємного та духовного, відносини та бізнес, комунікації, навчання. Найкращий місяць для відпочинку та духовного розвитку. Піки початку та завершення важливого в житті. З середини лютого багато різної інформації та справ.

Для Водоліїв у гороскопах з листопада 2021 та січня 2022 року важливі періоди для таємного, духовного, відпочинку.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – швидкі дії, новини, раптові старти, прискорення життя та змін. Сильні обмеження, необхідність вирішувати проблеми у житті. Занепад фізичних та духовних сил. Найважливіший пік Водоліям для нового у 2022 році, оцінки себе, життя, планів. Пік для стартів у своєму житті та змін себе, егоцентризм, бунтарство, руйнування правил. Різкі перепади. Сильні зміни у сімейній сфері, будинку, з сім’єю. Обмірковуйте наслідки.

З 5-11 лютого сприятливі дні для роботи над сімейною темою, будинком, впливу на рідних, для відпочинку та духовного розвитку.

З 7-14 лютого зміни у духовному та психологічному, знаннях про таємниці. Погані дні для бізнесу, боргів, проблеми із спілкуванням, обманами.

З 8-27 лютого хороші дні для великого бізнесу та сім’ї, нерухомості, роботи, заробляння грошей, публічних виступів та впливу на рідних, відряджень, розвитку сфер багатства та сім’ї. Дні удачі для Водоліїв, для змін та розвитку в житті, багатстві, сім’ї, нерухомості.

З 8 лютого до 6 березня посилення таємних відносин, бізнесу, зрад, кохання, конкуренції, ворожнечі. Хороший для завоювання коханих, боротьби з ворогами, бізнесу та відпочинку.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, важлива інформація, робота, навчання, подорожі, спілкування, знайомства. Сильний інтелектуальний тонус, щоб вчитися, розвивати знання. У роботі реалізуйте цілі, курси, нові переговори та оформлення документів. Погані дні із 23-26 лютого.

16 лютого, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – важливий пік для завершень, нового етапу, результатів, розуміння. Важлива інформація та рішення. Теми відносин, самооцінки, життя, планів, шлюбу, дружби, публічності, судів, ворогів, серйозного кохання.

З 28 лютого по 6 березня небезпека таємних ворогів, сварок, руйнування таємниць. Проблеми з фізичним та духовним здоров’ям, операції, сильні травми.

Пік 2 березня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове, старти. Хороший для бізнесу, дорогих покупок, інвестицій, торгівлі, набуття нових цінностей у житті, як духовних і чим станете дорожити, так і матеріальних, колекцій, початку нової роботи та завдань для багатства.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Водолія на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – нове, Ваше життя та ставлення до себе.

З 8-27 лютого – добрі дні для великого у темах багатства, грошей, роботи, сім’ї, нерухомості.

З 8 лютого до 6 березня – активність таємних відносин, любові, ворожнечі.

З 15 лютого по 10 березня – інтелектуальний тонус, важливі новини, спілкування, робота.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – важливе, завершення, рішення, новий етап, життя та стосунки.

Гороскоп опубліковано 31 січня 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,165