Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Сильний місяць для Терезів, важливий пік і важливий період, який дасть сили, рішучість, оновлення життя, хороші руйнування, реалізацію бажань. Не зовсім хороший період для багатства, бізнесу, покупок. Велика переоцінка життя і багато чого в ній, сильне уповільнення в бізнесі, поїздках, навчанні, спілкуванні.

З липня 2021 занепад сил, активність в таємному, духовному, з серпня 2021 важливий період для багатства і відносин, інтелектуальний тонус.

З 3-9 вересня хороші дні для таємних скандалів, впливу на інших, змін духовного, в сім’ї.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове. Велике прискорення всього, швидкі результати. Терезам для таємниць, ізоляції, лікування, містики і езотерики. Гарні початки в зміні себе, позбавлення, сексуальності, багатстві від інших. У пік велика оцінка минулого.

З 10 вересня до 7 жовтня період для багатства і цінностей. Багато поганих вказівок, Терезам ослаблені. Не беріть і не давайте в борг. Багато не витрачайте, не інвестуйте, не купуйте непотрібного, особливо на друзів, публіку, любов, творчість. У бізнесі корисна обережність, не ризикуйте, суди і скандали перенесіть на листопад. Отримаєте нові цінності, матеріальні і нове ставлення до багатства.

З 12-16 вересня проблеми з таємницями, обманами, безвідповідальністю, лінню, гірше для роботи і здоров’я, репутації.

З 15-19 вересня хороші дні для духовних змін, позбавлення від таємниць, лікування, впливу на сім’ю.

З 15 вересня по 30 жовтня важливий, сильний, період для Терезів. Період дасть енергію, фізичні сили, наполегливість, цілеспрямованість, посилення лідерства, легко захищати свої права і боротися за себе. Сильні вчинки, реалізація задуманого, готовність до змін, легко руйнувати погане, незадовільне, легко досягати бажаного. Посилення сексуальності. Займайтеся спортом. Займайтеся складними завданнями і цілями. У 2021 року період хороший, краще у вересні, поганих вказівок мало і ослабленні хорошими. У жовтні період посилитися у багато разів. Чоловікам Терезам впевненість в собі, привабливість для жінок, посилення чоловічих якостей фізичних і характеру.

З 18-24 вересня і повторення з 30 вересня до 6 жовтня гарна вказівка для публічних виступів, навчання, бізнесу, поїздок, судів, творчості, знайомств і розвитку спілкування, для любові, з дітьми, іграми.

З 19 вересня до 4 жовтня погана вказівка для сварок з рідними, ризику в бізнесі, маніпуляції іншими. Погані новини про сім’ю і нерухомості.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, рішення, завершення або новий етап. Терезам для духовного, здоров’я, таємниць, роботи, відпочинку, усамітнення. Підведіть підсумки в житті.

З 23 вересня до 2 жовтня хороші дні для складних завдань, захисту репутації, показати себе в суспільстві, судів, творчості, любові, романів, кар’єри, бізнесу, відносин, сварок.

З 27 вересня до 18 жовтня для Терезів дуже сильний період, сильніше ніж іншим знакам Зодіаку. Переоцінка життя, інформації про життя, себе, ідеях, знаннях, стане важливим для Терезів. Терезам потрібно зробити повторення важливих знайомств, спілкування, новин, поїздок, бізнесу, навчання. Не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Ще Терезам переоцінка, повернення, в таємниці, здоров’я. Хронічні хвороби, старі хвороби, вивчайте і намагайтесь вилікувати. Вивчайте таємниці, містику, обмани, таємний бізнес.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, таємниці, духовне, здоров’я, усамітнення.

З 10 вересня до 7 жовтня – цінності, багатство, витрати.

З 15 вересня до 30 жовтня – розвиток, оновлення, життя.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – завершення або новий етап, важливі новини, Ви, життя, відносини.

З 27 вересня до 18 жовтня – переоцінка, повернення, затримки багато в чому.

Гороскоп опублікований 01 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,433