Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Пік для нового в сфері кар’єри, статусу, репутації, важливих цілей. Період інформації, знань, комунікації для сфери кар’єри, статусу, цілей. Два періоду для усамітнення, таємниць, духовного. Останній період для публічності, дружби і планів. З кінця липня до кінця серпня занепад фізичних сил і зростання духовних, плануйте відпочинок. І з кінця липня повторення хорошого періоду для впевненості в собі, вітальності, творчості, любові, дітей.

Багато йде триває з травня та червня.

З 5-10 липня чреда поганих вказівок, депресія, занепад сил, розчарування, проблеми з боргами, багатством, дружбою, планами, любов’ю, творчістю. Гірше для травм і втрат багатства.

З 10-17 липня різкий приріст енергії, наполегливості і діяльності, хороші дні для публічності, важливі дні для відносин в любові, шлюбі, з друзями і суспільством. Гарний розвиток у хороших відносин, посилення скандалів.

Пік 10 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, нове. Важливий і хороший пік для початку нової мети в житті для Терезів. Терезам пік важливий для кар’єри, професії, репутації, статусу.

З 11 до 28 липня інформація, комунікація, новини, знання, відрядження для сфер кар’єри, цілей, статусу, репутації. Бізнес, переговори, зв’язки з керівництвом і важливими клієнтами. Виступи перед керівництвом і клієнтами, показати свої знання. Вивчайте нове для професії і використовуйте свої знання. Вивчайте і плануйте цілі.

З 13-17 липня хороші дні для роботи, здоров’я, кар’єри та репутації. Допомога іншим, інтуїція і творчість гарні для роботи і кар’єри.

З 16-20 липня погані дні для сімейної сфери, ризику в кар’єрі і з репутацією.

З 22 липня до 16 серпня період таємних відносин, душевної гармонії, гарного відпочинку і усамітнення. Важливий для таємних відносин, розвитку, старту, завершення, поліпшення. Хороший для таємного бізнесу. Бажання духовного розвитку.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – приріст енергії, важливі новини, кульмінації, завершення або новий етап. Терезам пік для дружби, товариства, любові, дітей, творчості і захоплень.

З 27 липня до 1 серпня низка поганих вказівок, сварки, занепад сил, руйнування, до 29 липня гірше для роботи і здоров’я, після – таємниць і репутації, обережність не завадить з ворогами, витратами, зрадами, розвагами.

З 28 липня до 11 серпня публічні виступи, товариськість, новини про дружбу і друзів, планування планів і інформація про майбутнє. Ораторське мистецтво – покажіть знання, виступайте, перед суспільством і публікою.

З 29 липня до 15 вересня занепад фізичних сил і зростання духовних, активність в таємному. Бережіть здоров’я. Працюйте самотньо, в колективі не зможете встигати за всіма. Сильні конфлікти з таємними ворогами, не бійтеся їх, перемога буде за Вами, якщо не переведете в публічні. У 2021 році цей період хороший, розвивайте свої таємниці, дійте таємно, приховано від інших. Енергія для реалізації бажань в містичному і езотеричному.

З 29 липня до 29 грудня 2021 повторення хорошого періоду для Терезів, перший раз був з 19 грудня 2020 до 13 травня 2021. Період дасть енергії, вітальності, впевненості в собі, бажання розвитку і експансію, більше шансів у житті, зросте Ваша успішність. Найсильніше цей період буде впливати на Вашу вітальність, творчість, любов, дітей, розваги, хобі. Починайте будувати відносини з дітьми і виховувати дітей. Починайте нову творчість або захоплення. Нова любов або маса любовних романів.

З 30 липня до 3 серпня чреда поганих вказівок на публічні виступи, спілкування, інформації про плани, дружбу, суспільстві, любові, захоплення, дітей.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, цілі, кар’єра, статус.

З 11 до 28 липня – інформація для кар’єри і статусу.

З 22 липня до 16 серпня – хороший відпочинок, таємні відносини.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, суспільство, дружба, діти, захоплення, любов.

З 28 липня до 11 серпня – товариськість, дружба, плани.

З 29 липня до 30 серпня – занепад фізичних сил, таємна і духовна активність.

З 29 липня до 29 грудня – хороший період.

Гороскоп опублікований 5 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,381