Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


Місяць може бути дуже хорошим, але гірше буде для останньої декади Терезів, краще бути обережними. Після завершення грудня для Терезів життя стане краще, можливо не відразу, а після січня-лютого (в ці два місяці багато поганих вказівок, але для Терезів слабкіше). У грудні буде багато спілкування, новин, навчання. З кінця грудня почнуться важливі періоди для Вашої творчості, любові, розваг, хобі протягом наступних років. І з кінця грудня почнуться хороші тренди для Терезів, які дозволять Вам зміцнити і розвинути себе і життя в наступні роки.

З 27 червня по 7 січня дії у відносинах, конфліктність, наполегливість, розвиток відносин, особливо конфліктних, в кінці грудня останній поганий тренд для цього періоду. З 21 листопада до 15 грудня розвивайте своє багатство і джерела доходів.

З 1 до 20 грудня багато новин, поїздок, нових знайомств і спілкування, можна вивчати щось нове і вчити інших. Непоганий період для угод, займатися торгівлею і бізнесом.

З 3 грудня до 7 січня (максимум лютого) період масштабних і серйозних змін, можна починати щось серйозне і масштабне нове, події можуть бути хорошими і поганими. У січні і лютому у періоду погані вказівки. Його можна розділити на дві частини. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – цей час найскладніше для Терезів, особливо останньої декади, бережіть все крихке і слабке, проблеми зі здоров’ям, сім’єю, нерухомістю, репутацією і статусом, планами на майбутнє, друзями. Все ненадійне і слабке в цей час зруйнується, якщо не працювати. Потім, з 19 грудня – 7 січня (лютий) друга частина, дасть великі події і зміни в любові, творчості, розвагах, захопленнях. На це не витрачайте занадто багато в січні і лютому. Якщо у Вас є діти в січні-лютому бережіть відносини з ними і їх. Ймовірно, що в січні-лютому Ви в цих сферах від багато чого позбудетеся, буде бажання руйнувати або будуть зовнішні руйнівні події, але Вам це буде в полегшення.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, багато новин, починання. Терезам це можливість почати навчання себе або інших, поїздку, важливі ділові угоди, публічні виступи і переговори.

З 15 грудня до 8 січня розвивайте стосунки зі знайомими і заводьте нові знайомства, хороший період для бізнесу, займайтеся переговорами і важливими договорами, хорошими будуть поїздки. Хороший період для навчання, налагоджувати відносини з вчителями і учнями.

З 16 – 23 грудня займіться публічними виступами, захистом дипломних робіт або будь-яких інших своїх знань, просувайте і показуйте свої знання.

З 17 – 29 грудня конфліктні дні, остерігайтеся таємних конфліктів, найнебезпечніше в сімейній сфері і конфлікти з ворогами, з партнерами і улюбленими теж можете серйозно поскандалити. Конфлікти можуть привести до втрат. Можуть бути травми.

З березня по липень у Терезів був важливий період, який повториться з 17 грудня 2020 до 8 березня 2023 року. У березні-липні період був сприятливий, ніж він буде в 2021 році, найскладніше з січня до лютого. Період важливий, стабілізуючий, зміцнює Вас, але це по закінченні зими. Найсильніше цей період буде впливати на Вашу вітальність, творчість, любов, дітей, розваги, хобі. До цього Ви станете ставитися серйозніше. Можливо, що період знищить слабке в цьому, якщо Ви не зважитеся зміцнювати і боротися. Ви серйозніше станете ставитися до любові і любовних романів. Серйозніше і виникне необхідність відповідальності по відношенню до дітей. Зможете зміцнити свою творчість, хобі, розваги, а може бути завершите їх, якщо зрозумієте, що вони не впливають сприятливо на Ваше життя. Насправді Ви можете завершити все перераховане, якщо зрозумієте, що воно погано впливає на Ваше життя. Це гарний час позбавлятися схильності до азартних ігор. Зміцнювати відносини з дітьми. Серйозні нові любовні романи можуть перерости в шлюб по любові. Творчість і захоплення будуть більш прагматичні і шанобливі.

З 19 грудня до 13 травня і після з кінця липня до кінця грудня ще один хороший період для Терезів. Період дасть енергії, вітальності, впевненості в собі, бажання розвитку і експансію, більше шансів у житті, зросте Ваша успішність. Спочатку, в січні-лютому у періоду будуть погані якості, руйнування Ваших бажань і прагнень, ідеалів, незадоволеність існуючим. По закінченню зими стане легше. Найсильніше цей період буде впливати на Вашу вітальність, творчість, любов, дітей, розваги, хобі. Починайте будувати відносини з дітьми і виховувати дітей. Починайте нову творчість або захоплення. Нова любов або маса любовних романів. Але це все буде хорошим лише з весни, а взимку треба бути обережніше з тим що маєте.

З 20 грудня до 8 січня дізнавайтеся про сім’ю і нерухомості, спілкуйтеся з рідними, цікавтеся цінами на житло і ремонти, на покупки для дому. Можна угоди робити, переговори, оформлювати документі по нерухомості, але поки краще не купувати.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, результати, важливі новини та розуміння. Акцент на сім’ю і нерухомість, професію, статус, досягнення, цілі, кар’єру, репутацію. Цілком можливо, що цей пік буде складним для Терезів, вище шанси для Терезів третьої декади, треба приймати серйозні рішення, будуть результати в житті. Бережіть здоров’я, сім’ю, репутацію.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на грудень 2020

З 1 до 20 грудня – спілкування і новини.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, починання, акцент на навчання і спілкування.

З 15 грудня до 8 січня – розвивайте знайомства.

З 17 грудня до березня 2023 – зміцнюйте любов, творчість, життя.

З 19 грудня по травень 2021 і після з кінця липня до кінця грудня 2021 – розвивайтеся, розвивайте творчість, любов.

З 20 грудня до 8 січня – інформація про сім’ю і нерухомості.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, результати, кульмінації, акцент на сім’ю і статус, важливі рішення в житті.

Гороскоп Опубліковано 6 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,181