Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


Сприятливий місяць для Терезів, багато хороших періодів, що дають віру, впевненість, гармонію, інтелектуальний тонус, товариськість, подорожі, навчання старому і новому. Буде і погане в цьому місяці, повторення негативного тренда для сфери багатства, витрат і збагачення за рахунок інших, трохи проблемний для любові, творчості, дітей та розваг. Розпочнеться важливий період для здоров’я і роботи, в цих сферах у Вас буде розвиток і великі можливості.

З 14 квітня по 9 травня витрати, несприятливий період для грошей від чужих людей, кредитів, спадщини. З 19 квітня по 4 травня інформація про гроші, борги, виплати, спадщині, переговори, багато несприятливих трендів. З 23 квітня по 11 червня період енергії для розвитку кар’єри, досягнення цілей, для захисту репутації, можуть бути руйнівні конфлікти через це.

З 1 по 5 травня можуть бути розчарування в любові і розвагах, творчості, багатстві, не треба багато витрачати грошей, бережіть репутацію, краще не брати борги.

З 4 травня по 11 липня інтелектуальний тонус для Терезів, легко навчатися новому і буде час повторити старе, виступати на публіці, подорожувати, багато новин, зросте товариськість. Вчіться самі і вчіть інших, розвивайте свої знайомства з наставниками і учнями, заводьте нові і буде час повернути старі. Займіться публіцистикою, покажіть свої ідеї іншим, пишіть дипломні роботи, книги, листи. Заведете знайомства з іноземцями, багато нових різних знайомств. Відправляйтеся в далекі подорожі. Час для нового по 30 травня і після 23 червня. Після 20 травня серйозніше ставтеся до інформації, навчання, можуть бути проблеми з подорожами, плітками, неуважність і лінь.

З 5 по 8 травня сприятливий тренд для змін в собі, родині, відносинах, багатстві. Сила волі і впертість.

З 6 по 10 травня негативний тренд для великих витрат, особливо на розваги і ризику грошима, обережніше з любовними романами і розвагами, судами, поїздками.

З 9 травня по 2 червня сприятливий період для Терезів, дасть харизму, успіх в публічних виступах, судах, поїздках, навчанні, поновлення відносин з учнями і наставниками. Легко буде доводити і показувати свої ідеї, знаходити компроміси. З навчанням, судами, поїздками та публічними виступами будьте обережніше після 20 травня, остерігайтеся чужих обманів і своєї брехні, пліток, несерйозності. На публіці у Вас буде успіх, будьте наставником для інших. Вдалими будуть далекі поїздки. Можете завести і оновити відносини з іноземцями.

З 11 по 14 травня сприятливі дні для серйозного переговорів і угод, особливо з коханими, дітьми, боржниками і кредиторами, з фінансових питань і творчим. Серйозні творчі ідеї.

Пік 11 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини і нове. Сприятливий пік для психології і духовного здоров’я, щоб почати змінювати себе, допомагати собі позбутися від шкідливих звичок, страхів. Акцент на багатство, витрати, спадок, отримання допомоги від інших, виплати, борги, кредити. Постарайтеся в багатстві отримувати або давати безоплатно, допомагайте іншим і просіть про допомогу. Можна починати вивчати психологію, містику і езотерику.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 для Терезів буде період масштабних подій в роботі і зі здоров’ям. Період сприятливий в це і наступні повторення. В роботі для Терезів шанси на нові обов’язки, нову роботу, розвиток знань про роботу. Якщо Ви працюєте на себе, можливо, цей період буде мати менше впливу на Вас, але дасть Вам більше клієнтів і проектів. Якщо Ви працюєте на когось, тоді Ви побачите цей період яскравіше. У Вас буде можливість знайти нові обов’язки на роботі, більше отримувати за свою роботу, буде бажання працювати і розвивати цю сферу. Просіть керівництво про нові обов’язки, доплату за працю, але не про нову посаду. Навчання для роботи, відрядження, суди, знайомства. Цей період не впливає на кар’єру. Для здоров’я настануть сприятливі часи, якщо їм займатися, то зможете його поліпшити і розвинути. Саме час почати займатися спортом. Лікуйте свої старі захворювання, хронічні хвороби. Займіться новими корисними звичками.

З 14 травня по 13 липня, повториться тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Він описаний в гороскопі на січень, цитата: «З 28 січня до 21 березня, максимум 31 і буде пару раз повторюватися в 2021 і 2022 році, ще одна цікава і рідкісна вказівку – погана, але Терезам краще. Руйнівно-творча. Схоже на те, що почалося в середині січня. Ця вказівка буде руйнувати в Вашому житті слабке і ненадійне, руйнувати буде швидко. Ви і самі будете бажати зруйнувати все, не буде бажання для зміцнення того що ненадійно і слабо. Але після руйнування у Вас буде бажання побудувати щось міцне і стабільне, багато нових завзяття і бажання. В 2021 році складніше щось побудувати буде, адже вказівка буде повторюватися, а в наступні роки вийде. Так що не бійтеся руйнувати ненадійне і слабке. Руйнування будуть відбуватися в багатьох сферах, але помітне це в сфері дітей, питаннях творчості (якщо Ви творча особистість), хобі та розваг, серйозної любові і дрібних інтриг, азартність, життєвої філософії і віри, фінансів і матеріального – це, як і в першій вказівці. А ось до матеріальних питань, фінансів, боргами, спадку, допомоги від інших треба поставитися серйозніше, вище ймовірність втрат і обмежень. ».

З 15 по 19 травня енергія і сила волі для змін у сімейній сфері, плани, дружбу, витратах, багатстві. Важливі виступу в цих сферах плануйте на ці дні, щоб впливати на інших людей.

З 18 по 21 травня сприятливий тренд для серйозного в любові, творчості, навчанні, договорах. Зміцнюйте свої стосунки, любов, творчість, віру.

З 19 по 23 травня несприятливий тренд для судів, хвастощів своїм знанням, намагайтеся не потонути в обов’язках і обіцянках на роботі, бережіть здоров’я.

З 20 травня по 9 червня несприятливий тренд для роботи, здоров’я, навчання, подорожі, спілкування. У цей час Ви можете брати на себе занадто багато, занадто багато обіцяти іншим, але лінуватися, розпорошуватися. Намагайтеся концентруватися на одних проектах, не пліткувати, остерігайтеся обманів себе та інших, стережіться таємниць. Бережіть своє здоров’я, приховані хвороби і хронічні можуть з’явитися.

З 26 по 29 травня дуже романтичні дні, багато ліні, краще відпочивати. Не робіть дорогих покупок, обережніше з відносинами і любовними романами, особливо на роботі і з наставниками.

Пік 26 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, нова віха, рішення, усвідомлення, новини. Пік посилить несприятливі тренди для роботи і здоров’я, будьте обережніше. Акцент піку на новини, навчання, спілкування, знайомства, поїздки, суди, публічні виступи. Покажіть себе і свої знання на публіці, тільки без обману, будьте серйозні. Заводьте важливі знайомства, але обережніше з любовними романами. У навчанні будьте уважні, не розпиляйтеся, постарайтеся дивитися тверезо на свою сферу навчання і знання.

З 27 по 30 травня сприятливий тренд для публічних виступів, зросте товариськість, але угоди краще не укладати і за серйозні проекти не беріться.

З 27 травня по 3 червня енергія для роботи, досягнення цілей, кар’єри, здоров’я, репутації. Беріться за складні проекти, краще, щоб вони були творчими. Допомагайте іншим – це дасть Вам репутацію. Сприятливий тренд для здоров’я, особливо духовного і психологічного, позбутися шкідливих звичок, зайнятися лікуванням.

З 30 травня по 23 червня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Терезів настав час по-іншому подивляться на свої ідеї, релігію, життєву філософію, знання. Займіться своїм саморозвитком, сприятливий час відродити старі знання, розвинути їх, розібратися в тому, що Вам потрібно вивчати. Повернутися до навчання, хоча б подумати про своє навчання. Можете відновити старі знайомства з учнями і вчителями, переоціните існуючі. Можна повернутися до написання дипломної роботи, переробляти її або завершити, як і будь-які старі проекти з навчання та саморозвитку. Легко буде повторно виступати перед публікою, але якщо треба виступати в перший раз, то краще відкладіть це на кінець червня. Якщо раніше у Вас не вийшло відправитися в подорож, то спробуйте зараз.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – інтелектуальний тонус.

З 9 травня по 2 червня – харизма, публічні виступи, суди.

Пік 11 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, акцент на роботу і здоров’я.

З 13 травня по 29 липня – масштабне в роботі і здоров’я.

З 14 травня по 12 липня – обережніше з любов’ю, розвагами, творчістю, витратами, психологією.

Пік 26 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, рішення, усвідомлення, акцент на знання, світогляд, поїздки, знайомства, новини.

З 30 травня по 23 червня – не починайте нове в навчанні, поїздках, знайомствах, а поверніться до старого, не починайте нові проекти.

Гороскоп опублікований 17 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,394