Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


З гороскопу на серпень для Терезів почнуться сильні впливові періоди, важливі, для бізнесу, багатства, цінностей та оцінки, відносин, суперечок, судів, публічних виступів, спілкування, навчання, знайомств, поїздок. Періоди дадуть харизму, привабливість, інтелектуальний тонус. Дізнаєтеся багато секретів, розберетеся в прихованому, духовному, таємне спілкування.

Для Терезів з гороскопу на липень 2021 тривають різні періоди.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, починання. Пік поганий, вказівки на руйнування, ексцентричні вчинки, порушення правил, несподівані події. Терезам вказівки слабкіше. Для Терезів дружба, плани на майбутнє, суспільство, соціальні зв’язки, вчинки в суспільстві. Варто побоюватися травм, витрат, операцій, втрат, тем смерті.

З 11 до 30 серпня дізнаєтеся багато таємниць, аналізуйте свої і чужі секрети, таємний бізнес, спілкування, поїздки. Вивчайте містику і езотерику, духовне. Менше відкритого спілкування з іншими людьми, легше спілкуватися таємно. Погана вказівка з 17-21 серпня на руйнування таємниць, сварки.

З 16 серпня до 10 вересня сильний хороший період для Терезів. Привабливість, харизма, чарівність, зможете сподобатися всім. Душевна гармонія. Сильний вплив на відносини, початок нових, хороше завершення старих, розвиток відносин в бізнесі, шлюбі, коханні, судах, ворожнечі, примирення. Вплине на Ваші цінність і оцінку, чим дорожите, що хочете. Гарний час купувати бажане собі. Жінкам Терезам впевненість в собі, сильна привабливість для чоловіків, посилення жіночих якостей, гарне оновлення зовнішності і стилю.

З 17-21 серпня бережіться таємних сварок, скандалів, пліток, руйнування інформації про таємниці.

З 19-25 серпня сила і енергія для змін себе, впливу на інших, захисту своїх фінансових і матеріальних прав, боргів, здоров’я, розвитку таємниць, духовного зростання, сексуального розвитку.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – поганий пік для великого, експансії, ліні, зрад, ризику, азарту, публічних скандалів. Терезам погане ослаблено. Пік дасть кульмінації, результати, рішення, важливі новини, завершення або новий етап. Терезам для любові, зрад, захоплень, азарту, ігор, дружби, товариства, планів на майбутнє, дітей.

З 30 серпня до 5 вересня погані для здоров’я, роботи, таємниць, сварок, травм.

З 30 серпня до 5 листопада важливий період для Терезів, дасть нове і старе для спілкування, знайомств, новин, інформації, поїздок, бізнесу, навчання. Інтелектуальний тонус, красномовство, публіцистика, знаходження компромісів і переконання інших. Нове до 27 вересня і після 18 жовтня, старе з 27 вересня до 18 жовтня. Під час старого не розпочинайте нове, поверніться до старого. Дві сильних вказівки, гарна від 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня – творчі ідеї, бізнес, поїздки, успіх в будь-яких переговорах і виступах, навчанні; погана з 19 вересня до 4 жовтня – інформація і спілкування з рідними, про сім’ю, нерухомості.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на серпень 2021

Пік 8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, старт, дружба, товариство, плани, несподівані зміни або руйнування, витрати.

З 11 до 30 вересня – інформація про таємне.

З 16 серпня до 10 вересня – харизма, привабливість, гармонія, відносини, цінності, покупки.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, важливі новини, завершення або новий етап, масштабне, дружба, діти, творчість, любов.

З 30 серпня до 5 листопада – інтелектуальний тонус, важлива інформація, бізнес, поїздки, спілкування.

Гороскоп Опубліковано 6 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,163