Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – січень 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Не поспішайте, відпочивайте, місяць видасться дуже довгим. Багато важливого у сферах сім’ї та нерухомості. Період інтелектуальної творчості. Маса переоцінок різного в житті.

Для Терезів з гороскопу на грудень 2021 річний період для здоров’я та роботи, обов’язків у житті. У грудні розпочався період переоцінки життя, уповільнення, повернення старого. З грудня продовжується багато всього. З гороскопу на листопад важливий період для стосунків у сім’ї та краси будинку.

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, новини, старти. Для Терезів теми сім’ї, рідні, будинок, нерухомість. Хороший швидко починати старе. Придатний для психологічних змін, позбавлень.

З 2 до 26 січня інтелектуальний тонус, добрий для творчості, ораторства, письменства, ділитися ідеями та знаннями з іншими. З цікавістю станете вчити свої ігри, спорт, творчість, все, що цікаво Вам, корисна інформація про це. Спілкування з коханими та дітьми, корисна інформація про них. Підходить для бізнесу, але краще старе завершувати, а нове перенести на лютий. Все нове намагайтеся розпочати до 14 січня, потім час для старого.

З 9-14 січня обережніше зі складними завданнями, лінь, розсіяність сил, сварки. Гірше для роботи та здоров’я, навчання.

З 10-18 січня обережніше з витратами, іграми, спілкуванням, творчістю, бізнесом.

З 14 січня до 4 лютого проблемний період для нового у бізнесі, роботі, поїздках, навчанні, з новим у документах, знайомствах, бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважніше з будь-якою інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, різне з документами. Повернення старих контактів. Бережіть здоров’я, посиляться хронічні захворювання. Терезам з 14 до 26 січня переоцінка творчості, любові, дітей, розваг, затримки в новому, повернення старого. З 26 січня по 4 лютого затримки в новому, повернення старого, переоцінка сімейної сфери. Весь період для Терезів переоцінка життя, прагнень у житті, ідеалів, віри, таємниць, духовного, здоров’я, обманів.

Пік 18 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливі події, результати, завершення чи новий етап. Пік для сімейної сфери та кар’єри. Намагайтеся берегти здоров’я, сім’ю, репутацію, кар’єру, будинок.

З 20 січня до 8 лютого гарна вказівка для психологічних змін, відроджень, гармонія у душі. Хороша вказівка для дому та грошей. До 29 січня швидко завершіть старе, а потім зробите нове. Працюйте над покращенням будинку та стосунків з рідними, просіть про допомогу та допомагайте. Працюйте із боргами, податками, різними виплатами. Нове у стосунках та багатстві починайте лише після 29 січня.

З 24 січня до 6 березня активність у сімейній сфері. Загалом на весь період посилиться дратівливість, скандали, травми, не лише у сімейній сфері. Для сімейної сфери, для рідних, станете лідером, боротьба за свої інтереси, рідних, будинок. Сили для ремонтів, легко ламати у січні та березні, у лютому легко будувати.

З 26 січня до 14 лютого повториться період, що був із 13 грудня до 2 січня. Інформація, спілкування, новини у сфері сім’ї. Купувати та продавати нерухомість можна після 4 лютого. Вивчайте сім’ю, рідних, спілкуйтеся з ними. Переоформляти, переробляти, документи на нерухомість можна до 4 лютого, починайте нове після цієї дати. Цікавтеся продажем та покупкою, плануйте, дізнавайтеся, думайте про ремонти, робіть невеликі ремонти.

Після 29 січня життя пришвидшиться.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – приплив сил, нове, новини, старти. Обережніше з ризиком, травмами, витратами, чужими грошима, боргами, особливо на розвагу, з дітьми, зрадами, коханням. Нове у коханні, творчості, з дітьми, захопленнями та творчістю, іграми, спортом.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Терезів на січень 2022

З 2 до 26 січня – інтелектуальний та творчий тонус.

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, сім’я, будинок.

З 14 січня по 4 лютого – повернення, уповільнення, переоцінка багатьох сфер.

Пік 18 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – сім’я та кар’єра.

З 24 січня до 6 березня – активні у сімейній сфері.

З 26 січня до 14 лютого – важлива інформація про будинок та сім’ю.

Гороскоп опубліковано 16 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,504