Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – грудень 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Багато важливого для сімейної сфери, будинку, рідних. Важливий місяць для особистості та життя, з другої половини переоцінка себе та життя, стосунків, багатства, повернення старого та повернення до старого. Активні у бізнесі, спілкуванні, навчанні. Повторення річного періоду для роботи та здоров’я.

Терезам з гороскопу на листопад 2021 погана вказівка для багатства, можуть бути проблеми у коханні, творчості, розвагах, сім’ї, у грудні вказівка посилиться. З листопада важливий період для сім’ї, стосунків із рідними, бізнесу з нерухомістю. Період багатства.

З 4-12 грудня погані дні для бізнесу, витрат на творчість, кохання, дітей, ризику грошима, сварок, боргів.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – старти, новини, нове. Терезам навчання, поїздки, знайомства, спілкування, бізнес.

З 6-30 грудня важливий період для Терезів. Сильне вплив на психологічний стан, грубість, жорстокість, крайність, скритність, владність, обмани і маніпуляції заради своїх цілей, використання інших – це при поганому. При хорошому – трансформація себе, цінностей, ставлення до багатства та найважливіших відносин у житті (шлюб, довга ворожнеча, партнерство, серйозне кохання). Після 19 грудня до 30-го повторення. У житті ця вказівка погана для стосунків у шлюбі, із сім’єю, із партнерами по бізнесу. Корисна обережність та стримування внутрішньої агресії, якщо не хочете втратити. Проблемні відносини та джерела доходів, проблеми у відносинах із сім’єю у ці дні легко руйнуються. Втрата стосунків та багатства.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року активні, наполегливі, у спілкуванні, навчанні, бізнесі, поїздках. Хороший період розвитку бізнесу, після 19 грудня краще розвивати старий. Гарний час стати лідером у спілкуванні, захищати свої права перед сусідами, знайомими, далекими родичами. Сили для навчання та просування знань.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року інформація, спілкування, новини у сфері сім’ї. Оформляйте документи для нерухомості, цікавтеся продажем та покупкою, плануйте, дізнавайтеся, думайте про ремонти, робіть невеликі ремонти. Купувати та продавати нерухомість можна до 19 грудня, а після з лютого. Вивчайте сім’ю, рідних, спілкуйтеся з ними.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – приплив сил, важлива інформація, результати, завершення чи новий етап. Терезам для віри, ідей, прагнень, вищої освіти та навчання важливому, ставлення до життя, філософії, спілкування, поїздок, важливих новин, знайомств, бізнесу.

З 19 грудня 2021 до 29 січня 2022 року важливий період Терезам. Уповільнення життя, відносин, багатства. Сильна переоцінка себе від зовнішності до цінностей, від планів на майбутнє до повернення до старого. Дуже сильне повернення старого для Терезів, повернеться минуле, самі повернетесь. Займіться собою, розберіться у собі, завершуйте чи відроджуйте старе життя. Поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, відносинах з керівництвом та сім’єю, дорогих покупках та інвестиціях, кредитах, боргах, спадщині, виплатах, податках. Уповільнення у розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, відродження та завершення старого. Терезам вказівка важлива для сімейної сфери та стосунків з рідними. Завершуйте старі ремонти, не починайте нових. Відродіть стосунки із сім’єю, завершуйте старі сварки, знаходьте компроміси. Не купуйте нову нерухомість, але після 30 грудня вказівка стане гарною для старих судів, договорів, завершення покупок у темах нерухомості.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року, повторення важливого періоду для здоров’я та роботи. У грудні та січні ймовірність повторення того, що було з травня до липня. Редагована, оновлена, цитата з гороскопу для Терезів на травень 2021 «… для Терезів буде період масштабних подій у роботі та зі здоров’ям. Період сприятливий в це і в наступні повторення. У роботі для Терезів шанси на нові обов’язки, нову роботу, розвиток знань про роботу. Якщо Ви працюєте на себе, можливо, цей період матиме менший вплив на Вас, але дасть Вам більше клієнтів та проектів. Якщо ви працюєте на когось, тоді ви побачите цей період яскравіше. Ви матимете можливість отримати нові обов’язки на роботі, більше отримувати за свою роботу, буде бажання працювати і розвивати цю сферу. Просіть керівництво про нові обов’язки, доплату за працю, але не про нову посаду. Навчання для роботи, відрядження, суди, знайомства. Цей період не впливає кар’єру. Для здоров’я настануть сприятливі часи, якщо їм займатись, то зможете його покращити та розвинути. Саме час розпочати займатися спортом. Лікуйте свої старі захворювання, хронічні хвороби. Займіться новими корисними навичками.».

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, новини, старти. Для Терезів теми сім’ї, рідні, будинок, нерухомість.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Терезів на грудень 2021

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, нове, старт. Знайомства, навчання, спілкування, подорожі, бізнес.

З 6-30 грудня – зміни у житті, стосунках, багатстві.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року – інформація про сферу сім’ї.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року – активні у навчанні, спілкуванні, бізнесі, поїздках.

З 19 грудня до 29 січня 2022 року – повернення, уповільнення, переоцінка в житті, відносинах, сім’ї, багатстві, нерухомості.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важлива інформація, результати, багато сфер.

З 29 січня до 11 травня 2022 – розвиток у роботі та здоров’ї.

Гороскоп опубліковано 3 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,163