Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – листопад 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Важливий місяць для багатства, видатків, доходів, заробітку, інвестицій, підтримки від інших. Тривалий гарний період для відносин з сім’єю, ремонтів та декору будинку, купівлі та продажу нерухомості. Хороший період для навчання, подорожей, спілкування.

З гороскопу на серпень інтелектуальний тонус, спілкування, інформація, з гороскопу на жовтень 2021 року для Терезів різне.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, старти. Бережіться дурних витрат, стартів неперевірених бізнесів, інвестицій, покупок. Для Терезів пік для багатства, джерел доходів, бізнесу, накопичень, духовних та матеріальних цінностей.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року важливий період для відносин з сім’єю, близькими та далекими родичами, купівлі та продажу нерухомості, поліпшення та декору будинку. Сімейні стосунки розвивайте, змінюйте, поглиблюйте, позбавляйтеся поганих, знайдете хороші компроміси для дорогих. У листопаді період дуже добрий. У грудні період змінить дружбу, плани, становище у суспільстві, усуне, відродить, посилить скандали, кардинальні дії. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нових ремонтів, бізнесу з нерухомістю, відносин з сім’єю. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого. Хороший період для відпочинку Терезам, духовної гармонії, лікування психіки.

З 5 по 24 листопада інформація, новини, знання для багатства, джерел доходів, колекцій, заробітків, бізнесу, відряджень, спілкування з клієнтами. Багато поганих вказівок, уважніше у навчанні, бізнесі, інвестиціях та покупках, не витрачайте зайвого.

З 7-20 листопада черга поганих вказівок на сварки, агресію, втрати, травми, витрати, втрати. Обережніше із сексом, ризиком, розвагами, зрадами, дітьми, операціями, творчістю, спортом, іграми, азартом.

З 9 листопада до 4 лютого, сильніше з 8 грудня до 9 січня, повториться тренд, що був з січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Вперше описаний у гороскопі на січень 2021, часткова цитата: «…цікава та рідкісна вказівка — погана, але Терезам краще. Руйнівно-творча. … Ця вказівка руйнуватиме у Вашому житті слабке та ненадійне, руйнуватиме швидко. Ви й самі бажатимете зруйнувати все, не буде бажання для зміцнення того, що ненадійно і слабо. Але після руйнування у Вас буде бажання побудувати щось міцне та стабільне, багато нових прагнень та бажань. …Так що не бійтеся руйнувати ненадійне та слабке. Руйнування відбуватимуться у багатьох сферах, але найпомітніше це у сфері дітей, питаннях творчості (якщо Ви творча особистість), хобі та розваг, серйозного кохання та дрібних інтриг, азартності, життєвої філософії та віри, фінансів та матеріального… А ось до матеріальних питань, фінансів, боргів, спадщини, допомоги від інших треба поставитися серйозніше, вище ймовірність втрат та обмежень.».

З 10-14 листопада сприятливі дні для бізнесу, роботи, здоров’я, дорогих покупок, допомоги іншим.

З 13 листопада до 7 грудня лише дії, цілеспрямованість, наполегливість дадуть хороші результати з багатством, роботою, стосунками з родиною та близькими родичами, покращення будинку, бізнесом з нерухомості, судами. Терезам сила, інтуїція, цілеспрямованість у діях, харизма, посилення сексуальності.

З 16-21 листопада Терезам харизма, готовність змінювати життя, зовнішність, себе, відносини. Швидкий бізнес, отримання допомоги від інших, розвиток тем боргів, кредитів, виплат, бізнесу з нерухомості, покращення будинку.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – кульмінації, результати, важлива інформація, завершення чи новий етап. Психологічні зміни, хірургічні операції, зміна криз. Багатство, прибутки, колекції, накопичення, витрати, борги, використання інших.

З 24 листопада до 13 грудня сприятливий період для навчання, знайомств, спілкування, поїздок, бізнесу, важливі новини.

З 25 листопада до 2 грудня покажіть свої знання, добрі дні для бізнесу, продажу, публіцистики.

З 26 листопада по 2 грудня сили для бізнесу, заробітків, роботи, допомоги іншим.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Терезів на листопад 2021

Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, багатство, витрати.

З 5 по 24 листопада – інформація про багатство.

З 5 листопада до 6 березня – стосунки із сім’єю, покращення будинку.

З 9 листопада до 4 лютого – обережніше з різним.

З 24 листопада по 13 грудня – важливі новини, спілкування, навчання, поїздки.

Гороскоп опубліковано 30 жовтня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,169