Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – жовтень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Багато сил, активності, енергії, інтелектуальний тонус, товариськість. Важливий і сильний місяць, багато що залежить від Вас, руйнування або творення, сварки з перемогами або поразки, поліпшення старої інформації або проблеми з новою. Два важливих піки завершень і початку. Хороший період для спілкування, бізнесу, поїздок. Період витрат, сварок через гроші, розтрат накопичень, проблем з багатством.

Для Терезів з гороскопу на вересень 2021 тривають дуже важливі періоди.

З 2-14 жовтня багато залежить від Вас, сильна вказівка для творення і руйнування, посилить всю хорошу і погану активність. Енергія, завзятість, егоїзм, войовничість, дратівливість, захист прав, завоювання, реалізація бажань, цілеспрямованість. Сильний ризик, травми, сварки. Легко стояти за своє, захищати себе, нападати на інших. Сама вказівка по зовнішніх подіях руйнівна. Енергію, що йде від Вас, можна і потрібно направити на творення, можна боротися тільки якщо впевнені в перемозі. Легко все руйнувати.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – цей пік важливіше народженим в ці дні, сильніше його дія, їх вчинки, руйнування, агресивніше емоції. Пік новин і нового. Найважливіший для всіх Терезів у 2021 році, щоб почати нове життя, почати грандіозне в житті. Пік поганий для Терезів, вірогідні починання грандіозних скандалів, руйнувань у відносинах, житті, само вираженні, само розумінні. Зовнішні події руйнівні. Фізичні і психологічні травми. Розпочате в цей пік стане кульмінацією в пікі 20 жовтня.

З 7 жовтня до 5 листопада хороший період, успіх, комунікабельність, досягти угоди по бізнесу, знайомствам, недалеким поїздкам, спілкуванню, виступів. Гарний розвиток відносин зі знайомими, не близькими родичами, сусідами. Приємно навчання і спілкування. Нове в бізнесі, поїздках, навчанні краще починати після 18 жовтня.

Після 11 жовтня легше зміцнювати в житті захоплення, ігри, спорт, відносини з дітьми і нову любов. Період переоцінки, затримок, старих проблем був з травня.

З 13-22 жовтня ще одна вказівка на сили і енергію, краще направити їх на грандіозні цілі, реалізацію задуманого, щоб ця енергія не пішла в конфлікти. Помірно займайтеся спортом. Гарна вказівка для розваг, ігор, любові, творчості.

З 15-25 жовтня ще одна вказівка на агресивність, травми, сварки, руйнування. Гірше першої. Найгірше в темах сім’ї, витрат, скандалів, операцій, втрат.

Після 18 жовтня легше реалізовувати великі ідеали в іграх, розвагах, любові, творчості, з дітьми. Період затримок почався в червні.

Після 18 жовтня нові новини, бізнес, знайомства, навчання, спілкування, поїздки, швидка реалізація завдань в цьому. Період затримок почався 27 вересня.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – другий важливий пік, знову стане важливіше тим Терезам, які народилися в ці дні. Пік кульмінацій, рішень, важливих новин, результатів, завершень або нового етапу для розвитку. Терезам для життя і стосунків. Це хороший пік для прийняття остаточних рішень по завершенню.

З 28 жовтня до 1 листопада погана вказівку для розваг, витрат, багатства, азарту, ігор, любові, дорогих покупок, проблеми з репутацією і джерелами доходів.

З 30 жовтня до 13 грудня активність в багатстві, витратах, заробітках, з накопиченнями, джерелами доходів, бізнесом. Енергія для створення, поновлення, руйнувань джерел доходів, накопичень. Вдалого захисту і руйнівних скандалів по бізнесу і багатству. У періоду багато поганих вказівок в першу і другу декади листопада, в першу декаду грудня – це небезпека витрат, втрат, не ризикуйте грошима, азартними іграми, розвагами, інвестиціями. Для Терезів цей період найкраще з 13 листопада по 7 грудня, якщо цілеспрямовано працювати над бізнес відносинами, завданнями, судитися за гроші.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на жовтень 2021

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, сварки, життя.

З 7 жовтня до 5 листопада – спілкування, знайомства, бізнес, навчання.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливі новини, завершення, новий етап, життя і відносини.

З 30 жовтня до 13 грудня – енергія для багатства і бізнеса.

Гороскоп опублікований 27 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,386