Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Початок 2021 року буде складним для Зодіаку, перший квартал, але Терезам і декільком іншим знакам буде легше. У січні і частині лютого головне не ризикувати, обережно водити машину і побоюватися травм, уважно використовувати чужі кошти і менше витрачати, не скандалити через борги. У всьому іншому гороскоп для Терезів хороший, великі і швидкі стимули до змін, початок зміцнення і розвитку свого життя. Хороший місяць для сім’ї. Інтелектуальний тонус для творчого.

У гороскопі на грудень 2020 для Терезів почалися два важливих періоди, до лютого-березня не зовсім приємні, але будуть стимулювати до змін. За 2021-2023 роки ці періоди допоможуть Вам зміцніти і розвинутися.

З 7 січня до 4 березня найнебезпечніший період для Терезів, він вказує на травми, операції, витрати, проблеми з боргами. Найгірше період буде до середини лютого. Найбільша активність в фінансах, вимоги та взяття боргів, витрати, скандали через гроші. В борг намагайтеся поки не брати і не давати, мінімум до 2й декади лютого. Зі спонсорами не скандальте, якщо не будуть допомагати Вам. З боржників через скандали, ймовірно, зможете повернути борги або остаточно втратите. Суди і скандали у спадку, аліментах, боргах і кредитах, виплат краще перенесіть на кінець весни. Не ризикуйте ні грошима, нічим іншим. У цей період зросте схильність до травм і аварій. Бійтеся медичних операцій.

З 7 – 12 січня єдина хороше вказівку для вирішення питань з боргами і витратами, доходами від інших. У ці дні у Терезів невеликий приріст сил, чарівності, активності і цілеспрямованості. Хороші дні для активності у відносинах любовних і сімейних.

З 8 січня до 1 лютого хороший період для розвитку відносин з рідними і вдома. Миріться, спілкуйтеся, дипломатично доводьте і показуйте свої бажання перед рідними, маленькі скандали будуть корисні для з’ясування проблем, розвивайте сімейні зв’язки. У будинку можна змінювати декор і косметичний ремонт, великий ремонт краще не робити. Договору, суди, важливі переговори з питань сім’ї та нерухомості.

З 8 січня до 15 березня більше інтелектуальної енергії, творчих нестандартних ідей. Займіться творчими і колективними проектами, публіцистикою, ораторством. Вчіться новому. Найлегше буде вивчати своє хобі і розваги, групові захоплення. З серйозними проектами, не розвагами, зможете використовувати нестандартні ідеї і осяяння, але період не підходить для інтелектуальної рутинної роботи. Багато дізнаєтеся про своїх дітей, любові, хобі, в лютому про це переоціните свої знання.

З 8 січня до 5 лютого, максимум 13, для світу дні скандалів і агресії. Терезам буде легше, але зростає небезпека травм і витрат. Про всяк випадок, будьте обережніше з дітьми і любовними романами.

З 8 – 13 січня про кохання, дітей, творчості, захоплення дізнаєтеся багато важливого.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15, цікава вказівка для Терезів, дуже рідкісна. Воно погана, але стимулююча на краще в майбутньому. Раптові нові бажання, бажання руйнування того, чим незадоволені, бажання змін в житті і себе, в різних сферах. Ймовірно, те, що з-за незадоволеності у Вас виникне зміна життєвої філософії, виникнуть бажання змін в житті і сферах життєвих. Якщо почнете реалізовувати зараз, то це буде швидко, масштабно, напевно, руйнівно. Але Терези, часто люди які сумніваються, можуть це “розтягнути”. З березня до кінця року зміни будуть проходити м’якше. Тим, чим незадоволені – взимку масштабно зруйнуєте, або м’якше навесні, а потім в 2021 році зможете побудувати нове. Зміни, зростання, будуть відбуватися в багатьох сферах, але най помітне це в сфері дітей, питаннях творчості (якщо Ви творча особистість), хобі та розваг, серйозної любові і дрібних інтриг, азартність, життєвої філософії і віри, фінансів і матеріального. Найгірша ймовірність – це масштабні втрати матеріальні і не тільки, проблеми з боргами, судами, спадщиною, Терезам ймовірність невисока, але обережність не завадить.

Пік 13 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – початок, нові події, новини. Акцент на сім’ї та родичів, будинок. Починайте щось змінювати в будинку, прибрати зайве, перебудову, переїзд, продаж нерухомості. У відносинах з рідними, теж, гарний час для початку змін. Пік не поганий для змін та початків ініційованих Вами. Зовнішні події, якщо принесуть зміни і позбавлення, будуть гірше.

З 22 – 26 січня занепад сил, проблеми в любові й творчості, дітьми.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – раптові, серйозні, масштабні кульмінації, усвідомлення, результати. Пік посилить багато паралельних трендів, буде дуже насичений і швидкий, багато змін, неочікувані події і результати. Пік акцентує зміни в планах, дружбі, творчості, захоплень, кохання, дітей, любовних романів. Менше він торкнеться витрат, обережність з боргами і виплатами не завадить. Бійтеся травм.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31 і буде пару раз повторюватися в 2021 і 2022 році, ще одна цікава і рідкісна вказівка – погана, але Терезам краще. Руйнівно-творча. Схоже на те, що почалося в середині січня. Ця вказівка буде руйнувати в Вашому житті слабке і ненадійне, руйнувати буде швидко. Ви і самі будете бажати зруйнувати все, не буде бажання для зміцнення того що ненадійно і слабо. Але після руйнування у Вас буде бажання побудувати щось міцне і стабільне, багато нового завзяття і бажань. В 2021 році складніше щось побудувати буде, адже вказівка буде повторюватися, а в наступні роки вийде. Так що не бійтеся руйнувати ненадійне і слабке. Руйнування будуть відбуватися в багатьох сферах, але най помітне це в сфері дітей, питаннях творчості (якщо Ви творча особистість), хобі та розваг, серйозної любові і дрібних інтриг, азартність, життєвої філософії і віри, фінансів і матеріального – це, як і в першій вказівці. А ось до матеріальних питань, фінансів, боргами, спадок, допомоги від інших треба поставитися серйозніше, вище ймовірність втрат та обмежень.

З 30 січня до 21 лютого переоцінюйте свої хобі, творчість, стосунки з коханими і дітьми, любовні романи, розваги. Свої знання про це, дізнавайтеся більше про них, повторно починайте або завершуйте. Хороший період для азартних гравців, щоб вчитися глибше розуміти гру, не поспішаючи. Для інших сфер період принесе проблеми і затримки в оформленні документів і їх втрати, переговорів, поїздок, будьте пильні. У перших 3 тижні лютого краще не займатися бізнесом.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – зростуть витрати і ймовірність травм, активність фінансова.

З 8 січня до 1 лютого – покращуйте стосунки з рідними і будинок.

З 8 січня до 15 березня – інтелектуальна енергія.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15 – масштабні зміни.

Пік 13 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на будинок і сім’ю.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на багато що.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31 – руйнування слабкого і ненадійного.

З 30 січня до 21 лютого – переоцінка любові, захоплень, дітей, проблеми з проектами.

Гороскоп опублікований 28 грудня 2020 року – М. Бомбушкар в співавторстві з A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,164