Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Багато активності та реалізації задуманого, прискорення у житті, відносинах, багатстві, сім’ї. Хороші вказівки для роботи, здоров’я, психологічного стану, грошей та підтримки від інших. Більше сил та цілеспрямованості. Період творчої ідеї, інтелектуальний тонус.

Терезам з листопада 2021 та січня 2022 важливі періоди для сімейної сфери.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – старти, новини, нове. Обережніше з початком нового. Небезпека інтриг, зрад, азартних ігор, ризику, травм, витрат. Обмежень, порушень, руйнувань, розчарувань у коханні, статусі, кар’єрі, боргах, грошах, допомоги від інших.

З 5-11 лютого прискорення, швидка реалізація у сімейній сфері, багатстві, боргах, отримання коштів від інших, виплат боргів. Впливайте на рідних, боржників, кредиторів, реалізуйте плани, стійте за себе.

З 7-14 лютого аналізуйте сімейні теми. Погані дні для бізнесу, спілкування. Зміни у знаннях про сім’ю, бізнес, таємниці, духовне, знання.

З 8-27 лютого сприятливі дні для здоров’я, психології, роботи, реалізації завдань, багатства від інших. Займайтеся великим. Гарний час для нових корисних звичок, знань, знайомств, судів, цілей для здоров’я, роботи, чужих грошей, отримання допомоги від інших, звільнень та нової роботи, кредитів, боргів, аліментів.

З 8 лютого до 6 березня активність, цілеспрямованість, наполегливість, готовність розвивати бажане та завершувати незадовільне. Хороші для особистих стосунків, кохання, розваг. Важливий час для відносин із сім’єю, ремонту будинку, судів та договорів з нерухомості. Підходить для бізнесу, робіт, судів, фінансових питань.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, інтелектуальний тонус, добрий для творчості, ораторства, письменства, ділитися ідеями та знаннями з іншими. З цікавістю станете вчити свої ігри, спорт, творчість, все, що цікаво Вам, корисна інформація про це. Спілкування з коханими та дітьми, корисна інформація про них. Підходить для бізнесу. Погані дні із 23-26 лютого.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важлива інформація, рішення, завершення чи новий етап. Хороші дні для дружби, творчості, публіки, суспільства, дітей, любові, розваг, спорту.

З 28 лютого по 6 березня вказівка на травми, аварії, агресивність, втрати. Обережніше із сім’єю, грошима, стосунками, будинком.

Пік 2 березня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, старти, нове. Хороший для стартів у роботі та нової роботи, здоров’я, звичках, з вихованцями.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Терезів на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, кохання, творчість, діти, фінанси.

З 8-27 лютого – розвиток роботи, здоров’я, багатства, боргових тем.

З 8 лютого до 6 березня – активні у стосунках, сім’ї, багатстві.

З 15 лютого по 10 березня – творче мислення.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливе для кохання, дітей, друзів, творчості.

Гороскоп опубліковано 3 лютого 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,385