Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Гороскоп на березень один з найбільш важливих для Терезів у 2021 році, важливий пік і початок важливих періодів для сфери відносин, яка для Терезів важлива. Енергії в березні і квітні буде більше, активності. У березні займіться своїм здоров’ям, роботою, відносинами. Найголовніше – приймайте рішення про своє життя.

Для Терезів в січні і лютому почалося багато вказівок, всі вони закінчаться в гороскопі на березень, одна з них ще буде повторюватися в 2021 році.

З 4 березня до 23 квітня більше енергії, впевненості в своїх ідеях і прагненнях, дій по досягненню прагнень, дій по просуванню своїх ідей. Чужим ідеям виникне невеликий опір, сильніше якщо Вам будуть намагатися їх нав’язати, тоді будете скандалити. Будете скандалити, якщо хтось не братиме до уваги Ваші ідеї і прагнення, в цьому році скандали корисні. Розвивайтеся інтелектуально, філософськи, духовно. Руйнуйте старі погляди на життя і будуйте нові. Сили для навчання новому, для великих обсягів інформації, розвитку своїх знань. Період хороший для судів і захисту своєї правди, хоча зі скандалами обачність не завадить. Ставайте провідником ідей, наставником, гуру, для інших людей. Активні будете в стосунках з наставниками, іноземцями, учнями.

З 9-15 березня розважайтеся і відпочивайте, дні романтики і кохання, сильні любовні романи на роботі і з ними будьте обережні. Поки краще не займатися важливим на роботі, бізнесі, витратами.

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, нові бажання. Обережніше з обманами, зрадами, нездійсненними мріями, лінню, в ці дні цього буде багато. Приділіть увагу роботі і здоров’ю. Бережіть здоров’я, приховані та хронічні хвороби, неправильні діагнози, помилкове лікування. Здоров’ям займіться, обережно і уважно діагностуйте, після починайте лікування. В роботі починайте творчі проекти, допомагайте колегам. Починайте відносини з клієнтами, наймайте нових співробітників. До серйозних проектів, клієнтам, співробітникам, ставитеся серйозніше і не поспішайте, поки у всім не розберетеся.

З 15 березня до 4 квітня інформація про роботу і здоров’я. Багато розмов на роботі, відряджень, угод, хороший період для різних нетривалих завдань. Вчіться новому, проходьте курси. Заводьте знайомства з клієнтами, шукайте і дізнавайтеся про нову роботу або завдання, проводите співбесіди. Займіться вивченням здоров’я, лікуванням, діагностикою, способами лікування, пошуком докторів.

З 18-25 березня енергія для складних завдань, досягнення цілей, зміцнення і розвитку, просування ідей.

З 18 березня до 3 квітня найбільше енергії і привабливості, активності, вітальності, буде в ці дні в березні і квітні, займіться відносинами, покажіть себе партнерам, хороші дні для судів і скандалів.

З 22-26 березня не скандальте на роботі, краще не брехати, проблеми зі здоров’ям.

З 21 березня до 14 квітня важливий період для розвитку всіх важливих для Вас відносин. Оновлення відносин, початок нових, з’ясування відносин, скандали будуть легше і результативніше. Треба відновлювати відносини або завершувати їх. Весь цей період в березні і квітні будете активні в стосунках. До 10 квітня період буде хорошим, займіться розвитком відносин. У відносинах намагайтеся більше вимагати, але можна йти на компроміси. Ймовірно, почнуться нові важливі відносини, в квітні ймовірність вище. Починайте і розвивайте стосунки ділові, любовні, шлюбні, ворожнечу. У судах більше успіху, особливо до 3 квітня, максимум до 9 квітня. Виступайте, проводьте переговори, укладайте договори, суди.

Пік 28 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це другий чи третій за важливістю пік в гороскопах для Терезів на 2021 рік. Пік завершень, звісток, рішень, кульмінацій. Найважливіше будуть події в сфері відносин і Вашому житті, Вашої самоідентифікації, уявлень про себе і відносинах. Розберіться в собі і відносинах, що отримуєте і даєте. Завершуйте або переходьте на новий рівень, у відносинах, собі, своїх бажаннях. Дні дуже емоційні, багато енергії і харизми. Буде сильне бажання любові і розваг, суперництва, обережніше з зрадами. У ділових відносинах саме час розібратися в тому, що Ви даєте і отримуєте, чи потрібен Вам партнер, шукати іншого, завершувати партнерство, натиснути на партнера. Скандали – можна завершувати або посилювати. У Вашому житті будуть кардинальні бажання і, ймовірно, події в ці дні, завершення, розберіться в собі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – енергія, реалізовуйте і просувайте ідеї, вчіться і розвивайтеся.

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, здоров’я і робота.

З 15 березня до 4 квітня – здоров’я і робота.

З 21 березня до 14 квітня – нове і розвиток відносин.

Пік 28 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – усвідомлення, результати, рішення, важливі події в житті та відносинах.

Гороскоп опублікований 5 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169