Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Гороскоп для Терезів на лютий буде одним з кращих в році, загальні погані вказівки (тренди) будуть для Вас слабкіше. Найгіршими будуть вказівки на витрати, любов, скандали, скандали через чужі і свої гроші, сварки з дітьми, аварії, але це все зможете уникнути, будучи обережними і готовими до компромісів. Місяць дасть період для любові і творчості. Інших нових періодів не буде, багато триває з січня. В самому кінці період для роботи і здоров’я. По 21 лютого більше відпочивайте, завершуйте і переробляйте старі проекти, не починайте нові. Намагайтеся менше витрачати і використовувати чужі гроші в лютому.

У гороскопі для Терезів на січень почалися вказівки (тренди і періоди), які триватимуть частину лютого та березня.

З 1 до 25 лютого період для розвитку любові і творчості. Харизма і привабливість для Терезів. Буде велике бажання розваг і відпочинку, багато творчої енергії, любовний настрій, постарайтеся відпочивати і розважатися. Відновлення і розвиток любовних почуттів, зможете забути стару любов, сильніше закохатися в привабливу для Вас людину. Розвивайте відносини з коханими і дітьми, миріться, відновлюйте і оновлюйте. Розвивайте творчість та хобі. Успіх в спільних розвагах і розважальних заходах. Трохи успіху в азартних іграх. У періоду будуть лише 2 погані вказівки з 4-8 і 17-22.

З 4-8 лютого погані дні, перепади настрою, депресія і дратівливість, вказівки на витрати і фінансові проблеми, проблеми у відносинах, найбільш проблемними будуть любовні романи.

З 9-13 лютого найкращі і щасливі дні в цьому місяці для Терезів. Оптимізм, віра, стежте за інтуїцією і осяяннями про майбутнє та про багатство, відносини, любов, дітей, творчість, захоплення. Вдалі дні для відносин і багатства, розваг, азартних ігор, творчості.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – приріст енергії, новини, нове. Час позбавлятися від творчості, захоплень, любовних романів, які Вас не влаштовують, набридли Вам. І час починати нове. Обережність з витратами на творчість, любов, дітей, захоплення в ці дні не завадить.

З 13-17 лютого новини і творча інтелектуальна енергія, публічні виступи, навчання інших.

З 17-22 лютого буде скандальні, найсильніші скандали в любові, з дітьми, по боргах і підтримки від інших. Вказівки на витрати і втрати, обережніше з крайністю у витратах і допомозі іншим або вимогам до інших про допомогу, спадщиною, боргами, чужими грошима, азартними іграми.

З 21-28 лютого гарна вказівка для активних дій і змін в сімейній сфері, в питаннях боргів, отримання підтримки від інших людей, виплат, витрат. Сила волі для досягнення поставлених цілей в сімейній сфері і фінансової. Вказівка підходить для заняття психологією, зміни свого психологічного стану, сексуальності, стресів. Хороші дні для операцій.

З 25 лютого до 21 березня хороший період для відносин на роботі і поліпшення здоров’я. Займіться здоров’ям, лікуванням хронічних хвороб, зовнішністю, психологічним станом. Косметичні процедури, дієти, зміна зовнішності принесуть результати. Укладайте медичні договори, проведіть переговори з докторами. Робота буде приносити більше задоволення і більше бажання працювати. Відносини на роботі з клієнтами, співробітниками, іншими людьми, в цей час можна розвинути і поліпшити. Романи на роботі або більш тісне робоче співробітництво. Спільні проекти, вирішення питань з існуючими клієнтами та співробітниками. Пошук партнерів для проектів, найм або звільнення співробітників. Можна звільнятися самим, просити про підвищення оплати праці, оформлення трудового договору або тимчасового контракту, проходження співбесід.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, кульмінації у подій, важливі новини та інформація. Приділіть увагу роботі і здоров’ю, таємницям, духовному, відпочинку. Завершуйте проекти, проходьте останні співбесіди, вирішуйте і думайте про своє майбутнє на роботі, покажіть себе клієнтам і керівництву. Займіться здоров’ям, якщо буде можливість в ці дні для відпочинку – використовуйте її. Час підвести невеликі підсумки у своєму житті. Займіться таємними вчинками і бажаннями. Відпочивайте духовно.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – розваги, любов, діти.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – нове, розваги, любов, діти.

З 25 лютого до 21 березня – робота і здоров’я, відносини в цих сферах.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, акцент на роботу, таємниці, здоров’я, духовне.

Гороскоп опублікований 1 лютого 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,387