Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – січень 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Використовуйте терпіння, філософію, роздуми для праці над проблемами у житті. Для філософії, цілей, ідеалів, віри, змін себе та саморозвитку, закордону, бізнесу в гороскопі на січень маса важливих вказівок. Краще не розпочинати новий бізнес, дорогі покупки, завершуйте старе. Період для інформації про кар’єру та статус. З кінця гороскопу на січень період для переучування та саморозвитку, нові знання у лютому.

До кінця січня повільний розвиток життя, багато переоцінки, повернення, період почався ще в гороскопі на грудень 2021 року для Тельців. З гороскопу на листопад до лютого погана вказівка на руйнування у житті, кар’єрі, статусі, посилиться у грудні та січні, боріться з руйнуваннями терпінням та компромісами.

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – швидкий приріст сил, активності, готовності змінювати та починати те, що раніше не наважувалися. Нове, старти, новини. Тільцям для змін себе, життя, планів, ставлення до життя. Хороший для нових знань, навчання, поїздок, закордонів, судів, публічних виступів. Після завершення піку різкий спад сил до кінця січня.

З 2 до 26 січня інформація про роботу, професію, кар’єру, статус, репутацію, цілі, навчання, відрядження. Все нове краще починати до 14 січня, потім завершувати старе та відкласти початок нового до лютого. Період корисний для курсів, спілкування з керівництвом, ділитися ідеями з клієнтами та керівництвом, знайомитись та розвивати зв’язки з тими, від кого залежить Ваша кар’єра та статус. Використовуйте зв’язки та знання для кар’єри та статусу. Дуже погана вказівка із 10-18 січня.

З 9-14 січня обережніше зі скандалами, обманами, видатками.

З 10-18 січня погана вказівка на поспішність, руйнування, егоїзм у роботі, відрядженнях, навчанні для професії, кар’єрі, репутації, спілкуванні з керівництвом та клієнтами. Психологічні та фізичні проблеми.

З 14 січня до 4 лютого для всіх це проблемний період для нового у бізнесі, роботі, поїздках, навчанні, з новим у документах, знайомствах, бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважніше з різною інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, різне з документами. Повернення старих контактів. Бережіть здоров’я, посиляться хронічні захворювання. Для Тельців цей період дасть переоцінку, повернення, уповільнення в новому на весь період у грошах, дорогих покупках, багатстві, коханні, зрадах, творчості, ризику, азарті, з дітьми. У період з 14 до 26 січня у кар’єрі, статусі, відрядженнях, курсах для спеціальності, важливих бізнес-завданнях, спілкуванні з керівництвом та клієнтами. У період з 26 січня до 4 лютого у серйозному навчанні, закордоні, публічних виступах, просуванні ідей, вірі, відношенню до життя та цілей у житті.

Пік 18 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – завершення чи новий етап, результати, важливі новини. Добре змінювати, позбавлятися, відроджувати свої плани на життя, важливе навчання, віру, прагнення, ідеали, впливати на ідеї інших людей, публічно виступати. Важливий для знань, знайомств, подорожей, бізнесу. Новий бізнес, знайомства, навчання не починайте.

З 18 січня швидше розвиватимуться руйнування та зміни у житті. Більше нового, завершення старого.

З 20 січня до 8 лютого дуже добрі дні для Тельців, харизма, гармонія. Ослаблення проблем у житті, рішення за допомогою компромісів, цілеспрямованості, терпіння, стосунків та грошей. Хороші дні для кохання, творчості, відпочинку та розваг. Для бізнесу та роботи дні гірші. Розвиток цінностей духовних та матеріальних, дорогі покупки краще після 4 лютого. До 29 січня більше старого, краще дні для старого, у коханні, стосунках, багатстві, судах, вирішенні проблем. Після 29 найкраще для нового.

З 24 січня до 6 березня більше фізичних сил, цілеспрямованості, реалізації задуманого. Добре знищувати у житті старі ідеї та ідеали, недосяжні цілі, оновити життя. Хороший період для саморозвитку, розвивайтеся фізично та інтелектуально. Сили для просування ідей, впливу інших. Буде дуже вдалий час у лютому для публічності, відносин, бізнесу, роботи.

З 26 січня по 14 лютого повторення періоду, який був з 13 грудня до 2 січня. Хороший період для самоосвіти, публічних виступів, поїздок, навчання, спілкування, навчання інших. Багато важливих новин. Інтелектуальний тонус. До 4 лютого краще зайнятися старим, після 4 можна розпочинати нове.

Після 29 січня життя прискориться, нові бажання, віра, цілі, ідеали, прагнення. Нова самооцінка.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливий для руйнувань та змін у житті та кар’єрі пік. Пік нового, новин, стартів. Все буде швидко. Тільцям для кар’єри, професії, репутації, зовнішності, життя, стосунків, планів на майбутнє, стимули до змін.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Тельців на січень 2022

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, віра, знання, духовне, ідеали.

З 2 до 26 січня – інформація для кар’єри та статусу.

З 14 січня до 4 лютого – багато сфер переоціните, повернеться, нове сповільниться.

Пік 18 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – знання, новини, поїздки, віра.

З 24 січня до 6 березня – активні у саморозвитку, просуванні, фізичні сили.

З 26 січня по 14 лютого – поїздки, навчання, інтелектуальний тонус.

Гороскоп опубліковано 20 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,493