Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – грудень 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Багато змін, втрат, переоцінок. Якщо пощастить після втрат, зміниться Ваше ставлення до життя. Повернення старого. Гарним буде інтелектуальний тонус.

Багато поганого посилено в гороскопі на грудень та січень, продовження з гороскопу для Тельців з листопада 2021 до лютого 2022 року. У минулому гороскопі почалося й інше.

З 4-12 грудня грандіозні скандали, травми, руйнування. Гірше для кар’єри та стосунків.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, старти. Психологічні зміни, сексуальні теми, таємниці, езотерика. Борги, витрати, виплати, отримання грошей та допомоги від інших.

З 6-30 грудня Тельцям вказівка легша. Зміна цінностей у житті, ставлення до життя, важливі втрати. Зачепить відносини, багатство, бізнес, таємниці, здоров’я, зовнішність, роботу. Ви станете грубіше, готові до кардинальних змін, усунення. Сильніше ревнощі і сексуальність. Добре позбавлятися в житті.

З 13 грудня по 24 січня бійтеся травм. Зростуть витрати. Активні в захисту своїх фінансових прав. Обдумано беріть у борг. Можна просити про допомогу та підтримку. Зросте сексуальність. Сильніше сварки з боржниками та кредиторами.

З 13 грудня по 2 січня інтелектуальний тонус. Хороший період для самоосвіти, публічних виступів, поїздок, навчання, спілкування, навчання інших. Хороший для бізнесу, новий до 19 грудня, а для старого після. Багато важливих добрих новин.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – корисна інформація, результати, завершення чи новий етап. Витрати, доходи, психологічні зміни, позбавлення в житті, операції.

З 19 грудня до 29 січня уповільнення у житті, переоцінка життя і себе, багато в чому повернення до старого, повернення минулого. Повернення старого у зовнішність. Повернення старого до оцінки життя, ставлення до життя. Поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, відносинах з керівництвом, відносинах з учнями та вчителями, наставниками, дорогих покупках та інвестиціях. Уповільнення у розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, відродження та завершення старого. Тільцям повернення старих судів, стосунків із іноземцями, покровителями, наставниками, учнями. Будь-який новий бізнес не починайте до лютого.

З 29 грудня по 11 травня 2022 року, та з 28 жовтня по 20 грудня 2022 року, повторення важливого періоду для дружби, планів, суспільства. У грудні та січні вірогідність повторювання того, що було з травня до липня в 2021 році. Відредаговано, оновлено, цитата з гороскопу для Тельця на травень 2021 року «… цей період принесе вам більше полегшення. … масштабно вплине на розвиток дружби, планів, громадської активності. Ви матимете багато планів, ідей на Ваше майбутнє, новий погляд на своє далеке майбутнє. Позбудетеся незадовільних планів. У Вас буде розвиток сфери дружби, нові друзі та покращення дружби. А якщо дружбу неможливо покращити, то зможете її позбутися. Цей період оновить Вашу дружбу та публічне життя. У громадському житті багато подій, виступів на публіці, участь клубного життя. Стайте членом клубу або громадської організації. Можете стати політиком або більше цікавитись політикою. Як мінімум просто більше часу присвячуватимете друзям, планам, суспільству, масштабно перегляните ці сфери. Цей період навіть трохи згладить негативні вказівки, адже буде віра у майбутнє…».

Пік 2 січня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – швидкий приріст сил, активності, готовності змінювати та починати те, що раніше не наважувалися. Нове, старти, новини. Тільцям для змін себе, життя, планів, ставлення до життя. Хороший для нових знань, навчання, поїздок, закордонів, судів, публічних виступів.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Тельців на грудень 2021

Пік 4 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, витрати, доходи, зміни.

З 6-30 грудня – сильні зміни щодо оцінки себе, життя, віри, стосунків, багатства.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року – сили для витрат, боротьби за фінанси, психологічних змін.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року – інтелектуальний тонус.

З 19 грудня до 29 січня 2022 року – повернення, переоцінка, затримка в житті, відносинах, життєвій філософії, багатстві.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап у доходах та витратах, психології.

З 29 січня до 11 грудня 2022 року – розвиток становища в суспільстві, дружбі, планів.

Гороскоп опубліковано 5 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,412