Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


До березня місяця хороші гороскопи, все погане завершиться на початку лютого. Важливе для кар’єри та сім’ї. Інформація та комунікація з кар’єри та статусу. Гарні вказівки для дружби, цілей, планів, публічності, навчання.

Зі старих, Тельцям, гороскопів на листопад 2021 та січня 2022 продовжуються харизма, публічність, сили, активність, віра. З листопада 2021 року погана вказівка, пік у грудні та січні, останній пік на початку лютого і різко завершиться.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливий для руйнувань та змін у житті та кар’єрі пік. Пік нового, новин, стартів. Все буде швидко. Тільцям для кар’єри, професії, репутації, зовнішності, життя, стосунків, планів на майбутнє, стимули до змін. До 6 лютого обмеження та їх руйнування.

З 5-11 лютого маса сил для змін та реалізації всього задуманого. Найкраще для навчання, судів, публічної активності, розвитку себе, зміни свого життя, боротьби, руйнування поганого.

З 7-14 лютого добрі дні для аналізу, серйозного навчання, публічних виступів, таємного впливу на думки інших. Глибоко розібратися в питаннях, що цікавлять, проводити переговори, допитувати.

З 8-27 лютого відмінні дні, везіння, оптимізм, віра, маса сил, активність, готовність до великих змін у житті, крупних планів та цілей. Змінюйте життя та себе. Підходящі дні для дружби, громадської активності, судів, роботи, здоров’я, планів, багатства, різних змін та нових починань.

З 8 лютого до 6 березня сприятливі дні для публічності, судів, виступів, навчання. Гарні дні для спільних цілей. Дні харизми, сили, цілеспрямованості, гармонії, реалізації бажань для Тельців. Посилення любові та сексуальності, активності у ділових та особистих відносинах. Пригожі для роботи, здоров’я.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, інформація про роботу, професію, кар’єру, статус, репутацію, цілі, навчання, відрядження. Період корисний для курсів, спілкування з керівництвом, ділитися ідеями з клієнтами та керівництвом, знайомитись та розвивати зв’язки з тими, від кого залежить Ваша кар’єра та статус. Використовуйте зв’язки та знання для кар’єри та статусу. Дуже погана вказівка із 23-26 лютого.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливі новини, рішення, результати, завершення чи нова віха. Кар’єра, досягнення, репутація, статус, сім’я, будинок, нерухомість, місце проживання.

З 28 лютого до 4 березня сприятливі дні для публічності, виступів, спілкування, реалізації спільних планів.

З 28 лютого до 6 березня багато сил для зміни та розвитку свого ставлення до життя, цілей, знань.

Пік 2 березня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, старти, нове. Дружба, плани, суспільство. Великі зміни.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Тельця на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, кар’єра, статус, досягнення.

З 8-27 лютого – добрі дні.

З 8 лютого до 6 березня – добрі дні.

З 15 лютого до 10 березня – комунікація та інформація для кар’єри та статусу.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливе, кар’єра, сім’я.

Гороскоп опубліковано 5 лютого 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,172