Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – січень 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Багато переоцінки та повернення у відносинах, багатстві, кар’єрі. Хороший для старого бізнесу, поганий для нового. Період сил для грошей, багатства, роботи. Період спілкування, навчання, найважливіших новин.

У гороскопі на грудень 2021 року для Стрільців розпочався річний період для сім’ї та будинку, оцінки себе та життя. У гороскопі на листопад для багатства. З минулих місяців йдуть інші вказівки.

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини. Пік початку заробляння грошей, інвестицій, джерел доходів, зміни роботи, початку завдань. Але краще розпочинати старе, а не нове, перепочинати вдруге. Можна робити повторні дорогі покупки, але не нові. Переукладати договори для багатства.

З 2 до 26 січня до 14 січня нове, потім краще для старого. Невеликий інтелектуальний тонус, вчіться, пишіть, діліться знаннями, курси, спілкуйтеся, важливі новини, поїздки, знайомства. До 10 січня хороший для бізнесу, роботи, нові договори краще не укладати, не робити дорогі покупки.

З 9-14 січня – дні обманів, таємних скандалів, зрад, розсіяності в діях, дурної бравади.

З 10-18 січня обережніше зі спілкуванням, роботою, здоров’ям, документами, бізнесом. Не поспішайте, плануйте, обмірковуйте.

З 14 січня по 4 лютого важливий період для Стрільців, переоцінка існуючого, затримки з новим, повернення старого. Весь період для Вас вплине на теми відносин, ворожнечі, конкуренції, шлюбу, цілей у житті, кар’єри, повернення старого для цих тем та затримки у розвитку нового. До 26 січня – знань, бізнесу, знайомств. Після 26 січня – багатства, доходів, праці, цінностей духовних та матеріальних. Для всіх це проблемний період для нового у бізнесі, роботі, поїздках, навчанні, з новим у документах, знайомствах, бюрократії. Краще не робити дорогі покупки, особливо техніки та «інформації», нового навчання, нового оформлення документів. Корисно бути уважніш з будь-якою інформацією. Добре завершувати або повторно розпочинати старе навчання, переговори, будь-що з документами. Повернення старих контактів. Бережіть здоров’я, посиляться хронічні захворювання.

Пік 18 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важлива інформація, результати, завершення чи новий етап. Доходи, багатство, інвестиції, витрати, борги, чужі гроші, податки, спадщина. Добре завершувати старе чи відроджувати. Не ризикуйте своїми грошима та витратами. Небезпека фізичних травм, психологічних криз.

З 20 січня по 8 лютого хороші дні для роботи, багатства, відносин. До 29 січня швидко переукладати договори, повторно здійснювати інвестиції, повторно розвивати відносини з клієнтами та співробітниками. Після 29 січня добре розпочинати нове. Дорогі покупки до 4 лютого краще не робити.

З 24 січня до 6 березня активні у зароблянні грошей та витратах, оновлення джерел доходів та витрат. У бізнесі та дорогих покупках нове краще починати після 4 лютого. Весь період стійте за свої права на багатство, вимагайте оплати праці, займіться складною роботою. Витрачатимете і зароблятимете багато. Важливі переговори, договори, суди та скандали щодо грошей плануйте на лютий.

З 26 січня по 14 лютого повторення періоду, який був з 13 грудня до 2 січня. Важливі новини, корисна інформація про бізнес, багатство, джерела прибутків, інвестиції. Вчіться заробляти гроші, інвестувати. До 4 лютого повернення старого, затримка нового, переоцінка існуючого. Після 4 лютого час для нового.

У гороскопі на лютий перший пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – новини, старти, нове. Все несподіване та швидке. Знайомства, подорожі, навчання, робота, здоров’я. З роботою та здоров’ям обережніше.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Стрільця на січень 2022

Пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – багатство.

З 2 до 26 січня – спілкування, навчання, подорожі, бізнес.

З 14 січня до 4 лютого – багато повернеться, переоціниться, нове затримається.

Пік 18 січня, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – витрати та багатство.

З 24 січня до 6 березня – активні у багатстві.

З 26 січня до 14 лютого – знайомства, подорожі, навчання, бізнес.

Гороскоп опубліковано 15 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,377