Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – грудень 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Важливий місяць для нового та завершень у житті та стосунках. Річний період для сім’ї. Багато для бізнесу, багатства, покупок. Зростання сил, активності, просування, перестройки світу під себе.

У гороскопі для Стрільців на листопад 2021 року почалося багато. З минулого гороскопу важливий період багатства.

З 4-12 грудня шкода таємниць, сварок, обманів, пліток, погані дні для подорожей, бізнесу, спілкування.

Пік 4 грудня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – найважливіший пік на рік, емоційний, нові бажання, швидкі зміни. Стрільцям нове у житті, важливі новини, грандіозні старти. Пік гарний.

З 6-30 грудня нейтральна, для Стрільців ближче до поганого, вказівка для багатства та стосунків. Ризик, ревнощі, жадібність, використання інших, динамічні зміни, кардинальні вчинки, зради – це за поганого. За хорошого – глибоке розуміння стосунків та багатства, відродження, зміцнення. Найкраще берети свої гроші та стосунки, не ризикувати. Позбавлятися від поганого.

З 10-14 грудня погані дні для обманів, лінощів, мрій, проблем з репутацією, сім’єю, зрадами, занепад віри, низька етика.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року маса сил, активна діяльність, швидкі старти. Нетерпіння до обманів, образ, тиску. Посилення скандалів, руйнування незадовільного. Захист себе та боротьба з ворогами. Багато фізичних сил, сексуальних. Запальність у характері, поспішність. Гарний період для спорту, багатозадачності, реалізації цілеспрямованості. У чоловіків Стрільців посилення чоловічих якостей, привабливість для жінок, впевненість у собі.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року важливі новини, корисна інформація про бізнес, багатство, джерела доходів, інвестиції. Для нового бізнесу та дорогих покупок період добрий до 19 грудня. Вчіться заробляти гроші, інвестувати.

З 17-22 грудня найкращі дні для Стрільців у грудні, удача, успіх, везіння. Гарні для судів, поїздок, бізнесу, реалізації великих завдань та цілей, саморозвитку, планів на майбутнє, публічності.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – другий за важливістю пік, емоційний, метушливий, енергійний. Прийняття важливих рішень, важлива інформація, результати, завершення чи новий етап. Важливі відносини, суди, шлюб, життя, ідеї про себе, плани майбутнє, ідеали, прагнення.

З 19 грудня 2021 до 29 січня 2022 року поганий час для нового у важливих відносинах, бізнесі, судах, договорах, відносинах з керівництвом, дорогих покупках та інвестиціях. Уповільнення у розвитку існуючого. Для перерахованого гарний час для рестарту, переоцінки, відродження та завершення старого. Стрільцям дуже важливий для багатства, перегляд, уповільнення, повернення, депозитів, накопичень, інвестицій, повернення старих важливих клієнтів, проблеми з новими клієнтами, відродження старих джерел доходів та проблеми з новими.

З 26 грудня до 2 січня 2022 року хороші дні для складних завдань, зміцнення себе, репутації, кар’єри, серйозного бізнесу в старому, навчання, спілкування.

З 29 грудня до 11 травня 2022 року, повторення важливого періоду для багатства та цінностей. У грудні та січні ймовірність повторення того, що було з травня до липня. Редагована, оновлена, цитата з гороскопу для Стрільця на травень 2021 «…триватиме помітний період для Стрільців. Період сприятливий і не дуже, все залежить від персональних гороскопів. Період вплине на Вашу сферу сім’ї, Ви можете вирішити переїзд, почати думати про переїзд, купувати або продавати нерухомість, почати масштабний ремонт будинку, якісь важливі події з членами сім’ї. Спробуйте розвинути свою сімейну сферу, якщо є можливості, принаймні ставтеся до неї відповідально. Стрільці часто блукачі по світу, можливо в цей період буде більше поневірянь, але все одно будуть масштабні події з будинком та сім’єю. Плануйте покупку нерухомості на 2022 рік. Цей період впливатиме на Ваш стан, Ви будете хотіти від життя більшого, намагатись отримати від життя більшого. Може бути сприятливо, дасть Вам більше віри та надій. А може бути негативно – безпідставний оптимізм, лінь, потурання своїм слабкостям. У будь-якому випадку цей період помітно вплине на Вас, буде зміна життя, зміна самооцінки. Намагайтеся не розпорошуватися, концентруватися на своїх цілях та бажаннях, беріться тільки за те, що ясно бачите, як досягти. У Вас буде велике зростання, навіть фізично Ви можете набрати зайву вагу, не те що вже в самооцінці та впевненості в собі, але використовуйте це зростання для корисного та найближчого.»

Важливі дати та періоди у гороскопі для Стрільця на грудень 2021

4 грудня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – новини, нове, старти, важливе у житті та для Вас.

З 6-30 грудня – зміни у багатстві та стосунках.

З 13 грудня до 2 січня 2022 року – інформація для багатства, джерел доходів.

З 13 грудня до 24 січня 2022 року – сили, цілеспрямованість, боротьба.

Пік 19 грудня, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – важлива інформація, завершення чи новий етап, стосунки та Ваше життя, Ви.

З 19 грудня до 29 січня 2022 року – перегляд, затримка, повернення в багатстві та відносинах.

З 29 грудня до 11 травня 2022 – важливий період для сімейної сфери та Вашого життя.

Гороскоп опубліковано 3 грудня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,163