Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – лютий 2022 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Важливий, добрий, місяць для багатства, бізнесу, грошей, ймовірні витрати, втрати, наприкінці гороскопу. Хороший для великого в сімейній сфері та нерухомості, роботі та здоров’я.

Для Стрільців з гороскопу на листопад 2021 року важливий період для багатства, що дає можливості заробляти гроші, розвивати ділові відносини, накопичувати. З січня 2022 року період сил для заробітку, роботи, боротьби за права на багатство, витрат на свої бажання. З минулого місяця багато інформації про багатство та доходи.

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – несподіване, ймовірно руйнівне чи обмежуюче, нове, новини, старти. Новини, знайомства, подорожі, навчання, бізнес.

З 2-6 лютого серйозніше з бізнесом, навчанням, поїздками, знайомствами, спілкуванням, публічними виступами.

З 5-11 лютого сили для бізнесу та роботи, здоров’я, швидкого вирішення проблем, реалізації завдань, розвитку. Гарні дні заробляти гроші, розвивати бізнес та роботу.

З 7-14 лютого обережніше з переговорами та угодами. Не ризикуйте з інформацією щодо багатства, інвестицій, доходів. Більше аналізуйте дані про багатство.

З 8-27 лютого дні прискорення у житті Стрільців, хороших великих і швидких змін та розвитку. Розвивайте сімейні теми, будинок, нерухомість, стосунки з рідними, добрі дні для швидких та великих змін. Хороші дні для роботи та здоров’я, великих цілей.

З 8 лютого до 6 березня заробляйте гроші, інвестуйте, захищайте свої права на доходи і багатство, сперечайтеся з конкурентами, судіться, розривайте погані контакти, розвивайте відносини з клієнтами, робіть серйозні покупки. Сили для заробітку та витрат грошей. Гарні дні для особистих та ділових стосунків.

З 15 лютого до 10 березня повторення того, що було з 2 до 26 січня, невеликий інтелектуальний тонус, вчіться, пишіть, діліться знаннями, курси, спілкуйтеся, важливі новини, поїздки, знайомства. З 23-26 лютого обережніше з роботою та відрядженнями.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важлива інформація, результати, рішення, завершення чи новий етап. Гарний пік для спілкування, поїздок, закордону, бізнесу, знайомств, публічних виступів, судів, курсів та вищої освіти, необхідних новин.

З 28 лютого по 6 березня не ризикуйте грошима, джерелами доходів, інвестиціями. Сварки від грошей. Дні видатків, травм.

Пік 2 березня, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, новини, старти. Хороший для сім’ї, будинку, нерухомості, початку переїздів та ремонтів, допомоги сім’ї чи прохань про допомогу.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Стрільця на лютий 2022

Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, погані дні, новини, поїздки, знайомства, бізнес, навчання.

З 8-27 лютого – прискорення у житті, роботі, сім’ї, здоров’я.

З 8 лютого до 6 березня – робіть багатство, захищайте свої права.

З 15 лютого до 10 березня – дні комунікації та навчання.

Пік 16 лютого, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, сімейна сфера.

Гороскоп опубліковано 2 лютого 2022 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,164