Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіона – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


З вересня почнуться важливі періоди для Скорпіонів. Важливий період для сфери відносин, цінностей, багатства, в цих сферах сильні бажання, важливі події. Період занепаду фізичних сил, відокремленості, таємної активності. Переоцінка таємниць, духовного, містики, обманів, секретів, самотності, течії життя минулого.

Для Скорпіона з липня і серпня 2021 року тривають різні періоди.

З 3-9 вересня сили, діяльність, вплив на інших в бізнесі, спілкуванні, настановах.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, старт. Несподівані, раніше відкладені, хороші швидкі зміни у відносинах, розвитку або розриву, початку для судів, розлучень, початку бізнесу і особистих відносин. Хороший пік для початку нової життєвої філософії, віри, бізнесу, навчання важливого, вищого навчання, питань закордону.

З 10 вересня до 7 жовтня сильний період для Скорпіонів, важливий для відносин і багатства, поганий з самого початку, трохи краще в кінці вересня і жовтні. Період дасть харизму, посилить звабливість, бажання управляти і володіти іншими. У відносинах особистих обережніше з зрадами, розривами, порушеннями етики. Посилиться незадоволеність відносинами, готовність до крайнощів у відносинах. Період хороший для розриву поганих відносин, поганий для збереження. У бізнесі не порушуйте правила, можете стати жертвою обманів. Не час для судів, дорогих покупок, інвестицій, обманів інших з фінансами, ризику в бізнесі. Бажання ризикувати, обманювати, управляти, використовувати інших. Період важливий жінкам Скорпіонам, вплив на їх самооцінку, впевненість в жіночності, ставлення до зовнішності, стилю, привабливості для чоловіків. Для жінок Скорпіонів період поганий для самооцінки, розчарування в зовнішності, крайні зміни стилю і зовнішності, які можуть розчарувати. Для чоловіків жінки Скорпіони стануть дуже привабливі, зради, любовні романи, ексцентрична поведінка, використання чоловіків.

З 12-16 вересня вказівку ослаблена для Скорпіонів, обережність не завадить з любовними романами, публічними виступами, дружбою, планами, творчістю. Хороші дні для відпочинку.

З 15-19 вересня одна з кращих вказівок для Скорпіона в гороскопі на вересень 2021, вітальність, впевненість в собі, сила волі, готовність до змін, впливові до інших. Хороші дні для публічних виступів, навчання, поїздок, планів, бізнесу.

З 15 вересня до 30 жовтня бережіть здоров’я, настане занепад фізичних сил, не конкуруйте з іншими в відкриту, не напружуйтеся фізично і емоційно. Скорпіонам період нейтральний, у вересні краще, в жовтні сильніше. Період дасть духовні сили, сили для таємниць. Активність в містичному, езотеричному, таємному, духовному. Більше сил на самоті.

З 18-24 вересня гарна вказівка для таємного бізнесу, спілкування, поїздок, інформації по сімейній сфері. Повториться з 30 вересня до 6 жовтня.

З 19 вересня до 4 жовтня бережіть таємну інформацію, усунення, втрати, в знайомствах, колі спілкування.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, рішення, завершення або новий етап. Скорпіонам для дітей, любові, творчості, хобі, дружби, товариства, планів на майбутнє.

З 23 вересня до 2 жовтня хороші вказівки для таємної активності, духовні сили, активності в сімейній сфері. Високі шанси на перемоги в таємних скандалах, впливу на інших, особливо рідних.

З 27 вересня до 18 жовтня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Скорпіонам переоцінка, повернення, у витратах, психологічних змінах, сексі, дружбі, планах, публічності. Сильно період дасть переоцінку, затримки з новим, повернення старого про таємниці, таємні контакти, духовному, обмани, містичному і езотеричному. Переучуйте містику. Глибше вивчайте таємниці. Нове не починайте. Переоціните своє минуле, течію життя в минулому до існуючого.

З 30 вересня до 4 жовтня гарне вказівка для відносин, багатства, харизми, головне багато не витрачати і не вимагати від інших. Змінюйте своє ставлення до відносин і багатства, позбавляйтеся від непотрібного.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, публічність, дружба, плани.

З 10 вересня до 7 жовтня – багатство і відносини.

З 15 вересня до 30 жовтня – занепад фізичних сил, зростання духовних, активність в таємному.

Пік 21 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, таємниці, здоров’я, робота, усамітнення.

З 27 вересня до 18 жовтня – переоцінка таємниць, духовного, затримки в новому бізнесі.

Гороскоп опублікований 30 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171