Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Всі піки в гороскопі на серпень погані для Скорпіонів. Період інформації про друзів, плани, суспільстві. Два періоду для таємного, відносин і інформації. Повторення, повернення, старих подій, бажань, в сфері відносин на зміни, руйнування, звільнення.

Для Скорпіонів в липні 2021 завершився хороший період, повторно почався важливий період для життя і сім’ї, тривають періоди для дружби і товариства.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, старт. Поганий пік, ризик руйнівних початків, вчинків, бажань. Обережніше з новим в кар’єрі, статусі, професії, репутації, цілями. Скорпіонам поганий пік для кар’єри, статусу, цілей, відносин, ворожнечі, шлюбу.

З 11 до 30 серпня товариськість, легко виступати на публіці, планувати майбутнє, інформація про друзів, суспільстві, колективах, планах на майбутнє. Розвивайте зв’язку з суспільством, друзями, колективами, заводите нові знайомства, спілкуйтеся, покажіть свої знання. Активна вказівка на спілкування і планування майбутнього, боротьбу за свої ідеї про майбутнє з 17-21 серпня.

З 16 серпня до 10 вересня хороший період для таємних відносин, секретних угод, переговорів, любові, зрад. Хороший період для відпочинку, краще душевного, усамітнення і самотності від світу. Гармонія на душі, гармонія в вірі, надії, мріях. Розвивайте, починайте, завершуйте таємні відносини, в любові, бізнесі, ворожнечі, зради. Сильне бажання відпочинку і таємних відносин.

З 17-21 серпня енергія для боротьби за ідеї, просування ідей, публічних виступів, бізнесу. Впливові промови у Скорпіонів, магнетизм, гіпноз.

З 19-25 серпні багато фізичних сил і енергії, швидкі починання реалізації бажань. Реалізуйте бажання, беріться за складне, змінюйте, досягайте цілей у відносинах, публічному, дружбі, планах, ворожнечі, шлюбі. Можливості звільнитися від обмежень, м’яка революція.

З 20 серпня до 18 січня 2022 року фоновий період, повторення, повернення старих бажань щодо змін у сфері відносин. Повернення старих змін, що руйнують, подій в стосунках. Якщо раніше хотіли позбутися відносин, змін у відносинах, зараз почнеться повторення.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, результати, завершення або новий етап. Пік масштабний, крайнощі, експансія, посилення поганого. Скорпіонам корекції, гірше для сім’ї, нерухомості, репутації, кар’єри, цілей, професії.

З 30 серпня до 5 вересня Скорпіонам вказівка ослаблена, проблеми і скандали в бізнесі, спілкуванні, навчанні, поїздках. Складність з відповідальністю і цілеспрямованістю, лінь, велика бравада.

З 30 серпня до 5 листопада інформація, новини, знання про таємне, духовному, містичному і езотеричному, таємне спілкування, бізнес, поїздки, плітки, знайомства. Нове до 27 вересня і після 18 жовтня, старе з 27 вересня до 18 жовтня. Під час нового вивчайте нове, починайте, оновлюйте. Під час старого не розпочинайте нове, поверніться до старого. Хороші вказівки для періоду з 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня – маса корисної інформації та спілкування. Погана вказівку з 19 вересня до 4 жовтня – сварки і втрати секретної інформації.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на серпень 2021

Пік 8 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, кар’єра, статус, відносини.

З 11 до 30 серпня – інформація про друзів і суспільстві, товариськість.

З 16 серпня до 10 вересня – таємні відносини, відпочинок, духовна гармонія.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – значуще, кульмінації, результати, сім’я, кар’єра, статус.

З 30 серпня до 5 листопада – таємна інформація, секрети, таємний бізнес.

Гороскоп опублікований 5 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,165